"Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 5 мамырдағы № 202 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2009 жылғы 2 қазандағы № 241 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 қазанда № 9-4-151 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 86 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 04.01.2013 № 86 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 5 мамырдағы № 202 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-144 болып тіркелген, 2009 жылғы 4 маусымда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған, бұрын "Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" 2009 жылғы 5 мамырдағы №   202 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2009 жылғы 22 маусымдағы № 207, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-146 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 шілдеде № 28 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған, "Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" 2009 жылғы 5 мамырдағы № 202 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 24 шілдедегі № 220, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-149 болып тіркелген, 2009 жылғы 13 тамызда № 33 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған, мәслихаттың шешімдерімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген), мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілісін:
2-тармақ мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"қосалқы ауыл шаруашылығы, бағбандық, бақшашылық және саяжай учаскелерінің өнімдері – 25 теңге.";
көрсетілген шешімге 1-қосымшада:
реттік нөмірі 1-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"4.
Бесінші шағын
ауданындағы 3 санатты
әмбебап шағын базары
Өнеркәсіп және
азық-түлік
тауарларын сату
Бір
сауда
орны
25
5.
Алтыншы шағын
ауданындағы 3 санатты
"Сауда үйі" әмбебап
базары
Өнеркәсіп және
азық-түлік
тауарларын сату
Бір
сауда
орны
80".
2. Осы шешім оны алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы,
қалалық мәслихатының хатшысы               Т. Кривошея
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________ М. Уржанов
2009.10.02

О внесении изменения и дополнений в решение маслихата от 5 мая 2009 года № 202 "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 2 октября 2009 года № 241. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 7 октября 2009 года № 9-4-151. Утратило силу - Решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 4 января 2013 года № 86
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 04.01.2013 № 86.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов" от 5 мая 2009 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-144, опубликовано 4 июня 2009 года в газете "Лисаковская новь", ранее внесены изменения и дополнения решениями маслихата от 22 июня 2009 года № 207 "О внесении изменения в решение от 5 мая 2009 года № 202 "Об установлении стоимости разовых талонов", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-146, опубликовано 9 июля 2009 года в газете "Лисаковская новь" № 28, от 24 июля 2009 года № 220 "О внесении дополнений в решение от 5 мая 2009 года № 202 "Об установлении стоимости разовых талонов", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-149, опубликовано 13 августа 2009 года в газете "Лисаковская новь" № 33), следующие изменение и дополнения:
пункт 2 дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"продукты подсобного сельского хозяйства, садоводства, огородничества и дачных участков – 25 тенге.";
в приложении 1 к указанному решению:
строку, порядковый номер 1, исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"4.
Универсальный
мини-рынок 3
категории в пятом
микрорайоне
Реализация
промышленных и
продовольственных
товаров
Одно
торговое
место
25
5.
Универсальный
рынок "Сауда үйі"
3 категории в
шестом
микрорайоне
Реализация
промышленных и
продовольственных
товаров
Одно
торговое
место
80".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь городского маслихата             Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Лисаковску"
_____________________ М. Уржанов
02.10.2009