Астана қаласы маслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 538/77-ІV "Астана қаласының су объектілерінде ортақ су пайдалану қағидасы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 91/11-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 766 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 220/25-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 12.12.2017 № 220/25-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабының 1) тармақшасын, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-2-тармағын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 538/77-ІV "Астана қаласының су объектілерінде ортақ су пайдалану қағидасы туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 19 қаңтарда № 711 болып тіркелген, 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 9 "Вечерняя Астана", 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 9 "Астана ақшамы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабының 1) тармақшасын, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-2-тармағын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:";
аталған шешіммен бекітілген Астана қаласының су объектілерінде ортақ су пайдалану қағидасында:
"Жалпы ережелер" 1-бөлімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"Осы Астана қаласының су объектілерінде ортақ су пайдалану қағидасы (бұдан әрі – Қағида) 2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексiнің 38-бабының 1) тармақшасына, 65, 92-баптарына, "Ортақ су пайдаланудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1215 қаулысына сәйкес әзірленді.
2. Осы шешiм оны алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енедi.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Н. Мещеряков
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ:
"Астана қаласының Табиғи ресурстар
және табиғат пайдалануды реттеу
басқармасы" (ТРжТПР) ММ бастығы
Б. Ахметов
"Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Астана қаласы
бойынша департаменті"
(МСЭҚКД) ММ бастығы
С. Бейсенова

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 27 декабря 2011 года № 538/77-IV "О Правилах общего водопользования на водных объектах города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 06 декабря 2012 года № 91/11-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 января 2013 года № 766. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 220/25-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 12.12.2017 № 220/25-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь подпунктом 1) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 27 декабря 2011 год № 538/77-IV "О Правилах общего водопользования на водных объектах города Астаны" (зарегистировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 января 2012 года за № 711, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 9 от 24 января 2012 года, "Астана акшамы" № 9 от 24 января 2012 года) следующие изменения:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"Руководствуясь подпунктом 1) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:";
в Правилах общего водопользования на водных объектах города Астаны, утвержденных указанным решением:
пункт 1 главы 1 "Общие положения" изложить в следующей редакции:
"Настоящие Правила общего водопользования на водных объектах города Астаны (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 1) статьи 38, статьями 65, 92 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1215 "Об утверждении Типовых правил общего водопользования".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Н. Мещеряков
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
ГУ"Управление природных ресурсов
и регулирования природпользования
города Астаны" (УПРиРП)
Б. Ахметов
Директор
Департамента Комитета
Государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по г. Астане (ДКГСЭН)
С. Бейсенова