Халықтың мақсатты топтарын кіретін қосымша тұлғалар тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № а-8/523а қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 желтоқсанда № 1-2-122 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № А-1/32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2012.01.20 № А-1/32 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57 баптарына сәйкес, мақсатты топтардың құрамына кіретін тұлғаларды және әлеуметтік қорғауға ең мұқтаждық ететін азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жәрдемдесу мақсатында Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың мақсатты топтарына кіретін қосымша тұлғалардың тізбесі белгіленсін:
1) 50 жастағы және одан үлкен жастағы тұлғалар;
2) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (6 айдан артық);
3) 29 жасқа дейінгі жастар;
4) қайта некеге тұрмаған жесір әйелдер (тұл ерлер);
5) орта және орта білімнен кейінгі бағдарламаларды жүзеге асыратын оқу мекемелерінің түлектері;
6) бұрын жұмыс істемегендер;
7) емдеу курсынан өткен өкпе ауруымен ауыратын тұлғалар;
8) мүгедектік есебінен шығарылғандар;
9) жасқа толуы бойынша әскери есептен шығарылғандар.
10) әлеуметтік – медициналық сауықтырудан өткен наркологиялық науқастар.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2010.06.02 № А-3/204 (қолданысқа енгізу тәртібін 1-тармақтан қараңыз)
2. «Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне халықтың мақсатты топтарына кіретін тұлғаларды жұмыспен қамтуын қамтамасыз етсін.
3. Степногорск қаласы әкімдігінің «2009 жылға арналған халықтың мақсатты топтарын анықтау және оларды жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау бойынша шаралары туралы» 2009 жылғы 7 мамырдағы № а-4/226 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-2-114 болып тіркелген, 2009 жылдың 26 маусымында «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) қаулысының, Степногорск қаласы әкімдігінің «2009 жылға арналған халықтың мақсатты топтарын анықтау және оларды жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау бойынша шаралары туралы» Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 7 мамырдағы № а-4/226 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» 2009 жылғы 06 қарашасындағы № а-7/463 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-2-121 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 11 декабря 2009 года № а-8/523а. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 31 декабря 2009 года № 1-2-122. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 20 января 2012 года № А-1/32
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 20.01.2012 № А-1/32 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях оказания содействия занятости лицам, входящих в состав целевых групп населения и наиболее нуждающимся в социальной защите, акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) лица в возрасте 50 лет и старше;
2) лица, длительно не работающие (более 6 месяцев);
3) молодежь в возрасте до 29 лет;
4) вдовы (вдовцы), не вступившие в повторный брак;
5) выпускники учреждений образования, реализующих программы среднего и послесреднего образования;
6) ранее не работавшие;
7) больные туберкулезом, прошедшие курс лечения;
8) снятые с учета инвалидности;
9) снятые с воинского учета по достижению возраста.
10) прошедшие медико-социальную реабилитацию наркологические больные.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акимата города Степногорска Акмолинской области от 02.06.2010 № А-3/204 (порядок введения в действие см. п-3)
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Степногорска» принять меры по обеспечению занятости лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Признать утратившими силу постановление акимата города Степногорска «Об определении целевых групп населения и мер по содействию их занятости и социальной защите на 2009 год» от 7 мая 2009 года № а-4/226 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-114, опубликовано 26 июня 2009 года в газетах «Степногорск Ақшамы» и «Вечерний Степногорск»), постановление акимата города Степногорска «О внесении изменения в постановление акимата города Степногорска от 7 мая 2009 года № а-4/226 «Об определении целевых групп населения и мер по содействия их занятости и социальной защите на 2009 год» от 06 ноября 2009 года № а-7/463 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-121).

4. Осы Степногорск қаласының әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә. Сәдуақасоваға жүктелсін.
5. Осы Степногорск қаласы әкімдігінің қаулысы 2009 жылдың 1 мамырынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
6. Осы Степногорск қаласы әкімдігінің қаулысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск
қаласының әкімі                            А.Никишов
КЕЛІСІЛГЕН:
«Степногорск қаласының
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының м.а.                   Ф.Жукова

4. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата города Степногорска возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
5. Данное постановление акимата города Степногорска распространяется на правоотношения, возникшие с 1 мая 2009 года.
6. Настоящее постановление акимата города Степногорска вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города
Степногорска                               А. Никишов
СОГЛАСОВАНО:
И.о. начальника государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ
города Степногорска»                       Ф. Жукова