"Жаңақоныс ауылдық округінің көшелерін атау туралы"
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Жаңақоныс ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 26 қазандағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада № 3-13-160 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Жаңақоныс ауылдық округінің әкімінің 26.05.2017 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің мемлекеттік тілдегі атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөздері тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Жаңақоныс ауылдық округінің әкімінің 05.12.2014 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 35 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 заңы 14 бабының 4 тармақшасына және халықтың пікірін ескере отырып, Жаңақоныс ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Жаңақоныс ауылдық округінің Аққайтым және Қопасор ауылдары көшелеріне келесі атауларды беру:
1) Шалқар көшесі – Солтүстік батыстағы 1-ші көшеге
2) Достық көшесі – Батыстағы 2-ші көшеге
3) Бейбітшілік көшесі – Батыстағы 3 – ші көшеге
4) Мұздайқұдық көшесі – Солтүстік шығыстағы 1-ші көшеге
5) Интернационалистер көшесі – Шығыстағы 2-ші көшеге
6) Жаңақоныс көшесі – Шығыстағы 3-ші көшеге
7) Ардагерлер көшесі – Оңтүстік шығыстағы 4-ші көшеге
8) Қопасор көшесі – Шығыстағы бірінші көшеге
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңақоныс ауылдық округінің әкімі Е. Данабекке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақоныс ауылдық округінің
әкімі: Е. Данабек

О наименований улиц Жанаконысского сельского округа
Решение акима Жанаконысского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 26 октября 2011 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Актюбинской области 22 ноября 2011 года № 3-13-160
Сноска. В реквизитах решения на казахском языке слово "селолық" заменено соответственно словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется решением акима Жанаконысского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 26.05.2017 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слово "селолық" заменено соответственно словом "ауылдық" решением акима Жанаконысского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 05.12.2014 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнением населении аким Жанаконысского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Аккайтым и Копасор Жанаконысского сельского округа:
1) ул. Шалкар – на Северо-западе 1-ая улица
2) ул. Достык – на Западе 2-ая улица
3) ул. Бейбитшилик – на Западе 3-яя улица
4) ул. Муздайкудык – на Северо-востоке 1-ая улица
5) ул. Интернационалистер – на Востоке 3-яя улица
6) ул. Жанаконыс – на Востоке 3-яя улица
7) ул. Ардагерлер – на Юго-востоке 4-ая улица
8) ул. Копасор – на Востоке 1-ая улица
2. Контроль за исполнением решения возложить на акима Жанаконысского сельского округа Е. Данабека.
3. Настоящее решения вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким Жанаконысского сельского
округа: