2009 жылғы 9 ақпандағы N 16-12-ІV "Бородулиха ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы" шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 17 наурыздағы N 25-2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 сәуірде N 5-8-107 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 шілдедегі N 6-4-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2012.07.13 N 6-4-V шешімімен (ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соңқолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Атауға өзгерту енгізілді, мәтін бойынша "мен толықтырулар" мен "мен толықтыру" сөздері алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2010.06.09 N 28-4-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағы 15) тармақшасының, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28 бабының негізінде Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2009 жылғы 9 ақпандағы № 16-12-IV «Бородулиха ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету бойынша нұсқаулықты бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 10 ақпанда № 5-8-75 санымен тіркелген, аудандық «Аудан тынысы» газетінің 2009 жылғы 13 ақпандағы № 7 (6269) санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Нұсқаулықтың 2-бөлімінің 7-тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
«Әлеуметтік көмек Шығыс Қазақстан облысы бойынша жоғарғы оқу орындарында оқығаны үшін ақы төлеу аз қамтылған отбасылардан шыққандарға, жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалғандарға сәйкес ағымдағы жылы Бородулиха ауданының жалпы білім беретін мектептерінің түлектеріне көрсетіледі. Аз қамтылған отбасылардан шыққан жалпы білім беретін мектеп түлектеріне азаматтың жан басына шаққандағы орташа табысы сәйкес жылдың ағымдағы тоқсанына арналып облыс бойынша белгіленген ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын азаматтар (отбасылар) жатады»;
2) Нұсқаулықтың 2-бөлімінің 7-тармағының 3) тармақшасы алынып тасталсын;
3) Нұсқаулықтың 2-бөлімінің 7-тармағының 4) тармақшасындағы «оқу орнын аяқтау туралы дипломның көшірмесі (жас мамандар үшін);
- күндізгі нысан бойынша оқу орнын аяқтағанын растайтын анықтама (жас мамандар үшін);
- жас мамандар үшін сәйкес селолық округтің учаскелік комиссиясымен толтырылған және селолық округ әкімімен бекітілетін отбасының әлеуметтік картасы» сөйлемдері алынып тасталсын;

О внесении изменений в решение от 9 февраля 2009 года N 16-12-IV "Об утверждении Инструкции по оказанию социальной помощи отдельным категориям граждан Бородулихинского района"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2010 года N 25-2-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 6 апреля 2010 года за N 5-8-107. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 июля 2012 N 6-4-V
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.07.2012 N 6-4-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок с изменениями, по тексту слова "и дополнения" и "и дополнение" исключены по решению Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 09.06.2010 N 28-4-IV (порядок введения в действие см. в пункте 2).
На основании подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 9 февраля 2009 года № 16-12-IV «Об утверждении Инструкции по оказанию социальной помощи отдельным категориям граждан Бородулихинского района (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 февраля 2009 года № 5-8-75, опубликовано 13 февраля 2009 года в районной газете «Пульс района» № 7 (6269)) следующие изменения:
1) пункт 7 раздела 2 Инструкции изложить в следующей редакции: «Социальная помощь может оказываться выпускникам общеобразовательных школ Бородулихинского района соответствующего текущего года из малообеспеченных семей, детям-сиротам и оставшимся без попечения родителей для оплаты обучения в ВУЗах Восточно-Казахстанской области. К выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей относятся граждане (семьи), среднедушевой доход в которых не превышает установленной по области величины прожиточного минимума на текущий квартал соответствующего года»;
2) подпункт 3) пункта 7 раздела 2 Инструкции исключить;
3) в подпункте 4) пункта 7 раздела 2 Инструкции предложения «копию диплома об окончании учебного заведения (для молодых специалистов);
- справку, подтверждающую окончание учебного заведения по очной форме обучения (для молодых специалистов);
- социальная карта семьи для молодых специалистов, составляемая соответствующей участковой комиссией сельского округа и утвержденная акимом сельского округа» исключить;

4) Нұсқаулықтың 2-бөлімінің 10-тармағындағы: «оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолық және ауылдық жерлерде жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге)» сөзі алынып тасталсын;
5) Нұсқаулықтың 3-бөлімінің 12-тармағындағы: «оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолық және ауылдық жерлерде жұмыс істеуге ниет білдірген жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге)» сөзі алынып тасталсын;
6) Нұсқаулықтың 3-бөлімінің 14-тармағының 4) тармақшасындағы: «оқу орындарын аяқтағаннан кейін селолық және ауылдық жерлерде жұмыс істеуге ниет білдірген аз қамтамасыз етілген отбасылардан шыққан жас мамандарға (мұғалімдерге, дәрігерлерге) 150000 (жүз елу мың теңге) мөлшерінде» сөзі алынып тасталсын.
2. Осы шешім Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                           В. Лопатин
Аудандық мәслихат хатшысы                 Б. Аргумбаев

4) в пункте 10 раздела 2 Инструкции слова: «молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения» исключить;
5) в пункте 12 раздела 3 Инструкции слова: «молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения» исключить;
6) в подпункте 4) пункта 14 раздела 3 Инструкции слова: «молодым специалистам (учителям, врачам) из малообеспеченных семей, желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения в размере 150000 (сто пятьдесят тысяч) тенге» исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии                        В. Лопатин
Секретарь районного маслихата              Б. Аргумбаев