Степногорск қаласы және кенттерде бір жолғы талондардың құнын және тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 4С-18/8 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 мамырда № 1-2-111 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 ақпандағы № 5С-13/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 28.02.2013 № 5С-13/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2011.11.04 № 4С-45/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы “Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы” кодексінің (Салық Кодексі) 422 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы “Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы” кодексін (Салық Кодексі) қолданысқа енгізу туралы” Заңының 36 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6 бабының 1 тармағының 7) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Базар аумағындағы дүңгіршектерде, стационарлық үй-жайларда (оқшауланған блок) сатуды қоспағанда базарда тауарларды сату, қызмет көрсету, жұмыстарды орындау бойынша қызметті іске асыратын жеке тұлғалар, жеке кәсіпкерлер және заңды тұлғалар үшін бір жолғы талонның құны осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қызметі эпизодты сипаттағы жеке тұлғалар үшін бір жолғы талонның құны осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Объект бірлігіне бір айда салынатын салықтың салық мөлшерлемесінің құн көлемі осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 03 ақпандағы № 4С-15/5 “Степногорск қалалық мәслихатының 2001 жылғы 28 желтоқсандағы № С-16/5 “Степногорск қаласы мен кенттердегі шағын кәсіпкерлік қызметтің кейбір түрлеріне бір жолғы талон мен тіркелген жиынтық салық мөлшерлемесінің құн көлемін бекіту туралы” шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” шешімінің күші жойылсын.
5. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау қаланың коммуналдық инфрақұрылымын дамыту, бюджеттік саясат және қаржы жөніндегі қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Об установлении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного налога в городе Степногорске и поселках
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 31 марта 2009 года № 4С-18/8. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорск Акмолинской области 13 мая 2009 года № 1-2-111. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28 февраля 2013 года № 5С-13/5
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28.02.2013 № 5С-13/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 04.11.2011 № 4С-45/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)», подпунктом 7) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить стоимость разовых талонов по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Утвердить ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Отменить решение Степногорского городского маслихата от 03 февраля 2009 года № 4С-15/5 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 28 декабря 2001 года № С-16/5 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности в г.Степногорске и поселках».
5. Признать утратившими силу некоторые решения Степногорского городского маслихата согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Степногорского городского маслихата по вопросам развития коммунальной инфраструктуры города, бюджетной политики и финансов.

7. Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген соң күшіне енеді және ресми жарияланғаннан соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Е.Тарасова
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ:
Степногорск қаласының
әкімі                                      А.Никишов
Степногорск
қалалық мәслихатының
2009 жылғы 31 наурыздағы

7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       Е.Тарасова
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО:
Аким
города Степногорска                        А.Никишов
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата
от 31 марта 2009 года

2009 жылғы 31 наурыздағы
№ 4С-18/8 шешіміне
4 қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының күші жойылды деп
танылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. 2001 жылғы 28 желтоқсандағы № С-16/5 “Степногорск қаласы мен кенттердегі шағын кәсіпкерлік қызметтің кейбір түрлеріне бір жолғы талон мен тіркелген жиынтық салық мөлшерлемесінің құн көлемін бекіту туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1006 тіркелген, № 15 “Подшипник плюс” газетінде 2002 жылғы 11 сәуірде жарияланған);
2. Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2002 жылғы 15 наурызда № 1006 тіркелген 2002 жылғы 09 шілдедегі № С-20/6 “Степногорск қалалық мәслихатының 2001 жылғы 28 желтоқсандағы № С-16/5 “Степногорск қаласы мен кенттердегі шағын кәсіпкерлік қызметтің кейбір түрлеріне бір жолғы талон мен тіркелген жиынтық салық мөлшерлемесінің құн көлемін бекіту туралы” шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1267 тіркелген, № 37 “Подшипник плюс” газетінде 2002 жылғы 12 қыркүйекте жарияланған);
3. Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2002 жылғы 15 наурызда № 1006 тіркелген 2002 жылғы 28 қарашадағы № С-22/6 “Степногорск қалалық мәслихатының 2001 жылғы 28 желтоқсандағы № С-16/5 “Степногорск қаласы мен кенттердегі шағын кәсіпкерлік қызметтің кейбір түрлеріне бір жолғы талон мен тіркелген жиынтық салық мөлшерлемесінің құн көлемін бекіту туралы” шешіміне өзгерістер  мен толықтырулар енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1500 тіркелген, № 8 “Подшипник плюс” газетінде 2003 жылғы 20 ақпанда жарияланған);
4. 2004 жылғы 16 наурыздағы № С-5/3 “Степногорск қалалық мәслихатының 2001 жылғы 28 желтоқсандағы № С-16/5 “Степногорск қаласы мен кенттердегі шағын кәсіпкерлік қызметтің кейбір түрлеріне бір жолғы талон мен тіркелген жиынтық салық мөлшерлемесінің құн көлемін бекіту туралы” шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2379 тіркелген, № 15 “Подшипник плюс” газетінде 2004 жылғы 08 сәуірде жарияланған);
5. 2005 жылғы 05 сәуірдегі № 3С-15/16 “Степногорск қалалық мәслихатының 2001 жылғы 28 желтоқсандағы № С-16/5 “Степногорск қаласы мен кенттердегі шағын кәсіпкерлік қызметтің кейбір түрлеріне бір жолғы талон мен тіркелген жиынтық салық мөлшерлемесінің құн көлемін бекіту туралы” шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-2-4 тіркелген, № 18 “Престиж” газетінде 2005 жылғы 05 мамырда жарияланған);

