Аз қамтылған отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудындық мәслихатының 2011 жылғы 3 ақпандағы № 220 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 ақпанда № 3-8-127 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 тамыздағы № 31 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012.08.09 № 31 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет Кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 қарашадағы № 474 «Ең төменгі күнкөріс деңгейі туралы» Заңының 4 бабының 3 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жан басына шаққанда орташа айлық табысы облыста белгіленген кедейшілік шегінен төмен аз қамтылған отбасыларына 1,5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Аудандық мәслихаттың «Аз қамтылған отбасы мүшелеріне әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 167 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркелген № 3-8-114, 2010 жылғы 03 маусымда «Мәртөк тынысы» № 25 газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Аудандық экономика және кәсіпкерлік бөлімі (А.Т.Жұмабаева) әлеуметтік көмек төлеуге қаржы қарастырсын.
4. Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (Г.А.Алматбаева) ай сайынғы төлемдерді қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан басталған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудандық мәслихат                Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                   хатшысы
И.Жұмабаев                          А. Смағұлов

Об оказании социальной помощи малообеспеченным семьям
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 3 февраля 2011 года № 220. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 23 февраля 2011 года № 3-8-127. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 9 августа 2012 года № 31
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 09.08.2012 № 31.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и пункта 3 статьи 4 Закона Республики Казахстан «О прожиточном минимуме» от 16 ноября 1999 года № 474 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Оказать социальную помощь в размере 1,5 месячного расчетного показателя малообеспеченной семье со среднедушевым доходом ниже черты бедности установленных в области.
2. Признать утратившим силу решение районного маслихата «Об оказании социальной помощи членам малообеспеченных семей» от 23 апреля 2010 года № 167 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-114, опубликованное 03 июня 2010 года в газете «Мәртөк тынысы» № 25).
3. Районному отделу экономики и предпринимательства (Жумабаева А.Т.) предусмотреть финансовые средства на выплату социальной помощи.
4. Районному отделу занятости и социальных программ (Алматбаева Г.А.) обеспечить ежемесячные выплаты.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликавания и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии            Секретарь районного
районного маслихата                 маслихата
И.Жумабаев                        А.Исмагулов