Қарасай ауданы аумағында бекітілген базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 наурыздағы N 51-5 шешімі. Алматы облысы Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 07 сәуірде N 2-11-101 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 25-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 26.02.2018 № 25-9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об исчислении фиксированного налога в пределах утвержденной базовой ставки по Карасайскому району
Решение Карасайского районного маслихата от 10 марта 2011 года N 51-5. Зарегистрировано Карасайским районным управлением юстиции от 7 апреля 2011 года за N 2-11-101. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 26 февраля 2018 года № 25-9
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 26.02.2018 № 25-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 7-бабының 5-тармағына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданы аумағында бекітілген базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Согласно пункту 2 статьи 422 кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и согласно пункту 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Принять утвержденные базовые ставки по фиксированному налогу по Карасайскому району согласно прилагаемому приложению.

2. Қарасай аудандық Әділет басқармасында 19.01.2010 жылы мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2-11-79 болып енгізілген Қарасай аудандық мәслихатының 22.12.2009 жылғы "Қарасай ауданы аумағында бекітілген базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (2010 жылдың 13 ақпанында "Заман жаршысы" газетінің № 7 санында жарияланған) № 36-3 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс 51-ші
сессиясының төрағасы Қ.О.Қатубаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы М.Т.Ахметов

2. Зарегистрированный за № 2-11-79 от 19.01.2010 года в списке государственной регистрации в управлении юстиции Карасайского района, решение районного маслихата за № 36-3 от 22.12.2009 года "Об исчислении фиксированного налога в пределах утвержденной базовой ставки по Карасайскому району" (опубликованная в номере 7 от 13 февраля 2010 года в газете "Заман жаршысы") теряет силу.
3. Данное решение должно вступить в силу по истечении десяти календарных дней со дня вынесения решения.
Председатель внеочередной
51-ой сессии Карасайского
районного маслихата К.У.Катубаев
Секретарь Карасайского
районного маслихата М.Т.Ахметов