Екібастұз қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы "2010 жылға арналған Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 51/1 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 2 наурыздағы N 172/3 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 наурызда N 12-3-258 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 22 тамыздағы N 3-05/221 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.08.22 N 3-05/221 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Павлодар облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне жоғарғы оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 236/18 қаулысына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 9 ақпандағы (IV шақырылған, кезекті XX сессия) "Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған, кезекті XIX сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 221/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 241/20 шешімінің негізінде, азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы "2010 жылға арналған Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-255 тіркелген, 2010 жылғы 11 ақпандағы N 7 "Отарқа" газетінде және 2010 жылғы 11 ақпандағы N 6 "Вести Экибастуза" газетінде жарияланған) N 51/1 қаулысына (бұдан әрі – Қаулы) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Қаулының кіріспесіндегі "2004 жылғы 14 маусымдағы N 169/5" сөздері мен сандары "2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 236/18" сөздері мен сандарына ауыстырылсын және "облыстың" сөзі алынып тасталсын;
2) Қаулының 3-тармағының 1-тармақшасының бірінші абзацындағы "тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін өтеуге ай сайын материалдық көмегін төлеу үшін" сөздері алынып тасталсын;
3) Қаулының 3-тармағының 3-тармақшасының екінші абзацындағы "9" саны алынып тасталсын;
4) Қаулының 3-тармағының 16-тармақшасындағы "облыстың" сөзі алынып тасталсын;
5) Қаулының 4-тармағының 1-тармақшасындағы "4 АЕК мөлшерінде тұрғын үй-коммуналдық қызметтерді өтеуге ай сайынғы материалдық көмек" сөздері алынып тасталсын;

О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 22 января 2010 года N 51/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2010 год"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 2 марта 2010 года N 172/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 31 марта 2010 года N 12-3-258. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 августа 2011 года N 3-05/221
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22.08.2011 N 3-05/221.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей для оплаты обучения в высших учебных заведениях области", на основании решения Экибастузского городского маслихата (очередная XX сессия, IV созыв) от 9 февраля 2010 года N 241/20 "О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 год", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 22 января 2010 года N 51/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2010 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-255, опубликовано в газетах "Отарқа" от 11 февраля 2010 года N 7 и "Вести Екибастуза" от 11 февраля 2010 года N 6) (далее – Постановление), следующие изменения:
1) в преамбуле Постановления слова и цифры "14 июня 2004 года N 169/5" заменить словами и цифрами "25 декабря 2009 года N 236/18" и исключить слово "области";
2) в первом абзаце подпункта 1 пункта 3 Постановления слова "для ежемесячной выплаты материальной помощи на возмещение жилищно-коммунальных услуг" исключить;
3) во втором абзаце подпункта 3 пункта 3 Постановления цифру "9" исключить;
4) в подпункте 16 пункта 3 Постановления слово "области" исключить;
5) в подпункте 1 пункта 4 Постановления слова "ежемесячная материальная помощь на возмещение жилищно-коммунальных услуг в размере 4 МРП" исключить.

6) Қаулының 7-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 наурызынан бастап туындайтын құқықтық қатынаста таратылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары С.С.Төлеубаевқа жүктелсін.
Екібастұз қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          Н. Дычко

6) пункт 7 Постановления исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 марта 2010 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Тулеубаева С.С.
Исполняющий обязанности
акима города Экибастуза                    Н. Дычко