Аудан әкімінің 2010 жылғы 11 қарашадағы "Аудан көлемінде 1994 жылы туылғандарды және бұрын тіркеуден өтпеген азаматтарды аудандық шақыру учаскесіне тіркеуге алу жұмыстарын жүргізу туралы" N 46 шешіміне және 2011 жылғы 21 ақпандағы "Аудан әкімінің 2010 жылғы 11 қарашадағы "Аудан көлемінде 1994 жылы туылғандарды және бұрын тіркеуден өтпеген азаматтарды аудандық шақыру учаскесіне тіркеуге алу жұмыстарын жүргізу туралы" N 46 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2011 жылғы 05 сәуірдегі N 59 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жаңақорған аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 21 сәуірде N 10-7-139 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 67 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2011.12.20 N 67 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңына сәйкес және Қызылорда горнизонының әскери прокуратурасының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 20-11-517-11 санды наразылығының негізінде ШЕШЕМІН:
1. Аудан әкімінің 2010 жылғы 11 қарашадағы "Аудан көлемінде
1994 жылы туылғандарды және бұрын тіркеуден өтпеген азаматтарды аудандық шақыру учаскесіне тіркеуге алу жұмыстарын жүргізу туралы"
N 46 шешімінің (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркелім тізілімінде 8 желтоқсан 2010 жылы N 10-7-119 нөмірмен тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2010 жылғы 15 желтоқсандағы N 100 санында ресми жарияланған) бірінші тармағы "1. Жаңақорған ауданы бойынша 2011 жылдың қаңтар-наурыз айларында тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды әскерге шақыру учаскелерінде әскери есепке тіркеу жұмыстары жүргізілсін", болып өзгертілсін.
2. Аудан әкімінің 2011 жылғы 21 ақпандағы "Аудан әкімінің 2010 жылғы 11 қарашадағы "Аудан көлемінде 1994 жылы туылғандарды және бұрын тіркеуден өтпеген азаматтарды аудандық шақыру учаскесіне тіркеуге алу жұмыстарын жүргізу туралы" N 46 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 53 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркелім тізілімінде 14 наурыз 2011 жылы N 10-7-135 нөмірмен тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2011 жылғы 22 наурыздағы N 24-25 санында ресми жарияланған) "он жеті жасқа толатын азаматтарды" деген сөздер "тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменении в решения акима района N 46 от 11 ноября 2010 года "О проведении работ по регистрации в районном призывном участке граждан 1994 года рождения и не прошедших ранее регистрации на территории района" и N 53 от 21 февраля 2011 года "О внесении изменении в решения акима района N 46 от 11 ноября 2010 года "О проведении работ по регистрации в районном призывном участке граждан 1994 года рождения и не прошедших ранее регистрации на территории района"
Решение Жанакорганского районного акима Кызылординской области от 05 апреля 2011 года N 59. Зарегистрировано Управление юстиции Жанакорганского района Кызылординской области 21 апреля 2011 года за N 10-7-139. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 20 декабря 2011 года N 67
Сноска. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 20.12.2011 года N 67.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", "Об административных процедурах" от 27 ноября 2000 года, по протесту военной прокуратуры Кызылординского военного гарнизона от 25 марта 2011 года за N 20-11-517-11, РЕШИЛ:
1. Изменить  первую часть решение акима района за N 46 от 11 ноября 2010 года "О проведении работ по регистрации в районном призывном участке граждан 1994 года рождения и не прошедших ранее регистрации на территории района" (официально опубликованный в газете "Жаңақорған тынысы" N 100 от 15 декабря 2010 года, зарегистрированный под N 10-7-119 от 8 декабря 2010 года в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов) "1. Провести по Жанакорганскому району работ по регистрации и учету в районном призывном участке военнообязанных граждан мужского пола достигших семнадцати лет с января по март 2011 года".
2. Заменить в решение акима района N 53 от 21 февраля 2011 года "О внесении изменении в решения акима района N 46 от 11 ноября 2010 года "О проведении работ по регистрации в районном призывном участке граждан 1994 года рождения и не прошедших ранее регистрации на территории района" (официально опубликованный в газете "Жаңақорған тынысы" N 24-25 от 22 марта 2011 года, зарегистрированный под N 10-7-135 от 14 марта 2011 года в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов) слова "граждан достигших 17 лет" заменить словами "граждан мужского пола достигших в год регистрации 17 лет"

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан күнтізбелік он күннен кейін қолданысқа енеді.
Жаңақорған ауданының әкімі                  Б. Еламанов

3. Решение вступает в силу после десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким Жанакорганского района                  Б. Еламанов