от 31 марта 2009 года
№ 4С-18/8
Перечень некоторых решений Степногорского городского
маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение от 28 декабря 2001 года № С-16/5 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности в г. Степногорске и поселках», (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1006, опубликованного в газете «Подшибник плюс» № 15 от 11 апреля 2002 года);
2. Решение от 09 июля 2002 года № С-20/6 «О внесении изменений и дополнений в решение Степногорского городского маслихата от 28 декабря 2001 года № С-16/5 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности в городе Степногорске и поселках, зарегистрированного в Управлении юстиции Акмолинской области за № 1006 от 15.03.2002 г.» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1267, опубликованного в газете «Подшипник плюс» № 37 от 12 сентября 2002 года);
3. Решение от 28 ноября 2002 года № С-22/6 «О внесении изменений и дополнений в решение Степногорского городского маслихата от 28 декабря 2001 года № С-16/5 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности в г. Степногорске и поселках, зарегистрированного в Управлении юстиции Акмолинской области за № 1006 от 15.03.2002 г.» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1500, опубликованного в газете «Подшибник плюс» № 8 от 20 февраля 2003 года);
4. Решение от 16 марта 2004 года № С-5/3 «О внесении изменений и дополнений в решение Степногорского городского маслихата от 28 декабря 2001 года № С-16/5 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности в г. Степногорске и поселках» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2379, опубликованного в газете «Подшибник плюс» № 15 от 08 апреля 2004 года);
5. Решение от 05 апреля 2005 года № 3С-15/16 «О внесении изменений и дополнений в решение Степногорского городского маслихата от 28 декабря 2001 года № С-16/5 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности в городе Степногорске и поселках» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-4, опубликованного в газете «Престиж» № 18 от 05 мая 2005 года);

6. 2005 жылғы 09 қарашадағы № 3С-23/4 “Степногорск қалалық мәслихатының 2001 жылғы 28 желтоқсандағы № С-16/5 “Степногорск қаласы мен кенттердегі шағын кәсіпкерлік қызметтің кейбір түрлеріне бір жолғы талон мен тіркелген жиынтық салық мөлшерлемесінің құн көлемін бекіту туралы” шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-2-27 тіркелген, № 49 “Престиж” газетінде 2005 жылғы 05 мамырда жарияланған);
7. 2006 жылғы 3 мамырдағы № 3С-29/3 “Степногорск қалалық мәслихатының 2001 жылғы 28 желтоқсандағы № С-16/5 “Степногорск қаласы мен кенттердегі шағын кәсіпкерлік қызметтің кейбір түрлеріне бір жолғы талон мен тіркелген жиынтық салық мөлшерлемесінің құн көлемін бекіту туралы” шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-2-45 тіркелген, № 16 “Вечерний Степногорск” газетінде 2006 жылғы 17  мамырда жарияланған);
8. 2006 жылғы 21 желтоқсандағы № 3С-34/4 “Степногорск қалалық мәслихатының 2001 жылғы 28 желтоқсандағы № С-16/5 “Степногорск қаласы мен кенттердегі шағын кәсіпкерлік қызметтің кейбір түрлеріне бір жолғы талон мен тіркелген жиынтық салық мөлшерлемесінің құн көлемін бекіту туралы” шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-2-59 тіркелген, № 3 “Престиж” газетінде 2007 жылғы 18 қаңтарда жарияланған) шешімдері.

6. Решение от 09 ноября 2005 года № 3С-23/4 «О внесении изменений и дополнений в решение Степногорского городского маслихата от 28 декабря 2001 года № С-16/5 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности в г.Степногорске и поселках» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-27, опубликованного в газете «Престиж» № 49 от 01 декабря 2005 года);
7. Решение от 03 мая 2006 года № 3С-29/3 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 28 декабря 2001 года № С-16/5 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности в г.Степногорске и поселках» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-45, опубликованного в газете «Вечерний Степногорск» № 16 от 17 мая 2006 года);
8. Решение от 21 декабря 2006 года № 3С-34/4 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 28 декабря 2001 года № С-16/5 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности в г. Степногорске и поселках» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-59, опубликованного в газете «Престиж» № 3 от 18 января 2007 года).