"Көп қабатты және көп пәтерлі үйлерде тұратын аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру Қағидасын бекіту туралы" Қарқаралы аудандық Мәслихаттың үшінші сессиясының 2007 жылғы 22 қазандағы N 3/24 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 шілдедегі N 15/168 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 тамызда N 8-13-67 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 28/281 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2010.12.23 N 28/281 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін-өзі басқару" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 шілдедегі "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" N 710 Қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" N 512 Қаулысына сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық Мәслихаттың 2007 жылғы 22 қазандағы үшінші сессиясының "Көп қабатты және көп пәтерлі үйлерде тұратын аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру Қағидасын бекіту туралы" N 3/24 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-35 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінде 2007 жылғы 10 қарашадағы N 89-90 сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық Мәслихаттың 2008 жылғы 16 қазандағы тоғызыншы сессиясының "Көп қабатты және көп пәтерлі үйлерде тұратын аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру Қағидасын бекіту туралы" Қарқаралы аудандық Мәслихаттың үшінші сессиясының 2007 жылғы 22 қазандағы N 3/24 шешіміне өзгерту мен толықтыру енгізу туралы" N 9/99 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-53 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінде 2008 жылғы 8 қарашадағы N 89-90 сандарында жарияланған) өзгерту мен толықтыру енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

О внесении изменений и дополнения в решение третьей сессии Каркаралинского районного Маслихата от 22 октября 2007 года N 3/24 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам, проживающим в многоэтажных, многоквартирных домах, жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 30 июля 2009 года N 15/168. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 28 августа 2009 года N 8-13-67. Утратило силу - решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 28/281
Сноска. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 23.12.2010 N 28/281.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2008 года N 710 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года N 512 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение третьей сессии Каркаралинского районного Маслихата от 22 октября 2007 года N 3/24 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам, проживающим в многоэтажных, многоквартирных домах, жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-35, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 10 ноября 2007 года N 89-90), с изменением и дополнением, внесенными решением девятой сессии Каркаралинского районного Маслихата от 16 октября 2008 года N 9/99 "О внесении изменения и дополнения в решение третьей сессии Каркаралинского районного Маслихата от 22 октября 2007 года N 3/24 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам, проживающим в многоэтажных, многоквартирных домах, жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-53, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 8 ноября 2008 года N 89-90), следующие изменения и дополнение:

1) тақырыбындағы және 1 тармағындағы "қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон" деген сөздер "телекоммуникация қызметтерін көрсеткені" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешіммен бекітілген Көп қабатты және көп пәтерлі үйлерде тұратын аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы беру Қағидасында:
тақырыбындағы, 1 тармағының 1) тармақшасындағы және 2, 9 тармақтарындағы "қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон" деген сөздер "телекоммуникация қызметтерін көрсеткені" деген сөздермен ауыстырылсын;
кіріспе бөлімі мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Қағида Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 шілдедегі "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" N 710 Қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" N 512 Қаулысына сәйкес әзірленген және аз қамтылған азаматтарға тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібін белгілейді.";
17 тармақтағы "басқа қалаларда" деген сөздер алынып тасталсын;
18 тармақта:
бірінші абзацындағы "органға" деген сөзінен кейін "немесе халыққа қызмет көрсету орталығына" деген сөздермен толықтырылсын;
8) тармақшасы алынып тасталсын;
23 тармақтағы "қалалық телекоммуникация желісінің абонентеріне телефон" деген сөздер "телекоммуникация қызметтерін көрсеткені" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудандық Мәслихаттың әлеуметтік сала жөніндегі тұрақты комиссиясына (Р. Смагұлов) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылғы 1 шілдеден бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Сессия төрағасы                            Қ. Сламбеков
Аудандық Мәслихаттың
хатшысы                                    О. Жүкібаев

1) в заголовке и пункте 1 слова "телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" заменить словами "оказание услуг телекоммуникаций";
2) в Правилах предоставления малообеспеченным гражданам, проживающим в многоэтажных, многоквартирных домах, жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций, утвержденных указанным решением:
в заголовке, подпункте 1) пункта 1 и пунктах 2, 9 слова "телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" заменить словами "оказание услуг телекоммуникаций";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2008 года N 710 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан",  Постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года N 512 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" и определяют порядок оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам.";
в пункте 17 слова "других городах" исключить;
в пункте 18:
в абзаце первом после слова "орган" дополнить словами "или в центр обслуживания населения";
подпункт 8) исключить;
в пункте 23 слова "телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" заменить словами "оказание услуг телекоммуникаций".
Сноска. Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 22.10.2007 N 3/24 в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного Маслихата по социальной сфере (Р. Смагулов).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 июля 2009 года.
Председатель сессии                        К. Сламбеков
Секретарь районного
Маслихата                                  О. Жукубаев