Әкімдіктің 2010 жылғы 24 мамырдағы № 911 "Қостанай қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 1392 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 тамызда № 9-1-197 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 1 тамыздағы № 1778 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 01.08.2016 № 1778 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8 және 27-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысымен бекітілген Ішкі сауда ережесінің 120-тармағына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Қостанай қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы" 2010 жылғы 24 мамырдағы № 911 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 9-1-150 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 13 шілдеде "Қостанай" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
жоғары аталған қаулының 1-қосымшасындағы 39-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"39. Чкалов көшесі, № 7 және № 9 тұрғын үйлердің қасбеті жағынан";
көрсетілген қаулының 3-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қостанай қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ғ. Нұрмұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасының
шаруашылық министрлігінің
агроөнеркәсіп кешенінде
мемлекеттік инспекция
комитетінің Қостанай
қалалық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ Ж. Амантаев
"Қазақстан республикасының
ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының ішкі
істер департаменті
Қостанай қаласының ішкі
істер басқармасы"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ Н. Исмағулов
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің
Қостанай облысы бойынша
департаменті Қостанай
қаласы бойынша мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________ Р. Әбдіқалықов
Әкімдіктің
2012 жылғы 29 маусымдағы
№ 1392 қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2010 жылғы 24 мамырдағы
№ 911 қаулысына 3-қосымша
Қостанай қаласының аумағында мектеп құралдарын
және мектеп киімдерін сату үшін
көшпелі сауданы жүзеге асыру орындары

О внесении изменений в постановление акимата от 24 мая 2010 года № 911 "Об определении мест выездной торговли на территории города Костаная"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 29 июня 2012 года № 1392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 августа 2012 года № 9-1-197. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 1 августа 2016 года № 1778
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 01.08.2016 № 1778.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", пунктом 120 Правил внутренней торговли, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371, акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 24 мая 2012 года № 911 "Об определении мест выездной торговли на территории города Костаная" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 9-1-150, опубликованное 13 июля 2010 года в газете "Костанай") следующие изменения:
в приложении 1 к вышеуказанному постановлению пункт 39 изложить в новой редакции:
"39. Улица Чкалова, с фасадной стороны домов № 7 и № 9";
приложение 3 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии акимата города Костаная".
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Г. Нурмухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Костанайская
городская территориальная
инспекция Комитета
государственной инспекции
в агропромышленном
комплексе Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
__________ Ж. Амантаев
Начальник государственного
учреждения "Управление
внутренних дел города
Костаная Департамента
внутренних дел Костанайской
области Министерства
внутренних дел
Республики Казахстан"
__________ Н. Исмагулов
Начальник государственного
учреждения "Управление
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по городу Костанай Департамента
Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по
Костанайской области"
___________ Р. Абдыкалыков
Приложение
к постановлению акимата
от 29 июня 2012 года № 1392
Приложение 3
к постановлению акимата
от 24 мая 2010 года № 911
Места осуществления выездной торговли
на территории города Костаная, для реализации
школьных принадлежностей и школьной одежды

1. Әл-Фараби даңғылы, "Детский мир" және "Султан" дүкенінің жанында;
2. Дулатов көшесі, Победа және Аманкелді көшелерінің шекараларында.

1. Проспект Аль-Фараби, возле магазина "Детский мир" и "Султан".
2. Улица Дулатова, в границах улиц Победы и Амангельды.