Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандарына кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданың мәслихатының 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 93 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 қаңтарда № 9-7-87 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 137 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.03.2014 № 137 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбында және барлық мәтін бойынша "ауылдық (селолық)" деген сөздер тиісінше "ауылдық" деген сөзбен сөздерімен ауыстырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 09.09.2013 № 103 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағын орындау мақсатында, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 09.09.2013 № 103 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт азаматтық қызметшілеріне қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда облыстық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Н. Алашбаев
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ғ. Сағиев
КЕЛІСІЛДІ

Об установлении повышенных не менее чем на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам социального обеспечения, образования, культуры, работающим в сельской местности
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 16 января 2009 года № 93. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 20 января 2009 года № 9-7-87. Утратило силу - Решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19 марта 2014 года № 137
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.03.2014 № 137 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке, тексте слова "аульной (сельской)" заменены словом "сельской" в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 09.09.2013 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Во исполнение пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, в соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 09.09.2013 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
1. Установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств областного бюджета.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        Н. Алашбаев
Секретарь
Костанайского
областного маслихата                       Г. Сагиев
СОГЛАСОВАНО