Арыс қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 16/101-IV "Қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын және базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар үшін біржолғы талон құнының мөлшері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы № 48/306-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қарашадағы N 14-2-117 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 241 хатымен
Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012.12.27 № 241 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Заңының 36 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 43 бабына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын және базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар үшін біржолғы талон құнының мөлшері туралы» Арыс қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 16/101-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-2-69 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 28 ақпандағы «Арыс ақиқаты» газетінің 9-шы нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы";
шешімнің кіріспесіндегі "басқару" деген сөзі "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын;
1 тармағындағы «жеке тұлғалар» деген сөздер «Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандары» деген сөздермен ауыстырылсын;
2 тармағындағы «жеке тұлғалар» деген сөздер «Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандары, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар» деген сөздермен ауыстырылсын;
шешімнің 1 және 2 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы,
хатшы міндетін
уақытша атқарушы                           Т.Әлжігіт
Арыс қалалық мәслихатының
2011 жылғы 21 қазандағы
№ 48/306-IV шешіміне 1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының
2009 жылғы 23 қаңтардағы
№ 16/101-IV шешіміне 1-қосымша
Қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар үшін біржолғы талондардың құнының мөлшері
Қызмет түрлерінің тізбесі
Бір жолғы талонның құны (теңге)
1
Сату (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда)

О внесении изменений и дополнений в решение Арысского городского маслихата от 23 января 2009 года № 16/101-IV "Об установлении стоимости разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер и физических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 21 октября 2011 года N 48/306-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 24 ноября 2011 года N 14-2-117. Утратило силу - (письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 декабря 2012 года № 241)
Сноска. Утратило силу - (письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.12.2012 № 241).
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) и статьей 43 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 23 января 2009 года № 16/101-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-2-69, опубликовано 28 февраля 2009 года в номере 9 газеты «Арыс акикаты») следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об установлении стоимости разовых талонов»;
в преамбуле решения после слов «управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;
в пункте 1 слова «для физических лиц» заменить словами «для граждан Республики Казахстан и оралманов»;
в пункте 2 слова «для физических лиц» заменить словами «для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц»;
приложения 1, 2 указанного решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата,
временно исполняющий
обязанности секретаря                      Т.Алжигит
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 21 октября 2011 года № 48/306-IV
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 23 января 2009 года № 16/101-IV
Ставка разового талона гражданам Республики Казахстан и оралманам осуществляющим деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках деятельность которых носит эпизодический характер
Наименование видов услуг
Ставка разового талона (тенге)
1
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)