Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылдың 26 наурыздағы N 04-22 "Кербұлақ ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандару, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процент жоғары айлыққақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қарашадағы N 11-73 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 30 қарашада N 2205 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 мамырдағы № 43-251 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 13.05.2015 № 43-251 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылдың 26 наурыздағы "Кербұлақ ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес пайыз жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" N 04-22 шешіміне (2012 жылдың 25 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-156 енгізілген, 2012 жылдың 4 мамырындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 18 (3611) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Тақырыбы келесі редакцияда баяндалсын:
"Кербұлақ ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы".
Бірінші тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"Кербұлақ ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін".
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау аудандық мәслихатының аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көріктендіру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі тұрақты комиссиясына және аудан әкімінің бірінші орынбасары Б. Исабековке жүктелсін.

О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 26 марта 2012 года N 04-22 "Об установлении ежемесячной надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате специалистам работающим в сельских населенных пунктах Кербулакского района в сфере социального обеспечения, образования, культуры и спорта
Решение маслихата Кербулакского района Алматинской области от 09 ноября 2012 года N 11-73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 ноября 2012 года N 2205. Утратило сиду решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 13 июня 2015 года № 43-251
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 13.05.2015 № 43-251 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", статьи 21 Закона Республики Казахстан, от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 26 марта 2012 года N 04-22 "Об установлении ежемесячной надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате специалистам работающим в сельских населенных пунктах Кербулакского района в сфере социального обеспечения, образования, культуры и спорта" (зарегистрированной в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 апреля 2012 года за N 2-13-156, опубликованный в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 04 мая 2012 года N 18(3611) следующие изменения:
Заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении ежемесячной надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов специалистам работающим в сельских населенных пунктах Кербулакского района в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии".
Пункт первый изложить в следующей редакции:
"Специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии работающим в сельских населенных пунктах Кербулакского района установить ежемесячную надбавку к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, налога, по поддержке малого и среднего бизнеса, коммунального хозяйства, озеленения и оказания услуг населению и на первого заместителя акима района Б.Исабекова.

3. Осы шешіммен енгізілген толықтыру әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, 2013 жылдың 01 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрайымы Бақытбек Сансызбайұлы Есімов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов

3. Дополнение внесенное настоящим решением вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 01 января 2013 года.
Председатель сессия
районного маслихата Есимов Бакытбек Сансызбаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Кербулакского района Тулегенов Шалкыбай Молдахметович