IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының "Күндізгі оқу нысанында оқитын оқушылардың қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" N 301 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XLVII сессиясының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 482 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде N 8-1-132 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XLVIII сессиясының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 496 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XLVIII сессиясының 2011.05.11 N 496 шешімімен (ресми жарияланғаннан күнінен кейін 2011.07.01 бастап қолданылады).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 1 тармағы 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі Заңының 6 бабы 4) тармақшасына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы ХXVІII сессиясының "Күндізгі оқу нысанында оқитын оқушылардың қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" N 301 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-1-107 болып тіркелген, "Взгляд на события" газетінде 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 140 (604) жарияланған) ІV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХLІII сессиясының "ІV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы ХXVІII сессиясының "Күндізгі оқу нысанында оқитын оқушылардың қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" N 301 шешіміне өзгерту мен толықтыру енгізу туралы" N 441 шешімімен өзгерту мен толықтыру енгізілген (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-1-123 болып тіркелген, "Взгляд на события" газетінде 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 147 (751) жарияланған) өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы "2010 жылға және 2011 жылғы бірінші тоқсанына" сөздері "2010 жылға, 2011 жылғы бірінші және екінші тоқсандарына" сөздерімен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 1) тармақшасындағы "2010 жылдың 1 маусымынан 31 тамызына дейінгі" сөздерінен кейін "және 2011 жылдың 1 маусымынан 30 маусымына дейін" сөздерімен толықтырылсын;
3) 1 тармақтың 2) тармақшасындағы "құны 400 теңге тұратын" сөздері алып тасталсын;
"2010 жылдың 1 маусымынан 31 тамызына дейінгі" сөздерінен кейін "және 2011 жылдың 1 маусымынан 30 маусымына дейін" сөздерімен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 23 декабря 2009 года N 301 "О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения"
Решение XLVII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 30 марта 2011 года N 482. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 25 апреля 2011 года N 8-1-132. Утратило силу - решением XLVIII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 11 мая 2011 года N 496
Сноска. Утратило силу - решением XLVIII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 11.05.2011 N 496 (вводится в действие после официального опубликования с 01.07.2011).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", подпунктом 4) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 23 декабря 2009 года N 301 "О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-107, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 30 декабря 2009 года N 140 (604)), в которое внесено изменение и дополнение решением XLIII сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 23 декабря 2010 года N 441 "О внесении изменения и дополнения в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 23 декабря 2009 года N 301 "О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-123, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2010 года N 147 (751)):
1) в пункте 1 слова "на 2010 год и первый квартал 2011 года" заменить словами "на 2010 год, первый и второй кварталы 2011 года";
2) в подпункте 1) пункта 1 после слов "с 1 июня по 31 августа 2010 года" дополнить словами "и с 1 июня по 30 июня 2011 года";
3) в подпункте 2) пункта 1 слова "стоимостью 400 тенге" исключить;
после слов "с 1 июня по 31 августа 2010 года" дополнить словами "и с 1 июня по 30 июня 2011 года";

4) 1 тармақтың 3) тармақшасындағы "құны 1000 теңге тұратын" сөздері алып тасталсын;
"2010 жылдың 1 маусымынан 31 тамызына дейінгі" сөздерінен кейін "және 2011 жылдың 1 маусымынан 30 маусымына дейін" сөздерімен толықтырылсын;
5) 2 тармақтағы "(1 маусымнан 31 тамызға дейін)" сөздерінен кейін "және 2011 жылға (1 маусымнан 30 маусымға)" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және тұрғындарды әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрағасы Асхат Қанатұлы Аймағамбетов) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 сәуірден бастап пайда болған қатынастарға қолданылады.
ІV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының кезекті
XLVII сессиясының төрағасы                 Н. Рахымбергенов
Қарағанды қалалық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы                          М. Камалиев
Келісілді:
"Қарағанды қаласының білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Д. Жекебаев
04.04.2011 ж.

4) в подпункте 3) пункта 1 слова "стоимостью 1000 тенге" исключить;
после слов "с 1 июня по 31 августа 2010 года" дополнить словами "и с 1 июня по 30 июня 2011 года";
5) в пункте 2 после слов "(с 1 июня по 31 августа)" дополнить словами "и 2011 года (с 1 июня по 30 июня)".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Аймагамбетов Асхат Канатович).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2011 года.
Председатель
очередной XLVII сессии
Карагандинского городского
маслихата IV созыва                        Н. Рахимбергенов
Исполняющий обязанности
секретаря Карагандинского
городского маслихата                       М. Камалиев
Согласовано:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел образования города Караганды"       Д. Жекебаев
04.04.2011 г.