Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 8 қыркүйектегі № 23/213 шешімі. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 қыркүйекте № 11-1-115 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 18/215 «Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/116 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылы 9 қыркүйек № 2053 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Ақтау қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-100 болып тіркелген, 2008 жылғы 27 желтоқсандағы № 207 - 208 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 12 ақпандағы № 17/157 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-106 болып тіркелген, 2009 жылы 28 ақпандағы № 35 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 18/165 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-107 болып тіркелген, 2009 жылы 7 мамырдағы № 75 - 76 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 7 мамырдағы № 19/177 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-108 болып тіркелген, 2009 жылы 23 мамырдағы № 86 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 24 маусымдағы № 20/182 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-110 болып тіркелген, 2009 жылғы 11 шілдесіндегі № 113 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 20 шілдесіндегі № 21/191 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-112 болып тіркелген, 2009 жылғы 4 тамыздағы № 123 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын: «2009 жылға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Актауского городского маслихата № 23/213 от 8 сентября 2009 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау № 11-1-115 от 14 сентября 2009 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 4 сентября 2009 года № 18/215 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 10/116 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2053 от 9 сентября 2009 года), Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-100, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 27 декабря 2008 года № 213-214), от 12 февраля 2009 года № 17/157 «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-106, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 28 февраля 2009 года № 36), от 17 апреля 2009 года № 18/165 «О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-107, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 7 мая 2009 года № 78-79), от 7 мая 2009 года № 19/177 «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-108, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 23 мая 2009 года № 88), от 24 июня 2009 года № 20/182 «О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-110, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 11 июля 2009 года № 115), от 20 июля 2009 года № 21/191 «О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-112, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 4 августа 2009 года № 125) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции: «Утвердить городской
бюджет на 2009 год согласно приложению в следующих объемах:

1) кірістер – 11 163 445 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 132 656 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 262 938 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 752 314 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 015 537 мың теңге;
2) шығындар – 11 634 714 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 135 223 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 135 223 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 606 492 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 606 492 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 48 975 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 300 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 857 517 мың теңге».
2 тармақтың:
бірінші абзацтағы «17,9» саны «17,2» санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «17,2» саны «15,7» санымен ауыстырылсын.
6 - 7 тармақтағы «252 507» саны «374 130» санымен ауыстырылсын;
бірінші абзацтағы «178 377» саны «300 000» санымен ауыстырылсын.
6 - 9 тармақтағы «71 088» саны «47 518» санымен ауыстырылсын;
бірінші абзацтағы «17 088» саны «14 468» санымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «54 000» саны «33 050» санымен ауыстырылсын.
7 тармақтағы «45 382» саны «25 516» санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Н. Қаражанов
Қалалық мәслихаттың хатшысы             Ж. Матаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
ММ бастығы
А. Ким

1) доходы – 11 163 445 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 132 656 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 262 938 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 752 314 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 015 537 тысяч тенге;
2) затраты – 11 634 714 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 135 223 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 135 223 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 606 492 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 606 492 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 48 975 тысяч тенге;
погашение займов – 300 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 857 517 тысяч тенге».
В пункте 2:
в абзаце первом «17,9» заменить цифрой «17,2»;
в абзаце шестом цифру «17,2» заменить цифрой «15,7».
В пункте 6 - 7 цифру «252 507» заменить цифрой «374 130»;
в абзаце первом цифру «178 377» заменить цифрой «300 000».
В пункте 6 - 9 цифру «71 088» заменить цифрой «47 518»;
в абзаце первом цифру «17 088» заменить цифрой «14 468»;
в абзаце втором цифру «54 000» заменить цифрой «33 050».
В пункте 7 цифру «45 382» заменить цифрой «25 516».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                     Н. Каражанов
Секретарь городского маслихата          Ж. Матаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ «Актауский городской отдел
экономики и бюджетного планирования»
А. Ким