Тұрғын үйді пайдалануға төлем мөлшерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 9974 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қаңтарда № 5-1-158 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 5072 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 28.01.2013 N 5072 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97-бабының 1-тармағына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан және мемлекеттік жалдау үйлерінен тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалпы алаңның бір шаршы метріне ай сайынғы төлем мөлшері осы қаулының қосымшасына сай белгіленсін.
2. 1) 2010 жылғы 25 ақпандағы № 6106 «Тұрғын үйді пайдалануға төлем мөлшерін белгілеу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-137 нөмірімен тіркелді, 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 51 «Дидар», 2010 жылғы 24 сәуірдегі № 52 «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланды);
2) 2010 жылғы 20 мамырдағы № 7220 «2010 жылғы 25 ақпандағы № 6106 «Тұрғын үйді пайдалануға төлем мөлшерін белгілеу туралы» қаулыға толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-146 нөмірімен тіркелді, 2010 жылғы 7 маусымдағы № 70 «Дидар», 2010 жылғы 8 маусымдағы № 72 «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланды) қаулылардың күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі                         И. Әбішев
Өскемен қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 9974 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан және мемлекеттік жалдау үйлерінен
тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалпы алаңның бір шаршы метріне
ай сайынғы төлем мөлшері

Об установлении размера платы за пользование жилищем
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2010 года N 9974. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 января 2011 года за N 5-1-158. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 28 января 2013 года N 5072
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 28.01.2013 N 5072.
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях» акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер ежемесячной платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда и в государственных арендных домах за один квадратный метр общей площади согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления:
1) от 25 февраля 2010 года № 6106 «Об установлении размера платы за пользование жилищем» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-137, опубликовано в газетах «Дидар» от 26 апреля 2010 года № 51, «Рудный Алтай» от 24 апреля 2010 года № 52);
2) от 20 мая 2010 года № 7220 «О внесении дополнений в постановление от 25 февраля 2010 года № 6106 «Об установлении размера платы за пользование жилищем» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-146, опубликовано в газетах «Дидар» от 7 июня 2010 года № 70, «Рудный Алтай» от 8 июня 2010 года № 72).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска                 И. Абишев
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 28 декабря 2010 года № 9974
Размер ежемесячной платы за пользование жилищем из
государственного жилищного фонда и в государственных арендных
домах за один квадратный метр общей площади

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Өскемен қаласы  әкімдігінің 2012.02.20 N 27 (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Төлем мөлшері мына формула бойынша есептеледі:
А = Ц : Т : 12 ай
ондағы:
А – мемлекеттік тұрғын үй қорынан және мемлекеттік жалдау үйлерінен тұрғын үйді пайдалануға төлемі, теңге;
Ц – тұрғын үйдің жалпы алаңының бір шаршы метрінің құрылыс құны, теңге;
Т – ғимараттың қызмет ету есептік мерзімі, жыл.
р/б №
Үйдің мекен жайы
Төлем мөлшері
1
2
3
1

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 20.02.2012 № 27 (вводится в действие через 10 дней после опубликования).
Размер платы рассчитывается по формуле:
А = Ц : Т : 12 месяцев
где:
А – плата за пользование жилищем из государственного жилищного фонда и в государственных арендных домах, тенге;
Ц – стоимость строительства одного квадратного метра общей площади жилищ, тенге;
Т – расчетный срок службы зданий, лет.
№ п/п
Адрес дома
Размер платы
1
2
3
1