Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық мөлшерлемелері туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2012 жылғы 24 қазандағы № 60 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 қарашада № 3864 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 232 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 13.04.2018 № 232 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкалары", "ставкаларының" сөздері "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің" сөздерімен ауыстырылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 21.12.2015 № 385 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 381-бабына, 386-бабының 3-тармағына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарына байланысты автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелері мөлшерінің ұлғаюы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 21.12.2015 № 385 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
VІ сессияның төрайымы В. Сычева
Қалалық
мәслихатының хатшысы Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша Салық
департаментінің Лисаков қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ А. Қожуков
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың
2012 жылғы 24 қазандағы
№ 60 шешіміне 1-қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Автотұрақтардың
(паркингтердің) түрлері
Автотұрақтардың
(паркингтердің)
санаттары
1
Ашық түрдегі автотұрақтар
(паркингтер), жабық түрдегі жер үсті
автотұрақтар (паркингтер)
1
2
Пандустары (рампалары) бар
автотұрақтар (паркингтер)
2
3
Механикаландырылған автотұрақтар
(паркингтер)
3
Мәслихаттың
2012 жылғы 24 қазандағы
№ 60 шешіміне 2-қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарына
байланысты автотұрақтар (паркингтер) үшін
бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелері
мөлшерінің ұлғаюы
Ескерту. 2-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 21.12.2015 № 385 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Автотұрақтардың
(паркингтердің)
санаттары
Базалық салық
мөлшерлемелерінің
ұлғайтылған
мөлшерлері
1
1 санат
10 есе
2
2 санат
9 есе
3
3 санат
8 есе

О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 24 октября 2012 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 ноября 2012 года № 3864. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13 апреля 2018 года № 232
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13.04.2018 № 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке, пункте 2 и в приложении 2 решения на государственном языке слова "ставкалары", "ставкаларының" заменены словами "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің", текст на русском языке не изменяется решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 21.12.2015 № 385 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 381, пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Установить размеры увеличения базовых ставок налога на земли, выделенные по автостоянки (паркинги), в зависимости от категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
VI сессии маслихата
В. Сычева
Секретарь
городского маслихата
Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Лисаковску Налогового
департамента по Костанайской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_____________________ А. Кожуков
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
____________ Н. Турлубекова
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 октября 2012 года № 60
Категории автостоянок (паркингов)
Типы автостоянок (паркингов)
Категории
автостоянок
(паркингов)
1
Автостоянки (паркинги) открытого типа,
надземные автостоянки (паркинги)
закрытого типа
1
2
Автостоянки (паркинги) с пандусами
(рампами)
2
3
Механизированные автостоянки (паркинги)
3
Приложение 2
к решению маслихата
от 24 октября 2012 года № 60
Размеры увеличения базовых ставок налога на
земли, выделенные под автостоянки (паркинги),
в зависимости от категории
автостоянок (паркингов)
Категории автостоянок
(паркингов)
Размеры увеличения
базовых ставок налога
1
1 категория
в 10 раз
2
2 категория
в 9 раз
3
3 категория
в 8 раз