"Жекелеген қызмет түрлері бойынша біржолғы талондардың құны және белгіленген салық мөлшерлемелері туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 13 сәуірдегі № 16/105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 шілдедегі N 20/101 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 тамызда N 13-6-122 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 13/68 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.12.20 N 13/68 Шешімімен
«Бюджетке салықтар және өзге де міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-ІV Заңының 36-бабына сәйкес, Есіл ауданы бойынша Салық басқармасымен өткізілген хронометрлік бақылаулар мен тексерулердің ортакүндік мәліметтері негізінде аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «Жекелеген қызмет түрлері бойынша біржолғы талондардың құны және белгіленген салық мөлшерлемелері туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 13 сәуірдегі № 16/105 шешіміне өзгерістер енгізілсін.
1) 1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының базарларында тауарларды сатумен айналысатын жеке тұлғалар, жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны бекітілсін, 1-қосымшаға сәйкес».
1-қосымшада «өнеркәсіптік тауарлар» деген жолда «318» сандары «250» сандарымен ауыстырылсын.
2) келесі мазмұндағы 1.1. тармағымен толықтырылсын:
«1.1-қосымшаға сәйкес эпизоттық сипаты бар қызметті жүзеге асыратын жеке тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны бекітілсін»
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн ішінде қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясыныңтөрағасы                         Л. Тыртышная
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                     Б. Шериязданов
Келісілді:                                  2009 ж. 28.07.
Есіл ауданы бойынша
салық басқармасы бастығының
міндетін аткарушы                           М. Мұстафина
Аудандық мәслихаттың шешіміне

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 13 апреля 2009 года № 16/105 "О стоимости разовых талонов и ставкам фиксированного налога по отдельным видам деятельности"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 июля 2009 года N 20/101. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 28 августа 2009 года N 13-6-122. Утратило силу - решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 13/68
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20.12.2012 N 13/68
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), на основании среднедневных данных хронометражных наблюдений и обследований, проведенных Налоговым управлением по Есильскому району районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение районного маслихата от 13 апреля 2009 года № 16/105 «О стоимости разовых талонов и ставкам фиксированного налога по отдельным видам деятельности»
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
«Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, занимающихся реализацией товаров на рынках Есильского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1»
в приложении 1 в строке «промышленных товаров» цифры «318» заменить цифрами «250»
2) дополнить пунктом 1.1 следующего содержания:
«Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер согласно приложению 1.1
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Л. Тыртышная
Секретарь
районного маслихата                        Б. Шериязданов
Согласовано:                               28.07.2009
И.о. начальника
Налогового управления
по Есильскому району                       М. Мустафина
Приложение 1.1
решению районного маслихата