Тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2010 жылдың қаңтар-наурыз айларында "Есіл ауданының қорғаныс істері бөлімі" мемлекеттік мекемесінің әскери шақыру учаскесіне тіркелуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 12 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 қаңтарда № 1-11-111 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 16 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 2010.12.22 № 16 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33 бабына, «Әскери міндеттілік пен әскери қызмет туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушылардың әскери есебін жүргізу тәртібі туралы ережелеріне сәйкес, аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Тіркеу жүргізілген жылы он жеті жасқа толып отырған ер азаматтарды 2010 жылдың қаңтар-наурыз айларында «Есіл ауданының қорғаныс істері бөлімі» мемлекеттік мекемесінің әскери шақыру учаскесіне тіркелуі ұйымдастырылып және қамтамасыз етілсін.
2. «Тіркеу жүргізілген жылы он жеті жасқа толып отырған ер азаматтарды «Есіл ауданының қорғаныс істері бөлімі» мемлекеттік мекемесінің аудандық әскери шақыру учаскесіне тіркелуін жүргізу туралы» 2009 жылғы 20 ақпандағы № 3 (Нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу тізілімінде № 1-11-100 тіркелген, аудандық «Жаңа Есіл» газетінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі № 25-26 (378-379) жарияланған) Есіл ауданы әкімінің шешімінің күші жойылған деп танылсын.
3. Есіл ауданы әкімінің осы шешімнің орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
4. Есіл ауданы әкімінің осы шешімі Есіл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған бірінші күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       С.Ерин
КЕЛІСІЛГЕН:
Ақмола облысы
«Есіл ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ж.Х.Меңбаев

Об организации и обеспечении в январе-марте 2010 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Есильского района"
Решение акима Есильского района Акмолинской области от 14 декабря 2009 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 18 января 2010 года № 1-11-111. Утратило силу - решением акима Есильского района Акмолинской области от 22 декабря 2010 года № 16
Сноска. Утратило силу - решением акима Есильского района Акмолинской области от 22.12.2010 № 16
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2010 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Есильского района»
2. Признать утратившим силу решение акима Есильского района «О проведении приписки к районному призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Есильского района» граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет» от 20 февраля 2009 года № 3 (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1-11-100, опубликованное 3 апреля 2009 года в районной газете «Жаңа Есіл» № 25-26 (378-379).
3. Контроль за исполнением настоящего решения акима Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района
Агымбаеву С.К.
4. Настоящее решение акима Есильского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Есильского района                     С.Ерин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Есильского района»                 Ж.Х.Менбаев