2009 жылғы 9 ақпандағы N 16-10-IV "Бородулиха ауданы халқының әлеуметтік қорғалатын тобына сатып алған көмірге шыққан шығындарын өтеу және тұрғын үй-коммуналдық қызметтерге ақы төлеу үшін тұрғын үй көмегін беру ережелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2009 жылғы 11 тамыздағы N 19-3-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 қыркүйекте N 5-8-94 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 маусымдағы № 03-08/263 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2010.06.08 № 03-08/263 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабы негізінде, Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 17-9-IV «Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 28 cәуірдегі № 5-8-87 санымен тіркелген, аудандық «Пульс района» газетінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 22-23 (6284-6285) санында жарияланған) шешімімен өзгерістер енгізілген, Бородулиха аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 9 ақпандағы № 16-10-IV «Бородулиха ауданы халқының әлеуметтік қорғалатын тобына сатып алған көмірге шыққан шығындарын өтеу және тұрғын үй-коммуналдық қызметтерге ақы төлеу үшін тұрғын үй көмегін беру ережелерін бекіту туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 10 ақпандағы № 5-8-74 санымен тіркелген, аудандық «Пульс района» газетінің 2009 жылғы 13 ақпандағы № 7 (6269) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Ереженің 2-бөлімінің атауы «Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі» келесі редакцияда баяндалсын: «Тұрғын үй көмегін көрсету»;
2) Ереженің 2-бөлімінің 24-тармағындағы «Тұрғын үй көмегін алушылар міндетті» деген сөзі келесі редакцияда баяндалсын «Тұрғын үй көмегін алушылар тиісті»;
3) Ереженің 2-бөлімінің 25-тармағындағы «Жеке және заңды тұлғалар нақты ақпараттар беруге міндетті» сөйлемі алынып тасталсын;
4) Ереженің 5-бөлімінің атауы «Жергілікті жылу жүйесімен жылытылатын жер үйлерде тұратын аз қамтамасыз етілген халықтың әлеуметтік қорғалатын тобына тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі» келесі редакцияда баяндалсын «Жергілікті жылу жүйесімен жылытылатын жер үйлерде тұратын аз қамтамасыз етілген халықтың әлеуметтік қорғалатын тобына тұрғын үй көмегін көсету»;

О внесении изменений в решение от 9 февраля 2009 года N 16-10-IV "Об утверждении Правил предоставления социально защищаемым слоям населения жилищной помощи на возмещение затрат приобретенного топлива и оплату жилищно-коммунальных услуг"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 августа 2009 года N 19-3-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 8 сентября 2009 года за N 5-8-94. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 8 июня 2010 года № 03-08/263
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.06.2010 № 03-08/263.
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Бородулихинского районного маслихата от 9 февраля 2009 года № 16-10-IV «Об утверждении Правил предоставления социально защищаемым слоям населения жилищной помощи на возмещение затрат приобретенного топлива и оплату жилищно-коммунальных услуг» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 февраля 2009 года № 5-8-74, опубликовано в районной газете «Пульс района» 13 февраля 2009 года № 7 (6269)) с внесенными изменениями решением от 21 апреля 2009 года № 17-9-IV «О внесении изменений в некоторые решения Бородулихинского районного маслихата» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 апреля 2009 года № 5-8-87, опубликовано в районной газете «Пульс района» 8 мая 2009 года № 22-23 (6284-6285)) внести следующие изменения:
1) наименование раздела 2 Правил «Условия предоставления жилищной помощи» изложить в следующей редакции: «Предоставление жилищной помощи»;
2) в пункте 24 раздела 2 Правил слова: «Получатели жилищной помощи должны» изложить в следующей редакции: «Получателям жилищной помощи необходимо»;
3) в пункте 25 раздела 2 Правил предложение: Физические и юридические лица обязаны представлять достоверную информацию» исключить;
4) наименование раздела 5 Правил «Порядок предоставления жилищной помощи малоимущим социально защищаемым слоям населения, проживающим в частных домостроениях с местным отоплением» изложить в следующей редакции: «Предоставление жилищной помощи малоимущим социально защищаемым слоям населения, проживающим в частных домостроениях с местным отоплением»;

5) Ереженің 2-бөлімнің 12-тармағы алынып тасталсын;
2. Осы шешім Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап өз күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күнінен бастап 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                А. Майер
Аудандық мәслихат хатшысы                      Б. Аргумбаев

5) пункт 12 раздела 2 Правил исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции и вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                            А. Майер
Секретарь районного маслихата                  Б. Аргумбаев