Бейбіт Жиналыстарды, митингілерді, пикеттерді, шерулерді және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қарақия аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 2/20 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 мамырда № 11-4-134 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 шілдедегі № 4/37 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 13.07.2016 № 4/37 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы № 2126 "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына сәйкес, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауiпсiздiктi, сондай-ақ көлiктiң, өзге де инфрақұрылым объектiлерiнiң қалыпты жұмыс iстеуiн, жасыл желектер мен шағын сәулет нысандарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қарақия ауданы бойынша бейбіт жиналыстарды, митингілерді, пикеттерді, шерулерді және демонстрацияларды өткізу орындарын белгілеу жолымен бейбіт жиналыстарды, митингілерді, пикеттерді, шерулерді және демонстрацияларды өткізу тәртібі қосымша реттелсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылық, депутаттар өкілеттігі және әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Таджибаев).
3. Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енгізіледі және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ.Наурызмағанбетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық мәслихаттың заңдылық,
депутаттар өкілеттігі және әлеуметтік
мәселелер жөніндегі тұрақты
комиссияның төрағасы
Е.Таджибаев
13 сәуір 2012 жыл
Қарақия аудандық мәслихатының
2012 жылғы 13 сәуірдегі
№ 2/20 шешіміне қосымша
Бейбіт жиналыстарды, митингілерді, пикеттерді, шерулерді және демонстрацияларды өткізу орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарақия аудандық мәслихатының 06.03.2014 №16/170 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi)
1. Құрық ауылында бейбіт жиналыстарды, митингілерді, пикеттерді, шерулерді және демонстрацияларды өткізуге арналған орындар - "Ынтымақ алаңы".
2. Жетібай және Мұнайшы ауылдарына ортақ бейбіт жиналыстарды, митингтерді, пикеттерді, шерулерді және демонстрацияларды өткізуге арналған орындар Жетібай ауылының - "Орталық алаңы".

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 13 апреля 2012 года № 2/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 мая 2012 года № 11-4-134. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 13 июля 2016 года № 4/37
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 13.07.2016 № 4/37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года № 2126 "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также нормального функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленных насаждений и малых архитектурных форм, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно регламентировать порядок проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций путем определения мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Каракиянском районе согласно приложению.
2. Контроль над исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата законности, полномочия депутатов и по социальным вопросам (председатель комиссии Е.Таджибаев).
3. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К.Наурызмаганбетов
Секретарь районного маслихата А.Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель постоянной комиссии
районного маслихата законности,
полномочия депутатов
и по социальным вопросам
Е.Таджибаев
13 апрель 2012 год
Приложение к решению
маслихата Каракиянского района
№ 2/20 от 13 апреля 2012 года
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Сноска.Приложение в редакции решения Каракиянского районного маслихата от 06.03.2014 №16/170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в селе Курык - "Площадь Ынтымак".
2. Общие места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в селах Жетыбай и Мунайши - "Центральная площадь" в селе Жетыбай.