Біржолғы талон құнын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қарашадағы N 362 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 10-8-162 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 102 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012.12.20 N 102 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36-бабының 6-тармағына сәйкес Сырдария аудандық мэслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. Сырдария ауданы бойынша Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар үшін дүркін-дүркін сипаттағы кәсіпкерлік қызметінің түрлеріне (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) біржолғы талон құны 1-қосымшаға және базар аумағындағы дүңгіршіктердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалардан алынатын біржолғы талон құны 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХХІІ сессиясының төрағасы
Р. Есенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
А. Атақаев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігі Салық
Комитетінің Қызылорда
облысы бойынша Салық
департаментінің Сырдария
ауданы бойынша Салық
басқармасының бастығы
_____________Ф. Қожабергенов

Об установлении стоимости разовых талонов
Решение маслихата Сырдарьинского района Кызылординской области от 30 ноября 2011 года N 362. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 декабря 2011 года N 10-8-162. Утратило силу решением маслихата Сырдарьинского района Кызылординской области от 20 декабря 2012 года N 102
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сырдарьинского района Кызылординской области от 20.12.2012 N 102.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпункта 6) статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года N 100 "О введений в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и маслихат РЕШИЛИ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер, осуществляющие реализацию деятельности (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях) по Сырдарьинскому району согласно приложению-1 и установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц осуществляющие деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка по Сырдарьинскому району согласно приложению-2 к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
внеочередной ХХХХII сессий
районного маслихата
Р. Есенов
Секретарь
районного маслихата
А. Атакаев
"Согласовано"
Начальник налогового управления
по Сырдарьинскому району
Налогового
Департамента Кызылординской
области Налогового Комитета
Министерства Финансов Республики        Казахстан
_________________Ф.Кожабергенов

30 қараша 2011 жыл
Ескерту. Келісу таңбасына өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012.03.20 N 36 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
2011 жылғы "30" қарашадағы
Сырдария аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХХХХІІ
сессиясының N 362 шешіміне
1-қосымша
Сырдария ауданы бойынша Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар үшін дүркін-дүркін сипаттағы кәсіпкерлік қызметінің түрлеріне (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) біржолғы талон құны
р/с
Біржолғы талон негізіндегі кәсіпкерлік қызмет тізбесі
Біржолғы талон құны, айлық есептік көрсеткіш мөлшерімен есептегенде
1
Газеттер мен журналдар сату
0,036
2
Тұқым, сондай-ақ отырғызу материалдары (екпелер, көшет) сату.
0,036
3
Бақша дақылдарын сату

30 ноября 2011 год
Сноска. Гриф согласования с изменениями, внесенными решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20.03.2012 N 36 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Приложение-1
к решению внеочередной ХХХХІІ сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 30 ноября 2011 года N 362
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер, осуществляющие реализацию деятельности (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях) по Сырдарьинскому району
N
Вид деятельности
Исчисление в МРП
1
Реализация газет и журналов
0,036
2
Реализация семян, а также посадочного материала (саженцы,рассада)
0,036
3
Реализация бахчевых культур