"Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" 2008 жылғы 12 ақпандағы № 6/3–ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 қазандағы N 21/7-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 05 қарашада N 5-19-105 тіркелді. Күші жойылды - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 28/5-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.04.16 N 28/5-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148–ІІ Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, «Тұрғын үй қатынастары туралы» 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94 Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» 2008 жылғы 12 ақпандағы № 6/3–ІҮ Шемонаиха аудандық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-71 тіркелген, «Уба– Информ» газетінің 2008 жылғы 7 наурыздағы № 10 санында жарияланған); «Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» 2008 жылғы 12 ақпандағы № 6/3–ІҮ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 8/4–ІҮ (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-76 тіркелген, 2008 жылғы 23 мамырдағы «Уба-Информ» газетінің № 21 санында жарияланған); «Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» 2008 жылғы 12 ақпандағы № 6/3–ІҮ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2008 жылғы 19 маусымдағы № 9/4–ІҮ (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-77, 2008 жылғы 10 шілдедегі «Уба-Информ» газетінің № 28 санында жарияланған); «Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» 2008 жылғы 12 ақпандағы № 6/3–ІҮ шешіміне өзгеріс енгізу туралы» 2008 жылғы 11 шілдедегі № 10/3–ІҮ (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-79 тіркелген, «Уба–Информ» газетінің 2008 жылғы 1 тамыздағы № 31 санында жарияланған); «Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» 2008 жылғы 12 ақпандағы № 6/3–ІҮ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 24 шілдедегі № 20/6–ІҮ (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-102 тіркелген, «Уба–Информ» газетінің 2009 жылғы 28 тамыздағы № 35 санында жарияланған) шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларға келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение от 12 февраля 2008 года № 6/3-IV "Об утверждении Инструкции по оказанию жилищной помощи малообеспеченным гражданам"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 октября 2009 года N 21/7-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 05 ноября 2009 года за N 5-19-105. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата от 16 апреля 2010 года № 28/5-IV
Сноска. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата от 16.04.2010 № 28/5-IV (порядок введения в действие см. п. 3).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года № 94 «О жилищных отношениях», Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 12 февраля 2008 года № 6/3-IV «Об утверждении Инструкции по оказанию жилищной помощи малообеспеченным гражданам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-71, опубликовано в газете Уба-Информ от 7 марта 2008 года № 10) с внесенными изменениями и дополнениями решением от 15 апреля 2008 года № 8/4-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 12 февраля 2008 года № 6/3-IV «Об утверждении Инструкции по оказанию жилищной помощи малообеспеченным гражданам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-76, опубликовано в газете Уба-Информ от 23 мая 2008 года № 21); решением от 19 июня 2008 года № 9/4-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 12 февраля 2008 года № 6/3-IV «Об утверждении Инструкции по оказанию жилищной помощи малообеспеченным гражданам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-77, опубликовано в газете Уба-Информ от 10 июля 2008 года № 28); решением от 11 июля 2008 года № 10/3-IV «О внесении изменения в решение от 12 февраля 2008 года № 6/3-IV «Об утверждении Инструкции по оказанию жилищной помощи малообеспеченным гражданам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-79, опубликовано в газете Уба-Информ от 1 августа 2008 года № 31); решением от 24 июля 2009 года № 20/6-IV «О внесении изменении и дополнении в решение от 12 февраля 2008 года № 6/3-IV «Об утверждении Инструкции по оказанию жилищной помощи малообеспеченным гражданам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-102, опубликовано в газете Уба-Информ от 28 августа 2009 года № 35), следующие изменения:

1) «Тұрғын үй көмегін беру шарттары» 2-бөлігінің 23-тармағындағы «қайтадан аттестаттау» сөзі «тіркеу» сөзімен ауыстырылсын;
2) «Тұрғын үй көмегін беру шарттары» 2-бөлігінің 12-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                       С. РУДЕНКО
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                  Ә. БАЯНДИНОВ

1) в пункте 23 раздела 2 «Условия предоставления жилищной помощи» слово «переаттестацию» заменить словом «регистрацию»;
2) пункт 12 раздела 2 «Условия предоставления жилищной помощи» исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                   С. Руденко
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                   А. Баяндинов