Сартоғай ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 3 шешімі. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қазанда № 3-4-120 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің атауында және бүкіл мәтін бойынша "селолық" деген сөздер тиісінше "ауылдық" деген сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 03.11.2014 № 14 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 13.04.2017 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Деректемелерінде және бүкіл мәтін бойынша қазақ тілінде "селолық", "селосының", "селосына" сөздер "ауылдық", "ауылының", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 13.04.2017 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Деректемелерінде, тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша орыс тілінде "Сартугайского" сөзі "Сартогайского" сөзімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 10.03.2021 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Сартоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 10.03.2021 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Сартоғай ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Алтай батыр ауылы:
1) Орталық
2) Бұлақ
3) Мектеп
4) Сарытоғай
5) Сағыз
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 13.04.2017 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О присвоении наименований безымянным улицам некоторых населенных пунктов Сартогайского сельского округа
Решение акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 30 сентября 2011 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 25 октября 2011 года № 3-4-120.
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слово "селолық" заменено соответственно словом "ауылдық" решением акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 03.11.2014 № 14 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок – в редакции решения акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 13.04.2017 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық", "селосының", "селосына" заменены соответственно словами "ауылдық", "ауылының", "ауылы", текст на русском языке не меняется решением акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 13.04.2017 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на русском языке слово "Сартугайского" заменено словом "Сартогайского", текст на казахском языке не меняется решением акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.03.2021 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Сартогайского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.03.2021 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам некоторых населенных пунктов Сартогайского сельского округа:
село Алтай батыр:
1) Орталық
2) Бұлақ
3) Мектеп
4) Сарытоғай
5) Сағыз
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 13.04.2017 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Шұқырши ауылы
1) Сарыөзек
Ескерту. 2 тармаққа орыс тілінде өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 10.03.2021 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Баршақұм ауылы
1) Жағалау
Ескерту. 3 тармаққа қазақ тілінде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 13.04.2017 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); орыс тілінде өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 10.03.2021 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 10.03.2021 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сартоғай ауылдық округі әкімі Е.Қарабасов

2. село Шұқырши
1) Сарыөзек
Сноска. В пункт 2 внесено изменение на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.03.2021 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. село Баршақұм
1) Жағалау
Сноска. В пункт 3 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 13.04.2017 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); внесено изменение на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.03.2021 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. Контроль за исполнение настоящего решения оставляю за собой.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.03.2021 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Сартогайского сельского акима: Е.Карабасов