Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 371 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 13 қаңтарда № 10-8-167 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 113 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 02.06.2017 № 113 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабын басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 қазандағы VІІІ сессиясының "Сырдария ауданы, Тереңөзек кентінің жерлерін аймақтарға бөлу схемасын және салықтың базалық ставкасының түзету коэффиценттерін бекіту туралы" N 107 шешіміне (Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 28 қарашада мемлекеттік тіркеу N 10-8-77, "Тіршілік тынысы" газетінің 2008 жылғы 03 желтоқсанда N 96 шығарылымында жарияланған) және Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 қазандағы VІІІ сессиясының "Сырдария ауданы, Тереңөзек кентінің жерлерін аймақтарға бөлу схемасын және салықтың базалық ставкасының түзету коэффиценттерін бекіту туралы" N 107 шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 09 ақпандағы кезектен тыс ХІ сессиясының N 126 шешіміне (Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 05 наурызда мемлекеттік тіркеу N 10-8-85, "Тіршілік тынысы" газетінің 2009 жылғы 11 наурыздағы N 21 шығарылымында жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
Аталған шешімдердің бірінші абзацындағы "жергілікті мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім қолданысқа ресми жарияланған күннен бастап енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХХХХІІІ
сессиясының төрағасы Р. Есенов
Аудандық мәслихат
хатшысы А. Атақаев

О внесении дополнения в некоторые решения районного маслихата
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 15 декабря 2011 года № 371. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 января 2012 года № 10-8-167. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 2 июня 2017 года № 113
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 02.06.2017 № 113 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной VІІІ сессии районного маслихата от 22 октября 2008 года N 107 "О зонировании земель поселка Теренозек, Сырдарьинского района и утверждение поправочных коэффициентов к базовым налоговым ставкам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-8-77 от 28 ноября 2008 года, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 03 декабря 2008 года N 96) и решение "О внесении изменения и дополнения в решение внеочередной ХІ сессии районного маслихата от 09 февраля 2009 года N 126 "О внесении изменения и дополнения в решение очередной VІІІ сессии районного маслихата от 22 октября 2008 года N 107 "О зонировании земель поселка Теренозек, Сырдарьинского района и утверждение поправочных коэффициентов к базовым налоговым ставкам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-8-85 от 05 марта 2009 года, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 11 марта 2009 года N 21) следующее дополнение:
В первом абзаце, после слов "государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
внеочередной ХХХХІІІ сессий
районного маслихата Р. Есенов
Секретарь
районного маслихата А. Атақаев