"2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 228 қаулыға толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы N 320 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 сәуірде N 5-8-148 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қарашадағы N 538 қаулысымен

О внесении дополнения в постановление от 23 декабря 2011 года № 228 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году"
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26 марта 2012 года N 320. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 апреля 2012 года за N 5-8-148. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2012 года N 538

Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2012.11.23 N 538 қаулысымен (ресми жарияланғанынан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31- бабы 1-тармағының 13) тармақшасы, «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабы негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасу кезінде қиыншылық көріп отырған халықтың әртүрлі топтарын қолдау үшін, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23.11.2012 N 538 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. «2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 228 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2012 жылдың 13 қаңтарында № 5-8-143 тіркелген, аудандық газеттерде «Аудан тынысы» 2012 жылдың 20 қаңтарында № 7(198), «Пульс района» 2012 жылдың 20 қаңтарында № 7 (6517) жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:

1. Внести в постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2011 года № 228 «Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 января 2012 года № 5-8-143, опубликовано в районных газетах «Аудан тынысы» № 7 (198) от 20 января 2012 года, «Пульс района» № 7 (6517) от 20 января 2012 года) следующее дополнение:

қаулыға № 1 қосымшада 1-жолдың 3-бағаны келесі мазмұнмен толықтырылсын: «көкөністерді өсіру – 15 га, құстарды өсіру – 500 бас».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. А. Атаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Г. Акулов
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 26 наурыздағы № 320
қаулысына 1-қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар мен мекекмелердің
тізбесі, қоғамдық жұмыстардың көлемдері, қаржыландыру көздері
және нақты шарттары
Жұмыс берушінің атауы
Жұмыстардың көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік, орындар саны)
Ұсыныс (бекітілді, орындар саны)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
1
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Бородулиха ауданының кенттік және ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары, дербес бөлімдер
Үй–үйді аралау, әр шаруашылық бойынша кiтаптарды толтыру, көшелерді жинау, саябақтарды, скверлерді, малдарды ветеринарлық залалсыздандыру, пошта тасу, үй–жайларды жөндеу, құжаттарды ресімдеуге көмек, көкөністерді өсіру – 15 га, құстарды өсіру – 500 бас.
286
286
жергілікті бюджет
Аудан әкімі аппаратының басшысы                    С. Лазурин

графу 3 строки 1 в приложении № 1 к постановлению дополнить следующим содержанием: «выращивание овощей – 15 га, доращивание птицы – 500 голов».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Атаеву Р. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Г. Акулов
Приложение № 1
к постановлению
акимата Бородулихинского района
от 26 марта 2012 года № 320
Перечень учреждений и организаций, в которых будут проводиться
общественные работы, объемы, источники финансирования и
конкретные условия общественных работ
N п/п
Наименование работодателя
Объемы работ
Спрос (заявленная потребность, к-во мест)
Предложение (утверждено, к-во мест)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
1
Аппараты акимов сельских и поселкового округов Бородулихинского района, отделы, финансируемые из местного бюджета
Подворный обход дворов, заполнение похозяйственных книг, уборка улиц, парков, скверов, помощь в ветобработке скота, доставка корреспонденции, ремонт помещений, помощь в оформлении документов, выращивание овощей – 15 га, доращивание птицы – 500 голов.
286
286
местный бюджет
Руководитель аппарата акима района                С. Лазурин