"Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы" 2008 жылғы 16 қазандағы № 12/95-IV шешімге өзгертулер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 18/138-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 мамырда N 5-3-73 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 шілдедегі N 27/212-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010.07.22 N 27/212-IV шешімімен (жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Атауға өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009.07.23 N 20/149-IV шешімімен (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабы 1 тармағы 7) тармақшасына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй - коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы» 2008 жылғы 16 қазандағы № 12/95-IV шешімге мынадай өзгертулер енгізілсін:
Аталған шешімнің қосымшасына «Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы»:
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009.07.23 N 20/149-IV шешімімен (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз).
2 бөлімде. Тұрғын үй көмегін ұсыну жағдайы:
12 тармақта:
«Қайта аттестаттау» сөзі «Құжаттарды қайта ресімдеу» сөздерімен ауыстырылсын;
19 тармақта, барлық тармақ бойынша:
«келесі жылдық қайта аттестаттау» сөздері «келесі жылдық құжаттарды қайта ресімдеу» сөздеріне ауыстырылсын;
24 тармақта, барлық тармақ бойынша:
«қайта аттестаттау» сөзі «құжаттарды қайта ресімдеу» сөздерімен ауыстырылсын;
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Курчатов
қалалық мәслихатының хатшысы                  Ш. ТӨЛЕУТАЕВ

О внесении изменений в решение от 16 октября 2008 года № 12/95-IV "О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату жилищно-коммунальных услуг по городу Курчатову"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 апреля 2009 года N 18/138-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 8 мая 2009 года за N 5-3-73. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2010 года N 27/212-IV
Сноска. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.07.2010 N 27/212-IV (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 16 октября 2008 года № 12/95-IV «О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату жилищно-коммунальных услуг по городу Курчатову» следующие изменения:
в приложении к указанному решению «Правила предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату жилищно-коммунальных услуг по городу Курчатову»:
в разделе 2. Условия предоставления жилищной помощи:
в пункте 12:
слово «Переаттестация» заменить словами «Переоформление документов»;
в пункте 19, по всему пункту:
слова «следующей годовой переаттестации» заменить словами «следующего годового переоформления документов»;
в пункте 24, по всему пункту:
слова «переаттестацию» заменить словами «переоформление документов».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
Курчатовского городского маслихата              Ш. ТУЛЕУТАЕВ