Айыртау ауданында кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 05 тамыздағы N 4-18-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 тамызда N 13-3-106 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 6-18-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 13.04.2018 № 6-18-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) № 99-IV Кодексінің 422-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Айыртау ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін бір айда тіркелген салықтың біріңғай ставкаларын белгілеу.

Об установлении ставок фиксированного налога на отдельные виды предпринимательской деятельности в Айыртауском районе
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 05 августа 2009 года N 4-18-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 27 августа 2009 года N 13-3-106. Утратило силу решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 6-18-6
Сноска. Утратило силу решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13.04.2018 № 6-18-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года № 99-IV, с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148 Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога в месяц для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Айыртауского района согласно приложению.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2012.03.07 N 5-2-6 (бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХVIII кезектен тыс
сессиясының төрағасы Қ. Хамзин
Аудандық мәслихаттың
Хатшысы Қ. Хамзин
КЕЛІСІЛДІ
Айыртау ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы
А. Жүсіповпен

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 07.03.2012 N 5-2-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XVIIІ внеочередной
сессии районного маслихата К. Хамзин
Секретарь
районного маслихата К. Хамзин
СОГЛАСОВАНО
с начальником
налогового управления
по Айыртаускому району
А. Жусуповым