Мұғалжар ауданы бойынша тіркелген салық мөлшерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 95 шешімі. Ақтөбе облысының Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2009 жылдың 6 наурызында N 3-9-95 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 163 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 16.02.2018 № 163 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422 бабы 1, 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 13.03.2017 № 74 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Мұғалжар ауданы бойынша тіркелген салық мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении ставок фиксированного налога по Мугалжарскому району
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 30 января 2009 года N 95. Зарегистрировано управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 06 марта 2009 года за N 3-9-95. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 16 февраля 2018 года № 163
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 16.02.2018 № 163 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года N 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и сомоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 13.03.2017 № 74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить ставки фиксированного налога по Мугалжарскому району, согласно приложения.