2010 жылы Есіл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 4 мамырдағы N 200 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 мамырда N 13-6-147 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы N 99 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2011.05.03 N 99 Қаулысымен
«Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы № 533 Заңының 5-бабы 3-тармағы 3) тармақшасына, «Облыстық бюджеттердің және Астана қаласы бюджетінің көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға 2010 жылдың республикалық бюджетінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 ақпанындағы № 123 қаулысымен бекітілген Ережесінің 7-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2010 жылы Есіл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ. Шұнғұлшинға жүктелсін.
3. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланған күннен он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       А. Бегманов
Есіл ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 4 мамырдағы
№ 200 қаулысына қосымша
2010 жылы Есіл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері
Жер өңдеу аумағы
Дақыл
Ауыл шаруашылық мерзімдері дақылдарын егуді жүргізудің оңтайлы
2010 жылға дәнді алғы дақыл үстінен бидайдың орташа ерте сұрыптары
II - дала, жазықтық, тікене - далалық
Жасыл конвейер (бір жылдық өсімдіктер) - 1 мерзім
8 мамырдан 10 мамырға дейін
Сәбіз
10 мамырдан 20 мамырға дейін
Пияз
10 мамырдан 20 мамырға дейін
Рапс
15 мамырдан 20 мамырға дейін
Күздік бидай
15 мамырдан 30 мамырға дейін
5 маусымға дейін
Майлы тұқымға күнбағыс
15 мамырдан 18 мамырға дейін
Сүрлемге жүгері
16 мамырдан 20 мамырға дейін
Зығыр, қыша
17 мамырдан 20 мамырға дейін
Картоп
18 мамырдан 23 мамырға дейін
Қияр
20 мамырдан 5 маусымға дейін
Жасыл конвейер (бір жылдық өсімдіктер) - 2 мерзім
23 мамырдан 25 мамырға дейін
Сүрлемге күнбағыс
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Асбұршақ
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Қарақұмық
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Арпа – орташа кеш сорттары
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Сұлы - орташа кеш сорттары
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Қызылша

Об определении оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Есильскому району в 2010 году
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 4 мая 2010 года N 200. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 6 мая 2010 года N 13-6-147. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 3 мая 2011 года N 99
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 03.05.2011 N 99
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года № 533 «Об обязательном страховании в растениеводстве», пункта 7 Правил, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 123 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами и бюджетом города Астаны на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Есильскому району в 2010 году согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шунгульшина М.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти дней со дня официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким Есильского района                     А.Бегманов
Приложение
к постановлению акимата
Есильского района
от 4 мая 2010 года № 200
Оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на территории Есильского района на 2010 год
Земледельческая зона
Культура
Оптимальные сроки проведения посева сельскохозяйст-венных культур
Среднеранние сорта пшеницы по зерновому предшественни-ку на 2010 год
II – степная, равнинная, колочностепная
Зеленый конвейер (однолетние травы) – 1 срок
с 8 мая по 10 мая
Морковь
с 10 мая по 20 мая
Лук
с 10 мая по 20 мая
Рапс
с 15 мая по 20 мая
Яровая пшеница
с 15 мая по 30 мая
до 5 июня
Подсолнеч-
ник на маслосемена
с 15 мая по 18 мая
Кукуруза на силос
с 16 мая по 20 мая
Лен, горчица
с 17 мая по 20 мая
Картофель
с 18 мая по 23 мая
Огурцы
с 20 мая по 5 июня
Зеленый конвейер (однолетние травы) – 2 срок
с 23 мая по 25 мая
Подсолнеч-
ник на силос
с 25 мая по 30 мая
Горох
с 25 мая по 30 мая
Гречиха
с 25 мая по 30 мая
Ячмень среднепозд-ние сорта
с 25 мая по 30 мая
Овес среднепозд-ние сорта
с 25 мая по 30 мая
Свекла

25 мамырдан 5 маусымға дейін
Қырыққабат көшеттері
25 мамырдан 10 маусымға дейін
Сұлы - орташа пісіп-жетілетін сорттар
27 мамырдан 30 мамырға дейін
Қызанақ көшеттері
28 мамырдан 10 маусымға дейін
Арпа – орташа пісіп-жетілетін сорттар
30 мамырдан 5 маусымға дейін
Шөпке біржылдық өсімдіктер
5 маусымнан 10 маусымға дейін
Жасыл конвейер - 3 мерзім
8 маусымнан 10 маусымға дейін
Жасыл конвейер - 4 мерзім
8 маусымнан 10 маусымға дейін
Қысқы қара бидай
25 тамыздан 5 қыркүйекке дейін

с 25 мая по 5 июня
Рассада капусты
с 25 мая по 10 июня
Овес среднеспе-
лые сорта
с 27 мая по 30 мая
Рассада томатов
с 28 мая по 10 июня
Ячмень среднеспе-
лые сорта
с 30 мая по 5 июня
Однолетние травы на сено
с 5 июня по 10 июня
Зеленый конвейер – 3 срок
с 8 июня по 10 июня
Зеленый конвейер – 4 срок
с 8 июля по 10 июля
Озимая рожь
с 25 августа по 5 сентября