Міндетті сақтандыруға жататын ауыл шаруашылығы дақылдары егісінің басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 мамырдағы № 171 қаулысы. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 маусымда № 9-15-153 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 157 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 10.07.2015 № 157 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5-бабы 3-тармағы 3) тармақшасына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Міндетті сақтандыруға жататын ауыл шаруашылығы дақылдары егісінің басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері белгіленсін:
дәнді дақылдардың егісі 15 мамырдан 5 маусымға дейін;
майлы дақылдардың егісі 18 мамырдан 30 мамырға дейін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Т. Тұрағұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Жақыпов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының
кәсіпкерлік, ауыл
шаруашылығы және ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________________ А. Ковальчук

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посева сельскохозяйственных культур, подлежащих обязательному страхованию
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 24 мая 2011 года № 171. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 21 июня 2011 года № 9-15-153. Утратило силу постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 10 июля 2015 года № 157
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 10.07.2015 № 157 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посева сельскохозяйственных культур, подлежащих обязательному страхованию:
посев зерновых культур с 15 мая по 5 июня;
посев масличных культур с 18 мая по 30 мая.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Т.Т. Турагулова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней, после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Жакупов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел
предпринимательства, сельского
хозяйства и ветеринарии
Мендыкаринского района"
__________________А. Ковальчук