Павлов ауылдық округі ауылдарының көшелеріне атау беру туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Павлов селолық округінің әкімінің 2009 жылғы 19 қазандағы № 1 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Павлов селолық округінің әкімінің 2009 жылғы 30 қазанда № 9-18-100 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селоларының", "Павлов селосының", "селосының", "Апан селосының" деген сөздері "ауылдық", "ауылдарының", "Павловка ауылының", "ауылының", "Апановка ауылының" деген сөздермен ауыстырылсын - Қостанай облысы Таран ауданы Павлов ауылдық округі әкімінің 25.04.2014 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 35-бабы 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік–аймақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес Павлов ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Павлов ауылдық округі Павловка ауылының атаусыз көшелеріне атау берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне – Центральная көшесі;
2) № 2 атаусыз көшесіне – Целинная көшесі;
3) № 3 атаусыз тұйық көшесіне – Больничный тұйық көшесі;
4) № 4 атаусыз тұйық көшесіне – Рабочий тұйық көшесі;
5) № 5 атаусыз тұйық көшесіне – Молодежный тұйық көшесі;
6) № 6 атаусыз тұйық көшесіне – Гагарин атындағы тұйық көше;
7) № 7 атаусыз тұйық көшесіне – Торговый тұйық көшесі;
8) № 8 атаусыз тұйық көшесіне – Вачасов атындағы тұйық көше;
9) № 9 атаусыз тұйық көшесіне – Специалисттер тұйық көшесі;
10) № 10 атаусыз тұйық көшесіне – Абай атындағы тұйық көше;
11) № 11 атаусыз тұйық көшесіне – Новый тұйық көшесі;
12) № 12 атаусыз көшесіне – Промышленная зона көшесі;
13) № 13 атаусыз көшесіне – Карл Маркс көшесі;
14) № 14 атаусыз көшесіне – Озерная көшесі;
15) № 15 атаусыз көшесіне – Молодежная көшесі;
16) № 16 атаусыз көшесіне – Школьная көшесі;
17) атаусыз көшесіне № 17 – Нижняя көшесі;
18) атаусыз көшесіне № 18 – Верхняя көшесі.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы Павлов селолық округі әкімдігінің 2010.04.20 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 12.03.2018 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Павлов ауылдық округі Қоржынкөл ауылының атаусыз көшелеріне атау берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне – Школьная көшесі;

О присвоении наименования улицам сел Павловского сельского округа
Решение акима Павловского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 19 октября 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 30 октября 2009 года № 9-18-100.
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селоларының", "Павлов селосының", "селосының", "Апан селосының", заменены словами "ауылдық", "ауылдарының" "Павловка ауылының", "ауылының", "Апановка ауылының" решением акима Павловского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 25.04.2014 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Павловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам села Павловка Павловского сельского округа:
1) безымянной улице № 1 – улица Центральная;
2) безымянной улице № 2 – улица Целинная;
3) безымянному переулку № 3 – переулок Больничный;
4) безымянному переулку № 4 – переулок Рабочий;
5) безымянному переулку № 5 – переулок Молодежный;
6) безымянному переулку № 6 – переулок имени Гагарина;
7) безымянному переулку № 7 – переулок Торговый;
8) безымянному переулку № 8 – переулок имени Вачасова;
9) безымянному переулку № 9 – переулок Специалистов;
10) безымянному переулку № 10 – переулок имени Абая;
11) безымянному переулку № 11 – переулок Новый;
12) безымянной улице № 12 – улица Промышленная зона;
13) безымянной улице № 13 – улица Карла Маркса;
14) безымянной улице № 14 – улица Озерная;
15) безымянной улице № 15 – улица Молодежная;
16) безымянной улице № 16 – улица Школьная;
17) безымянной улице № 17 – улица Нижняя;
18) безымянной улице № 18 – улица Верхняя.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Павловского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 12.03.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Присвоить наименования безымянным улицам села Коржынколь Павловского сельского округа:
1) безымянной улице № 1 – улица Школьная;

2) № 2 атаусыз көшесіне – Центральная көшесі;
3. Павлов ауылдық округі Апановка ауылының атаусыз көшелеріне атау берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне – Элеваторная көшесі;
2) № 2 атаусыз көшесіне – Автобазовская көшесі;
3) № 3 атаусыз көшесіне – Степная көшесі;
4) № 4 атаусыз көшесіне – Новая көшесі;
5) № 5 атаусыз көшесіне – Вокзальная көшесі;
6) № 6 атаусыз көшесіне – Кооперативная көшесі;
7) № 7 атаусыз көшесіне – Подстанция көшесі;
8) № 8 атаусыз көшесіне – Центральная көшесі;
9) № 9 атаусыз көшесіне – Молодежная көшесі;
10) № 10 атаусыз тұйық көшесіне – Механический ток тұйық көшесі;
11) № 11 атаусыз тұйық көшесіне – Специалисттер тұйық көшесі.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы Павлов селолық округі әкімдігінің 2010.04.20 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлов ауылдық
округінің әкімі
М. Тойғанов

2) безымянной улице № 2 – улица Центральная;
3. Присвоить наименования безымянным улицам села Апановка Павловского сельского округа:
1) безымянной улице № 1 – улица Элеваторная;
2) безымянной улице № 2 – улица Автобазовская;
3) безымянной улице № 3 – улица Степная;
4) безымянной улице № 4 – улица Новая;
5) безымянной улице № 5 – улица Вокзальная;
6) безымянной улице № 6 – улица Кооперативная;
7) безымянной улице № 7 – улица Подстанция;
8) безымянной улице № 8 – улица Центральная;
9) безымянной улице № 9 – улица Молодежная;
10) безымянному переулку № 10 – переулок Механический ток;
11) безымянному переулку № 11 – переулок Специалистов.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Павловского сельского округа
М. Тойганов