"Риддер қаласында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері және тәртібі туралы Ереже бекіту туралы" 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 25/7-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі N 36/8-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қазанда № 5-4-155 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/3-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 2012.04.16  N 3/3-V шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1997  жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97 бабына сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Риддер қаласында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі жөнінде Ереже бекіту туралы» мәслихаттың 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 25/7-IV шешімімен бекітілген, Риддер қаласында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі жөніндегі Ережеге (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылдың 21 мамырындағы № 5-4-132 тіркелген, 2010 жылдың 04 маусымындағы № 25 "Лениногорская правда" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«10. Тұрғын үй көмегін тағайындау кезінде келесі шарттар қабылданады:
1) өтініш беруші заңды некеде болса, бірақ зайыбы сол мекенжай бойынша тіркелмеген болса, ерлі-зайыптылардың екеуінің де табыстары есептеледі және тұрғын үй көмегі жұбайының тұрғын үй көмегі туралы өтініш берген мекенжайы бойынша тағайындалады;
2) өтініш берушінің үйінде, ата-аналары басқа жерде тіркелген және ата-аналық құқығынан айырылмаған 18 жасқа дейінгі бала тіркелген болса, өтініш беруші баланың ата-анасының табыстарын растайды;
3) өтініш беруші заңды некеде болса, бірақ зайыбының тұрғылықты жерін білмесе (көрсетпесе) және бұл мәселе бойынша құқық қорғау органдарына хабарламаса - тұрғын үй көмегі тағайындалмайды;
4) өтініш беруші жалғыз тұрса және оқу орнының күндізгі бөлімінде оқыса - өтініш беруші сонымен қатар ата-анасының табыстары туралы және олардың тұрғын үй көмегін алғандығы туралы мәліметті ұсынады.»;
2) 12 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«12. Тұрғын үй көмегін алушылар 10 күнтізбелік күн ішінде, өз тұрғын үйінің жеке меншік нысанындағы, отбасы құрамындағы және оның жиынтық табысындағы кез келген өзгерістер туралы, тұрғын үй көмегі қызметін ақпараттандырады.
Тұрғын үй жәрдемақысының негізсіз алынған сомасы, алушымен ерікті түрде, бас тартқан жағдайда заңнамамен белгіленген тәртіпте қайтаруға жатады.»;

О внесении изменений в решение от 16 апреля 2010 года N 25/7-IV "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Риддере"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2011 года N 36/8-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 октября 2011 года за N 5-4-155. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 3/3-V
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата от 16.04.2012 N 3/3-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях» Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в Правила о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Риддере, утвержденные решением маслихата от 16 апреля 2010 года № 25/7-IV «Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Риддере» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 мая 2010 года за № 5-4-132, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 04 июня 2010 года № 25), следующие изменения:
1) пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. При назначении жилищной помощи применяются следующие условия:
1) заявитель находится в законном браке, но супруг не прописан по данному адресу – учитываются доходы обоих супругов и жилищная помощь назначается по адресу ходатайствующего о жилищной помощи супруга;
2) у заявителя прописан ребенок до 18 лет, родители которого не лишены родительских прав и прописаны в другом месте – ходатайствующий подтверждает доходы родителей ребенка;
3) заявитель находится в законном браке, не знает (не указывает) местонахождение супруга и не обращался по этому вопросу в правоохранительные органы – жилищная помощь не назначается;
4) заявитель живет один и учится на дневном отделении учебного заведения - ходатайствующий представляет также сведения о доходах родителей и о получении ими жилищной помощи.»;
2) пункт 12 изложить в следующей редакции:
«12. Получатели жилищной помощи в течение 10 календарных дней информируют службы жилищной помощи о любых изменениях формы собственности своего жилья, в составе семьи и ее совокупного дохода.
Необоснованно полученные суммы жилищного пособия подлежат возврату получателем в добровольном порядке, а в случае отказа в установленном законодательством порядке.»;

3) 29 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«29. Электроэнергияны тұтыну нормасы - әрбір тұратынға 90 кВт.».
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 01 қазандағы пайда болған қатынастарға тарайды.
Кезекті сессияның төрағасы                 В. Бондаренко
Қалалық мәслихаттың хатшысы                А. Ермаков

3) пункт 29 изложить в следующей редакции:
«29. Нормы потребления электроэнергии - 90 кВт на каждого проживающего.».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 октября 2011 года.
Председатель очередной сессии              В. Бондаренко
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков