Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/5 "Жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 тамыздағы № 4С-24/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 қыркүйекте № 1-12-133 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 4С-36/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.10.12 № 4С-36/3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 56 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «Жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/5 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-122 тіркелген, 2010 жылдың 5 ақпанында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармақтың:
алтыншы азат жолы келесі редакцияда баяндалсын:
«колледждерде күндізгі бөлімде оқу орындары мен шарт негізінде оқитын және оқу орнынан берілген анықтамасы бойынша аудандағы аз қамтылған отбасылар мен ауылдық жердегі көп балалы отбасылардан шыққан студенттер».
2. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Камышанский
Аудандық мәслихаттың
хатшысының м.а.                            С.Оспан-Ұлы
«КЕЛІСІЛГЕН»
Жарқайың аудандық
«Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            В.Сидорина
Жарқайың аудандық
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Ахметова
Жарқайың аудандық
«Экономика және бюджетті
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        З.Қоржұмбаева

О внесении изменения в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 4С-19/5 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 9 августа 2010 года № 4С-24/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 6 сентября 2010 года № 1-12-133. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12 октября 2011 года № 4С-36/3
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.10.2011 № 4С-36/3
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 23 декабря 2009 года № 4С-19/5, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-122, опубликовано 5 февраля 2010 года в районной газете «Целинное знамя») следующее изменение:
в пункте 2:
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«студенты из малообеспеченных семей района и многодетных семей сельской местности обучающиеся на очном отделении в колледжах на основании договора с учебным заведением и справки с места учебы».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        В. Камышанский
и.о. секретаря
районного маслихата                        С. Оспан-Улы
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ»
Жаркаинского района                        В.Сидорина
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                        Б.Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел эконимики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        З.Коржумбаева