Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 наурыздағы N 35/6-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде N 5-19-146 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 23/4-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 29.03.2018 № 23/4-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99–ІV Қазақстан Республикасы Кодексінің 422-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 марта 2011 года N 35/6-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 апреля 2011 года за N 5-19-146. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2018 года № 23/4-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.03.2018 № 23/4-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Шемонаиха ауданы бойынша салық салу бірлігіне тіркелген төлем ставкаларын белгілеу туралы" 2009 жылғы 13 ақпандағы № 16/3-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-91 тіркелді, 2009 жылғы 06 наурызда "Уба-Информ" газетінің № 10 санында жарияланды) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Руденко
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2011 жылғы 19 наурыздағы
№ 35/6-ІV шешiмiне
қосымша
Бірыңғай тіркелген салықтың ставкасы

1. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение от 13 февраля 2009 года № 16/3-IV "Об установлении ставок фиксированного налога на единицу налогообложения по Шемонаихинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-19-91, опубликовано в газете "Уба-Информ" 06 марта 2009 года № 10).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
С. Руденко
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата
А. Баяндинов
Приложение
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 19 марта 2011 года № 35/6-IV
Единые ставки фиксированного налога