Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің Жұрын ауылындағы атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 30 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қазанда № 3-9-150 тіркелді
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімінің 05.12.2014 № 30 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі бүкіл мәтіні бойынша "аульного", "аула" сөздері тиісінше "сельского", "села" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімінің 05.12.2014 № 30 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және Жұрын ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімі 15.03.2017 № 8 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жұрын ауылындағы атаусыз көшелеріне Абай Құнанбаев, Ахмет Жұбанов, Мир және тұйық көшелеріне Клуб, Диірмен атаулары берілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімінің 09.02.2015 № 8 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жұрын ауылдық округінің әкімі Т.Абдірзақ

О присвоении наименований безымянным улицам в селе Журын Журынского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 20 сентября 2011 года № 30. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 14 октября 2011 года № 3-9-150
Сноска. В реквизитах слово "аульного" заменено соответственно словом "сельского" решением акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 15.03.2017 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции – решение акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 05.12.2014 № 30 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. По всему тексту решения слова "аульного", "аула" заменено соответственно словами "сельского", "села" – решением акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 05.12.2014 № 30 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Журынского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 15.03.2017 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименования безымянным улицам села Журын Абай Құнанбаев, Ахмет Жұбанов, Мира и переулкам Клубный, Диірмен.
Сноска. Пункт 1 в редакции – решения акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 09.02.2015 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 09.02.2015 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аким Журынского сельского округа Абдірзақ Т.