2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 536 "2010 жылға арналған ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 28 қаңтардағы N 564 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 ақпанда N 5-8-105 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 15 желтоқсандағы N 843 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2010.12.15 N 843 қаулысымен (ресми жарияланған күнінен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы, 1-тармағы, 13)-тармақшасы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28 бабына сәйкес, жұмысқа орналасу кезінде қиыншылықтарға кездесетін, халықтың әртүрлі топтарын қолдау үшін және мемлекеттік кепілдендіру жүйесін кеңейту мақсатында, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 536 «2010 жылға арналған ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 12 қаңтардағы № 5-8-100 санымен тіркелген, аудандық «Пульс района» газетінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 3 (6323) санында жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
1) қосымша № 1 «Қоғамдық жұмыстардың нақты шарты» келесі мазмұнында толықтырылсын:
«Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар өзге адамдар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған адамдар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады».
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                         Т. Қасымов

О внесении дополнений в постановление от 25 декабря 2009 года № 536 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2010 год"
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 января 2010 года N 564. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 февраля 2010 года за N 5-8-105. Утратило силу постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 15 декабря 2010 года N 843
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 15.12.2010 N 843 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление от 25 декабря 2009 года № 536 «Об организации оплачиваемых общественных работ на 2010 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2010 года № 5-8-100, опубликовано 15 января 2010 года № 3 (6323) в районной газете «Пульс района» следующие дополнения:
1) приложение № 1 «Конкретные условия общественных работ» дополнить следующим содержанием:
«Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязательствами, инвалидылица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                         Т. Касымов