Лебяжі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы "Лебяжі ауданының 2011 жылға арналған жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 67/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 07 желтоқсандағы N 356/29 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 желтоқсанда N 12-9-150 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысысының 2014 жылғы 06 наурыздағы N 31/1-36/89 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысының 06.03.2014 N 31/1-36/89 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14-тармақшасына және 2011 жылдың 10 қазанында N 12-9-137 және 2011 жылдың 7 қарашада N 12-9-145 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген "2011 жылғы әлеуметтік көмекке құқығы бар азаматтардың санаты туралы" N 5/25 шешіміне толықтырулар енгізу туралы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 қыркүйектегі N 4/33 және 20 қазандағы N 2/34 шешімдеріне сәйкес, Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы "Лебяжі ауданының 2011 жылға арналған жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 67/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуі тізілімінде N 12-9-128 тіркелген, 2011 жылғы 07 сәуірде "Аққу үні" газетінің N 31 санында жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі мәтіндегі 40), 41), 42), 43), 44) тармақшаларымен толықтырылсын:
"40) ауданның жалпы білім беретін мектептерінің оқу озаттары;
41) 2010 - 2011 жылдары ауданның денсаулық сақтау мекемелеріне жұмыс істеуге келген дәрігерлер;
42) адал және көпжылғы еңбегі үшін ордендермен және алқалармен марапатталған тұлғалар (еңбек ардагерлері);
43) адамның қорғаныш тапшылығының қоздырғышы ауруынан зардап шеккен және жұқтырылған қорғаныш тапшылығынан азап шеккен тұлғалар;
44) 2010 - 2011 жылдары ауданға келген барлық мамандықтар бойынша жас мамандар.".
2 тармақ келесі мәтіндегі 32), 33), 34), 35) тармақшаларымен толықтырылсын:
"32) 1-тармақтың 40)-тармақшасында көрсетілген санатқа – жазғы демалысқа бір реттік материалдық көмек төлеуге – ата-аналарының (қамқоршысының, қорғаншысының) өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының, азаматтарды тіркеу кітабының, баланың туу туралы куәлігінің, "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шотының көшірмелері, Лебяжі ауданының білім бөлімінің қолдаухаты;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Лебяжинского района от 18 марта 2011 года N 67/2 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Лебяжинского района на 2011 год"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 07 декабря 2011 года N 356/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2011 года N 12-9-150. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06 марта 2014 года N 31/1-36/89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.03.2014 N 31/1-36/89).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решениями маслихата Лебяжинского района от 20 сентября 2011 года N 4/33 и от 20 октября 2011 года N 2/34 зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-9-137 от 10 октября 2011 года и N 12-9-145 от 7 ноября 2011 года "О внесении дополнении в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 5/25 "Об утверждении категории граждан, имеющие право на социальные выплаты в 2011 году", акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Лебяжинского района от 18 марта 2011 года N 67/2 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Лебяжинского района на 2011 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-9-128, опубликовано в газете "Аққу үні" от 07 апреля 2011 года N 31) внести следующие изменения и дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктами 40), 41), 42), 43), 44) следующего содержания:
"40) отличники учебы общеобразовательных школ района;
41) врачи, прибывшие для работы в учреждения здравоохранения района в 2010 - 2011 годах;
42) лица, награжденные за добросовестный и долголетний труд орденами и медалями (ветераны труда);
43) лица, страдающие заболеванием вируса иммунодефицита человека и синдромом приобретенного иммунодефицита;
44) молодые специалисты всех специальностей прибывшие в государственные учреждения района в 2010 - 2011 годах.";
пункт 2 дополнить подпунктами 32), 33), 34), 35) следующего содержания:
"32) для категорий, указанных в подпункте 40) пункта 1 - для выплаты единовременной материальной помощи на летний отдых – заявление одного из родителей (опекуну, попечителя), копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан, свидетельства о рождении ребенка, лицевого счета с АО "Казпочта", ходатайство с отдела образования Лебяжинского района;

