"Әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 129 шешіміне өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 257 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 мамырда № 3-1-134 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 205 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 20.12.2013 № 205 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 67 баптарына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 56 бабының 1 тармағы 4 тармақшасына және «Он алты жасқа дейінгі мүгедек балалары бар отбасыларға және I, II, III мүгедектерге қосымша көмек беру туралы» Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2007 жылғы 10 мамырдағы № 156 қаулысына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 129 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 23 ақпанда № 3-1-103 санымен тіркелген, 2009 жылғы 3 наурызда № 28 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) «Әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 129 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 22 шілдедегі № 177 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 7 тамызда № 3-1-118 санымен тіркелген, 2009 жылғы 11 тамыздағы № 96, № 95 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістер ескеріліп, шешімге келесі өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
1-1 тармағындағы:
«3000 теңге мөлшерінде» сөзінен кейін «он алты жасқа дейінгі мүгедек балалары бар отбасыларына» сөздерімен толықтырылсын;
2 тармақтағы:
«еңбек өтілі толық емес зейнетақы» сөздері «аз зейнетақыдан төмен» сөздерімен ауыстырылсын;
«1, 2, 3 топ мүгедектері» сөзінен кейін «және он алты жасқа дейінгі мүгедек балалар» сөздерімен толықтырылсын;
2. Осы шешім ресми жарияланған алғашқы күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының         Ақтөбе қалалық
сессия төрағасы             мәслихатының хатшысы
В. Друзьяк                   С. Шынтасова

О внесении изменения и дополнений в решение от 29 января 2009 года № 129 "Об оказании социальной помощи"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 16 апреля 2010 года № 257. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 6 мая 2010 года № 3-1-134. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 20 декабря 2013 года № 205
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 20.12.2013 № 205.
В соответствии со статьями 67 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», подпунктом 4 пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и постановлением акимата Актюбинской области от 10 мая 2007 года № 156 «Об оказании дополнительной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов до шестнадцати лет и инвалидам I, II, III групп», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 29 января 2009 года № 129 «Об оказании социальной помощи» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 февраля 2009 года за № 3-1-103, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 3 марта 2009 года № 28) с учетом внесенных изменений и дополнений решением от 22 июля 2009 года № 177 «О внесении изменений и дополнений в решение № 129 от 29 января 2009 года «Об оказании социальной помощи» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 августа 2009 года за № 3-1-118, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 11 августа 2009 года № 96 и 95) следующие изменение и дополнения:
в пункте 1-1:
после слов «в размере 3000 тенге» дополнить словами «семьям, имеющим детей-инвалидов до шестнадцати лет и»;
в пункте 2:
слова «пенсию при неполном стаже работы» заменить словами «ниже минимальной пенсии»;
после слов «инвалидности 1, 2, 3 групп» дополнить словами «и на детей-инвалидов до шестнадцати лет».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии              Секретарь маслихата
маслихата города Актобе               города Актобе
В. Друзьяк                       С. Шинтасова