IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХI сессиясының 2008 жылғы 2 шілдедегі № 119 "Алматы қаласындағы жасыл желектерді қорғау мен күту Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХVІІ сессиясының 2010 жылғы 12 сәуірдегі N 316 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 20 мамырда N 848 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы маслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 260 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы қаласы мәслихатының 14.09.2018 № 260 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 1 тармағына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХI сессиясының "Алматы қаласындағы жасыл желектерді қорғау мен күту Ережесін бекіту туралы" 2008 жылғы 2 шілдедегі № 119 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 781 рет санымен тіркелген, 2008 жылғы 21 тамызда "Алматы ақшамы" газетінің 95 нөмірінде және 2008 жылғы 21 тамызда "Вечерний Алматы" газетінің 100 нөмірлерінде жарияланған, "IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХI сессиясының 2008 жылғы 2 шілдедегі "Алматы қаласындағы жасыл желектерді қорғау мен күту Ережесін бекіту туралы" № 119 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XIХ сессиясының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 220 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 819 рет санымен тіркелген, 2009 жылғы 22 тамызда "Алматы ақшамы" газетінің 99 нөмірінде және 2009 жылғы 8 тамызда "Вечерний Алматы" газетінің 92 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген Алматы қаласындағы жасыл желектерді қорғау мен күту Ережесінде (бұдан әрі – Ереже):
47 және 54 тармақтардағы "тиым салынады" сөздері "рұқсат етілмейді" сөздерімен ауыстырылсын;
48 тармақтағы "етуге мiндеттi" сөздері "етуі керек" сөздерімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 53–1 тармағымен толықтырылсын:
"53–1. Рұқсатпен бірге осы Ереженің 5 қосымшасына сәйкес, белгіленген үлгідегі, қалпына келтірілуге және өтемдік отырғызуға, кесілуге жататын жасыл желектердің саны, жүргізілген кесу мен өтемдік отырғызудың жүргізілгені туралы белгісімен рұқсаттың қайтару талоны беріледі. Өтемдік отырғызу біткеннен кейін рұқсаттың қайтару талоны өкілетті органға қайтарылып беріледі.".

О внесении изменений и дополнений в решение ХI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 2 июля 2008 года N 119 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений города Алматы"
Решение XXVII сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 12 апреля 2010 года N 316. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 20 мая 2010 года за N 848. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 14 сентября 2018 года № 260
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 14.09.2018 № 260 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений города Алматы" от 2 июля 2008 года № 119 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 781, опубликовано 21 августа 2008 года в газете "Алматы ақшамы" № 95 и 21 августа 2008 года в газете "Вечерний Алматы" № 100, внесены изменения и дополнения решением XIХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва "О внесении изменений и дополнений в решение ХI-ой сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 2 июля 2008 года № 119 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений города Алматы" от 25 июня 2009 года № 220, зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 819, опубликовано 22 августа 2009 года в газете "Алматы Ақшамы" № 99 и 8 августа 2009 года в газете "Вечерний Алматы" № 92) следующие изменения и дополнения:
в Правилах содержания и защиты зеленых насаждений города Алматы, утвержденных указанным решением:
в пунктах 47 и 54 слова "запрещается" заменить словами "не допускается";
в пункте 48 слова "обязан обеспечить" заменить словом "обеспечивает";
дополнить пунктом 53–1 следующего содержания:
"53–1. Вместе с разрешением выдается возвратный талон к разрешению, установленного образца, согласно приложению 5 к настоящим Правилам, в котором указывается количество зеленых насаждений подлежащих сносу, восстановлению и компенсационной посадке, с отметкой о произведенном сносе и компенсационной посадке. После завершения компенсационной посадки возвратной талон к разрешению возвращается в уполномоченный орган.".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының экология, денсаулық және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Т.Ә. Ізмұхамбетов) және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Шормановқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХVII сессиясының
төрағасы
Б. Шин
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
Алматы қаласындағы
жасыл желектерді қорғау
мен күту Ережесіне 5 қосымша
РҰҚСАТТЫҢ ҚАЙТАРУ ТАЛОНЫ
берілген рұқсатқа сәйкес жасыл желектерді
кесу жұмыстарының жүргізілуіне бақылау туралы
Тапсырушы:_______________________________________, берілген рұқсаттың уақыты және нөмірі _____________________________________
Берілген рұқсатқа сәйкес кесілуге жататын жасыл желектердің орналасқан орны
Берілген рұқсатқа сәйкес кесілуге жататын ағаштардың тұқымдық құрамы
Саны (дана)
Нақты кесілген жасыл желектер
Берілген рұқсатқа сәйкес өтемдік отырғызуға жататын жасыл желектердің орналасқан орны
кестенің жалғасы
Берілген рұқсатқа сәйкес өтемдік отырғызуға жататын ағаштардың тұқымдық құрамы
Саны (дана)
Нақты отырғы-
зылған жасыл желектер
Ескерту-
лер
Рұқсаттың қайтару талоны 201__ жылы "____" __________ берілген. Мерзімі өткен соң және өтемдік отырғызулар жоспары орындалғаннан кейін осы рұқсаттың қайтару талоны Алматы қаласы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасына қайтарылуға жатады.
Табиғатты пайдалануды реттеу бөлімінің бастығы __________.
Ор. ___________, тел.____________.
201__ жылы "____"_________Алматы қаласы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы табиғатты пайдалануды реттеу бөлімінің бас маманы қабылдап алды ____________, _______. (қолы).

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата города Алматы IV-го созыва по вопросам экологии, здравоохранения и ЧС (Измухамбетов Т.А.) и заместителя акима города Алматы Шорманова Е.А.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХVII-й сессии
маслихата IV-го созыва
города Алматы
Б. Шин
Секретарь маслихата города
Алматы IV-го созыва
Т. Мукашев
Приложение 5
к Правилам содержания и защиты
зеленых насаждений города Алматы
ВОЗВРАТНЫЙ ТАЛОН К РАЗРЕШЕНИЮ
по контролю о работе проведенном согласно выданного
разрешения на снос зеленых насаждений
Заказчик: ______________________________, дата и № выданного разрешения _________________________________________________
Место распо-
ложение
зеленых
насаж-
дений,
подле-
жащих
сносу
согла-
сно
разре-
шения
Породный
состав
деревьев
подлежа-
щих
сносу
согласно
разреше-
ния
Ко-
ли-
чест-
во
(штук
)
Факти-
ческий
снос
зеленых
насаж-
дений
Место
распо-
ложение
зеленых
насаж-
дений,
подлежа-
щих ком-
пенса-
ционной
посадке
согласно
разре-
шения
Породный
состав
деревьев
подлежащих
компенса-
ционной
посадке
согласно
разреше-
ния
Ко-
ли-
чест-
во
(штук
)
Фак-
тиче-
ская
посадка
зеленых
насаж-
дений
При-
меча-
ние
Возвратный талон разрешения выдан "____" __________ 201__ года. По истечении срока и выполнения плана компенсационной посадки данный возвратный талон разрешения подлежит возврату в Управления природных ресурсов и регулирование природопользование города Алматы.
Начальник отдела регулирование природопользования __________
Исп. ___________, тел.____________
Принят "____"_________201__ года главным специалистом отдела природоохранных мероприятий Управления природных ресурсов и регулирование природопользование города Алматы __________, ________
(подпись)