Біржолғы талонның құнын белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы № 166 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 желтоқсанда № 9-8-140 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 31.01.2013 № 2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан "Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 10 желтоқсанындағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Қызметі дүркін-дүркін сипатта болып табылатын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін біржолғы талонның құны 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді – Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 245 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімі.
2. Базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін бір жолғы талонның құны 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді – Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 245 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімі.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күн тізбелік өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                    Б. Тойбағоров
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Қостанай облысы бойынша Салық
департаменті Денисов ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Б. Мақашев
2009 жылдың 23 қарашасындағы
№ 166 мәслихатының шешіміне
1 қосымша
Қызметі дүркін-дүркін сипатта болып табылатын
Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін
біржолғы талонның құны
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерту енгізілді – Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 245 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімі.
Қызмет түрі
Біржолғы талонның
құны (теңгеде)
1
Гәзет пен журналдарды сату
(стационарлық үй-жайларда
қызметті жүзеге асыруды
қоспағанда)
45
2
Тұқым, сондай-ақ,
отырғызылатын материал
(екпелер, көшет) сату
(стационарлық үй-жайларда
жүзеге асыратын қызметтерді
қоспағанда)
45
3
Бақша дақылдарын сату
(стационарлық үй-жайларда
жүзеге асыратын қызметтерді
қоспағанда)

Об установлении стоимости разовых талонов
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 23 ноября 2009 года № 166. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 14 декабря 2009 года № 9-8-140. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 31 января 2013 года № 2
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 31.01.2013 № 2.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложению 1.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 21.10.2010 года № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка, согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 21.10.2010 года № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по Денисовскому
району Налогового департамента по
Костанайской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
__________________ Б. Макашев
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 ноября 2009 года
№ 166
Стоимость разовых для граждан Республики Казахстан,
оралманов, деятельность которых носит
эпизодический характер
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 21.10.2010 года № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Вид деятельности
Стоимость разовых
талонов (в тенге)
1
Реализация (за исключением
деятельности, осуществляемой в
стационарных помещениях) газет и
журналов
45
2
Реализация (за исключением
деятельности, осуществляемой в
стационарных помещениях) семян,
а также посадочного материала
(саженцы, рассада)
45
3
Реализация (за исключением
деятельности, осуществляемой в
стационарных помещениях)
бахчевых культур

2009 жылдың 23 қарашасындағы
№ 166 мәслихатының шешіміне
2 қосымша
Базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық
үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы
қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар
орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді
жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары,
оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар
үшін бір жолғы талонның құны
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерту енгізілді – Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 245 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімі.
Қызмет түрі
Біржолғы талонның
құны (теңгеде)
1
Базар аумағындағы
дүңгіршектердегі, стационарлық
үй-жайлардағы (оқшауланған
блоктардағы) сауданы
қоспағанда, базарларда
тауарлар өткізу, жұмыстар
орындау, қызметтер көрсету

от 23 ноября 2009 года
№ 166
Стоимость разовых талонов для граждан Республики
Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей
и юридических лиц, осуществляющих деятельность по
реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг
на рынках за исключением реализации в киосках,
стационарных помещениях (изолированных блоках)
на территории рынка
Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 21.10.2010 года № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Вид деятельности
Стоимость разовых
талонов (в тенге)
1
Реализация товаров, выполнение
работ, оказание услуг на рынках,
за исключением реализации в
киосках, стационарных помещениях
(изолированных блоках) на
территории рынка