Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 8 қаңтардағы N 58-ІV "2008 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 қарашадағы N 131-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 24 қарашада N 2535 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңы 6 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы N 209 Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) Кодексінің 462 бабына, Қазақстан Республикасы Экологиялық Кодексінің 19 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 65 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1314 Қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысына сәйкес IV шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс ІХ сессиясында ШЕШIМ ЕТТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 8 қаңтардағы N 58-ІV "2008 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (2008 жылғы 31 қаңтарда Атырау облыстық Әділет Департаментінде N 2518 санымен тіркелген, "Атырау" газетінің 2008 жылғы 16 ақпандағы N 19 (18730) жарияланған), 2008 жылғы 8 ақпандағы N 72-ІV "2008 жылғы 8 қаңтардағы N 58-ІV "2008 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы" шешіміне (Атырау облыстық Әділет Департаментінде 2008 жылғы 12 наурызда N 2524 санымен тіркелген, "Атырау" газетінің 2008 жылғы 22 наурыздағы N 33-34 (18803) жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 4 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және шешімдердің қосымшасындағы 7 тармақтағы төлемақылар заңды тұлғалар үшін 2008 жылдың 8 ақпанынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады".
2. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап күшіне енеді.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және шешімдердің қосымшасындағы 7 тармақтағы төлемақылар заңды тұлғалар үшін 2008 жылдың 8 ақпанынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Облыстық мәслихаттың
ІХ сессиясының төрағасы          Б. Қощанов
Облыстық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы     М. Артығалиев

О внесении изменения в решение областного маслихата от 8 января 2008 года N 58-ІV "Об установлении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду на 2008 год"
Решение Атырауского областного маслихата от 12 ноября 2008 года N 131-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 ноября 2008 года за N 2535. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 года № 275/1711/-МШ.
Сноска. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан  от 23 января N 148-ІІ "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", ст. 462 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года N 209 "О налогах и других обьязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), ст.19 Экологического Кодекса Республики Казахстан и постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 года N 65 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1314", областной маслихат IV созыва на внеочередной ІХ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 8 января 2008 года N 58-ІV "Об установлении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду на 2008 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области N 2518 от 31 января 2008 года, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 16 февраля 2008 года N 19 (18730), решение областного маслихат от 8 февраля 2008 года N 72-ІV "О внесении дополнения в решение областного маслихата от 8 января 2008 года N 58-ІV "Об установлении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду на 2008 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области N 2524 от 12 марта 2008 года, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 22 марта 2008 года N 34 (18745) следующее изменение:
пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и платежи в пункте 7 приложения решений распространяются на правоотношения, возникшие с 8 февраля 2008 года для юридических лиц".
2. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и платежи в пункте 7 приложения решений распространяются на правоотношения, возникшие с 8 февраля 2008 года для юридических лиц.
Председатель ІХ сессии
областного маслихата              Б. Кощанов
И.о.секретаря
областного маслихата              М. Артыгалиев