33) 1-тармақтың 41), 44) - тармақшаларында көрсетілген санаттарға – бір реттік материалдық көмек төлеуге – өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының, азаматтарды тіркеу кітабының, еңбек кітапшасының, "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шотының, дипломның, жұмысқа қабылданғаны туралы бұйрық немесе бұйрықтан үзінді көшірмелері, үш жақты келісім-шарт;
34) 1-тармақтың 42)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бір реттік материалдық көмек төлеуге – өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының, азаматтарды тіркеу кітабының, "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шотының көшірмелері, куәлік немесе мәртебесін растайтын анықтама;
35) 1-тармақтың 43)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бір реттік материалдық көмек төлеуге – "Павлодар облыстық ЖҚТБ-ның алдын алу және оған қарсы күрес орталығы" мемлекеттік мекемесінен тізім.";
3 тармақта:
1) тармақшада төртінші абзацтағы "жүргізілген жұмыстардың нақты құнына сәйкес пәтерді ағымды жөндеу жасауға" сөздерінен кейін "көрсетілген қызмет келісім-шартына сәйкес," сөздерімен толықтырылсын;
7) тармақшада "105840-ден 200000 теңге көлеміне дейін" сөздері  "(Аққу, Шарбақты, Бесқарағай, Жамбыл, Жанатан, Әйтей, Черное, Шабар, Шәмші, Ямышево, Қызыл-қоғам, Тлектес ауылдары – 105840 теңге; Қазы, Малыбай, Қазантай – 125000 теңге; Майқарағай, Мерғалым, Баймолда, Тақыр, Теренкөл, Төсағаш ауылдары–175000 теңге; Шақа, Шоқтал, Жабағлы ауылдары – 200000 теңге)" сөздерімен ауыстырылсын;
келесі мәтіндегі 32), 33), 34), 35), 36) тармақшаларымен толықтырылсын:
"32) 1-тармақтың 40)-тармақшасында көрсетілген санатқа Қазақстан Республикасы аймағында шынықтыру лагерлерінде жазғы демалысты өткізу нақты құнына сәйкес, өтініш түскен кезінен 15 күн ішінде бір реттік материалдық көмек";
33) 1-тармақтың 41)-тармақшасында көрсетілген санатқа бір реттік материалдық көмек 200000 теңге көлемінде, өтініш түскен кезінен 15 күн ішінде;
34) 1-тармақтың 42)-тармақшасында көрсетілген санатқа Астана қаласына экскурсияға бір реттік материалдық көмек 25000 теңге көлемінде, өтініш түскен кезінен 15 күн ішінде;
35) 1-тармақтың 43)-тармақшасында көрсетілген санатқа бір реттік материалдық көмек 10 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде, тізім түскен кезінен 15 күн ішінде;
36) 1-тармақтың 44)-тармақшасында көрсетілген санатқа бір реттік материалдық көмек аудан орталығының қашықтыққа байланысты (Аққу, Шарбақты, Бесқарағай, Жамбыл, Жанатан, Әйтей, Черное, Шабар, Шәмші, Ямышево, Қызыл-қоғам, Тлектес ауылдары – 105840 теңге; Қазы, Малыбай, Қазантай – 125000 теңге; Майқарағай, Мерғалым, Баймолда, Тақыр, Теренкөл, Төсағаш ауылдары – 175000 теңге; Шақа, Шоқтал, Жабағлы ауылдары – 200000 теңге) ағымдағы жылдың қыркүйек - желтоқсан айларында.".

33) для категории, указанных в подпунктах 41), 44) пункта 1 -  для выплаты единовременной материальной помощи – заявление, копии: удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан, трудовой книжки, лицевого счета с АО "Казпочта", диплома, приказ или выписка из приказа о принятии на работу, трехсторонний договор;
34) для категорий, указанных в подпункте 42) пункта 1 -  для выплаты единовременной материальной помощи – заявление, копии: удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, книги регистрации граждан, лицевого счета с АО "Казпочта", удостоверение или справка подтверждающий статус;
35) для категорий, указанных в подпункте 43) пункта 1 -  для выплаты единовременной материальной помощи – список с государственного учреждения "Павлодарский областной центр по профилактике и борьбе со СПИДом.";
в пункте 3:
в подпункте 1) в абзаце четвертом после слов "по фактической стоимости проведенных работ," дополнить словами "согласно договора оказанных услуг,";
в подпункте 7) слова "в размере от 105840 тенге до 200000 тенге" заменить словами "(села Акку, Шарбакты, Бескарагай, Жамбыл, Жанатан, Айтей, Черное, Шабар, Шамши, Ямышево, Кызыл-когам, Тлектес – 105840 тенге; села Казы, Малыбай, Казантай – 125000 тенге; села Майкарагай, Мергалым, Баймульдина, Такыр, Теренколь, Тосагаш – 175000 тенге; села Шака, Шоктал, Жабаглы – 200000 тенге)";
дополнить подпунктами 32), 33), 34), 35), 36) следующего содержания:
"32) для категорий, указанных в подпункте 40) пункта 1 единовременная материальная помощь по фактической стоимости летнего отдыха в оздоровительных лагерях в пределах Республики Казахстан, в течение 15 дней с момента обращения";
33) для категорий, указанных в подпункте 41) пункта 1 единовременная материальная помощь в размере 200000 тенге, в течение 15 дней с момента обращения;
34) для категорий, указанных в подпункте 42) пункта 1 единовременная материальная помощь на экскурсию в г.Астана в размере 25000 тенге, в течение 15 дней с момента обращения;
35) для категорий, указанных в подпункте 43) пункта 1 единовременная материальная помощь в размере 10 МРП, в течение 15 дней с момента поступления списка;
36) для категорий, указанных в подпункте 44) пункта 1 единовременная материальная помощь в зависимости от отдаленности от районного центра (села Акку, Шарбакты, Бескарагай, Жамбыл, Жанатан, Айтей, Черное, Шабар, Шамши, Ямышево, Кызыл-когам, Тлектес – 105840 тенге; села Казы, Малыбай, Казантай – 125000 тенге; села Майкарагай, Мергалым, Баймульдина, Такыр, Теренколь, Тосагаш – 175000 тенге; села Шака, Шоктал, Жабаглы – 200000 тенге) в сентябре – декабре текущего года.".

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ө. Сағандықовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Қүрманова

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Курманова