Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 21 шілдедегі № 254 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 4 тамызда № 9-12-144 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 40 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 18.03.2016 № 40 қаулысымен (алғаш қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері белгіленсін:
1) дәнді дақылдар (жазғы бидай, жазғы арпа, сұлы, тары, қарақұмық) 15 мамырдан 5 маусымға дейін;
2) майлы дақылдар 18 мамырдан 30 мамырға дейін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2011.06.03 № 145 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.А. Хакимжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ф. Филиппов

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 21 июля 2010 года № 254. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 4 августа 2010 года № 9-12-144. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 18 марта 2016 года № 40
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 18.03.2016 № 40 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве:
1) зерновые культуры (пшеница яровая, ячмень яровой, овес, просо, гречиха) с 15 мая по 5 июня;
2) масличные культуры с 18 мая по 30 мая.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 03.06.2011 № 145 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хакимжанова Б.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ф. Филиппов