Әкімдіктің 2009 жылғы 23 маусымдағы № 236 "Қостанай облысының мемлекеттік табиғи қаумалдары аумағындағы жер учаскесі иелерінің және жер пайдаланушылардың шаруашылық қызметіне шектеу қою туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 410 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 қазанда № 3777 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қазандағы № 499 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 05.10.2017 № 499 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына сәйкес және қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысының мемлекеттік табиғи қаумалдары аумағындағы жер учаскесі иелерінің және жер пайдаланушылардың шаруашылық қызметіне шектеу қою туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 23 маусымдағы № 236 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3683 болып тіркелген, 2009 жылғы 14 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтың 2), 3), 13) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) ұяларды, індерді, апандарды және басқа да мекендеу орындарын бүлдіруге;
3) балықтан басқа хайуандарды, кез келген тәсілдермен және құралдармен олжалауға;";
"13) Жарсор-Орқаш қаумалы бойынша тырналардың таралу мекеніне кірмейтін егістік жер учаскелерін есептемегенде бақша дақылдарын өсіруге арналған тың даланы жыртуды;".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі
С. Кулагин
КЕЛГСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Орман және аңшылық шаруашылық
комитетінің Қостанай облыстық
орман және аңшылық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ М. Бегімбетов
"Қостанай облысы
әкімдігінің табиғи
ресурстар және пайдалануды
реттеу басқармасы" ММ бастығы
________________ Қ. Төлеубаев

О внесении изменений в постановление акимата от 23 июня 2009 года № 236 "Об установлении ограничений хозяйственной деятельности собственников земельных участков и землепользователей на территории государственных природных заказников Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 14 октября 2011 года № 410. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 октября 2011 года № 3777. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 5 октября 2017 года № 499
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 05.10.2017 № 499 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" и в целях приведения в соответствие с действующим законодательством акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об установлении ограничений хозяйственной деятельности собственников земельных участков и землепользователей на территории государственных природных заказников Костанайской области" от 23 июня 2009 года № 236 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3683, опубликовано 14 июля 2009 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения:
подпункты 2), 3), 13) пункта 2 изложить в новой редакции:
"2) разрушение гнезд, нор, логовищ и других местообитаний;
3) добычу любыми способами и средствами животных, за исключением рыб;";
"13) распашку целинных степей под выращивание бахчевых культур, за исключением участка пахотных земель, не входящих в ареал обитания журавлей по Жарсор-Уркашскому заказнику;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области
С. Кулагин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Костанайская
областная территориальная
инспекция лесного и
охотничьего хозяйства"
Комитета лесного и
охотничьего хозяйства
Министерства сельского
хозяйства Республики
Казахстан
___________ М. Бегимбетов
Начальник ГУ "Управление
природных ресурсов и
регулирования природопользования
акимата Костанайской области"
___________________ К. Тулеубаев