"Халықтың нысаналы топтарын және 2009 жылы оларды жұмыспен қамту мен әлеуметтік қорғалуына көмек көрсету жөніндегі шараларды белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 23-10қ қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы N 23-513қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 04 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 580 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы N 23-1қ Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010.01.05 N 23-1қ Қаулысымен.
Мемлекеттік басшының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру мақсатында, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 5-бабының 2-тармақшасына , "Мемлекеттік басшының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы N 264 қаулысының 1.5. тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықтың нысаналы топтарын және 2009 жылы оларды жұмыспен қамту мен әлеуметтік қорғалуына көмек көрсету жөніндегі шараларды белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 23-10қ қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 5 ақпанда N 558 болып тіркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2009 жылғы 17 наурыздағы N 29 нөмірінде, 2009 жылғы 19 наурыздағы N 30 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2009 жылғы 28 наурыздағы N 37 нөмірінде жарияланған, "Халықтың нысаналы топтарын және 2009 жылы оларды жұмыспен қамту мен әлеуметтік қорғалуына көмек көрсету жөніндегі шараларды белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 23-10қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 наурыздағы N 23-291қ қаулысымен өзгеріс енгізілген нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 13 сәуірде N 568 болып тіркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2009 жылғы 14 мамырдағы N 51 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 48 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгеріс мен толықтыру енгізілсін:
аталған қаулының 1-тармағы мынадай мазмұндағы 11)-16) тармақшалармен толықтырылсын:
"11) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
12) жұмыс беруші - заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Астаны от 5 января 2009 года № 23-10п "Об определении целевых групп населения и мер по содействию их занятости и социальной защите в 2009 году"
Постановление акимата города Астаны от 25 мая 2009 года N 23-513п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 4 июня 2009 года N 580. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 5 января 2010 года N 23-1п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 05.01.2010 N 23-1п
В целях реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию", в соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктом 1.5. постановления Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 264 "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 5 января 2009 года № 23-10п "Об определении целевых групп населения и мер по содействию их занятости и социальной защите в 2009 году" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 февраля 2009 года за № 558, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 17 марта 2009 года, № 29, от 19 марта 2009 года, № 30; "Вечерняя Астана" от 28 марта 2009 года, № 37, внесено изменение постановлением акимата города Астаны от 31 марта 2009 года № 23-291п "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 5 января 2009 года № 23-10п "Об определении целевых групп населения и мер по содействию их занятости и социальной защите в 2009 году", зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 апреля 2009 года за № 568, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 14 мая 2009 года, № 51, "Вечерняя Астана" от 23 апреля 2009 года, № 48) следующие изменение и дополнение:
пункт 1 указанного постановления дополнить подпунктами 11)-16) следующего содержания:
"11) выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
12) лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя - юридического лица либо прекращением деятельности работодателя - физического лица, сокращением численности или штата работников;

13) орта арнайы және орта кәсіптік оқу орындарының түлектері;
14) ұзақ уақыт (бір жылдан аса) жұмыс істемейтін тұлғалар;
15) толық емес жұмыс режимінде қамтылған қызметкерлер;
16) жұмыс берушінің бастамасы бойынша жалақысы сақталмайтын мәжбүрлі демалыстағы тұлғалар.";
7-тармақтағы "2008" деген сандар "2009" деген сандармен ауыстырылсын.
2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Ә.М. Рахымжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден кейін күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкім                                          И. Тасмағамбетов

13) выпускники средних специальных и средних профессиональных учебных заведений;
14) лица, длительное время (более года) не работавшие;
15) работники, занятые в режиме неполного рабочего времени;
16) лица, находящиеся в вынужденных отпусках без сохранения заработной платы по инициативе работодателя.";
внесено изменение в пункт 7 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальных программ города Астаны" произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима города Астаны Рахимжанова А.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов