Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 175 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 13 мамырда 8456 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2024 жылғы 14 ақпандағы № 20/қе бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 14.02.2024 № 20/қе (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 12.01.2015 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының ұлттық қауiпсiздiк органдары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының 13-бабының 12) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 12.01.2015 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Заң департаменті Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін және оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Бұйрықпен Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының қызметкерлері мен әскери қызметшілері таныстырылсын.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Комитет Төрағасы
Н.Әбіқаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2013 жылғы 11 сәуірдегі
№ 175 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидалары

Об утверждении Правил внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 11 апреля 2013 года № 175. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2013 года № 8456. Утратил силу приказом Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 14 февраля 2024 года № 20/қе.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета национальной безопасности РК от 14.02.2024 № 20/қе (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок приказа в редакции приказа Председателя Комитета национальной безопасности РК от 12.01.2015 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах национальной безопасности Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Председателя Комитета национальной безопасности РК от 12.01.2015 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Юридическому департаменту Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации.
3. С приказом ознакомить сотрудников и военнослужащих органов национальной безопасности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
Н. Абыкаев
Утверждены
приказом Председателя
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
от 11 апреля 2013 года № 175
Правила внесения представлений органами национальной
безопасности Республики Казахстан об устранении причин и
условий, способствующих реализации угроз безопасности
Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений,
расследование которых отнесено законодательством Республики
Казахстан к ведению органов национальной безопасности

Ескерту. Қағида жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 12.01.2015 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Осы Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдары туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңы 13-бабының 12) тармақшасына сәйкес әзірленген және Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу тәртібін айқындайды.
2. Ұлттық қауіпсіздік органдарының жедел-қызметтік іс-қимыл үдерісінде "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздігі туралы" 2012 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабын ескере отырып, Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын себептер мен жағдайлар анықталған кезде, ұлттық қауіпсіздік органдары мемлекеттік органдарға, әскери құралымдарға, бөлімдер мен ұйымдарға орындалуы міндетті Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыныстарды осы Қағидалардың 1-қосымшасында белгіленген нысан бойынша енгізеді.
3. Ұлттық қауіпсіздік органдарының жедел-қызметтік іс-қимыл үдерісінде Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының тексеруіне жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайлар анықталғанда, ұлттық қауіпсіздік органдары мемлекеттік органдарға, әскери құралымдарға, бөлімдер мен ұйымдарға орындалуы міндетті Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының тексеруіне жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыныстарды осы Қағидалардың 2-қосымшасында белгіленген нысан бойынша енгізеді.
4. Қылмыстық іс бойынша сотқа дейінгі іс жүргізу кезінде қылмыстық құқық бұзушылықтарды және басқа да заң бұзушылықтарды жасауға ықпал еткен мән-жайлар анықталған кезде ұлттық қауіпсіздік органдары Қазақстан Республикасының Қылмыстық-процестік кодексінде белгіленген тәртіппен ұсыныс енгізеді.

Сноска. Правила в редакции приказа Председателя Комитета национальной безопасности РК от 12.01.2015 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Настоящие Правила внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 12) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах национальной безопасности Республики Казахстан" и определяют порядок внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности.
2. При выявлении в процессе оперативно-служебной деятельности органов национальной безопасности причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, с учетом статьи 6 Закона Республики Казахстан от 6 января 2012 года "О национальной безопасности Республики Казахстан", органы национальной безопасности вносят в государственные органы, воинские формирования, части и организации обязательные для исполнения представления об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
3. При выявлении в процессе оперативно-служебной деятельности органов национальной безопасности причин и условий, способствующих совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности, органы национальной безопасности вносят в государственные органы, воинские формирования, части и организации обязательные для исполнения представления об устранении причин и условий, способствующих совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности, по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
4. При установлении в ходе досудебного производства по уголовному делу обстоятельств, способствовавших совершению уголовных правонарушений, и других нарушений закона, органы национальной безопасности вносят представления в порядке, предусмотренном Уголовно-процессуальным кодексом Республики Казахстан.

5. Ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған әкімшілік құқық бұзушылық жасауға ықпал еткен себептер мен жағдайлар анықталған кезде ұлттық қауіпсіздік органдары Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінде белгіленген тәртіппен ұсыныс енгізеді.
6. Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыныстар екі данада жасалады. Ұсыныстың бір данасы ресми бланкте жолданатын жерге (мемлекеттік органға, әскери құралымға, бөлімге және ұйымға) қол қойылып беріледі немесе поштамен жіберіледі, ал екіншісі ұсынысты берген Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органында қалады.
7. Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыныстар Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының немесе оның орынбасарларының, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің ведомстволары директорларының, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің аумақтық органдары бастықтарының, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери қарсы барлау органдарының оқшауланған құрылымдық бөлімшелер бастықтарының қолымен жіберіледі.
8. Ұлттық қауіпсіздік органдары Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыныстардың есебін жүргізеді.
9. Ұсынысты алған мемлекеттік органдар, әскери құралымдар, бөлімдер мен ұйымдар оларды орындау бойынша қабылданған шаралар туралы ұсыныста нақты көрсетілген мерзімде ұлттық қауіпсіздік органдарын хабардар етеді.
Қазақстан Республикасының
қауіпсіздігіне төнетін
қауіп-қатерлерді іске асыруға
мүмкіндік туғызатын, тергелуі
Қазақстан Республикасының
заңнамасымен ұлттық
қауіпсіздік органдарының
қарауына жатқызылған
қылмыстық құқық
бұзушылықтарды жасауға ықпал
ететін себептер
мен жағдайларды жою туралы
Қазақстан Республикасы ұлттық
қауіпсіздік органдарының
ұсыныстарын енгізу
Қағидаларына
1-қосымша
Нысан

5. При установлении причин и условий, способствующих совершению административных правонарушений, отнесенных к ведению органов национальной безопасности, органы национальной безопасности вносят представления в порядке, предусмотренном Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях.
6. Представления об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности, составляется в двух экземплярах. Один экземпляр представления на официальном бланке выдается адресату (государственному органу, воинскому формированию, части, организации) под подпись или направляется по почте, а другой находится в органе национальной безопасности Республики Казахстан, внесшем представление.
7. Представление об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности, направляется за подписью Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его заместителей, директоров ведомств Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, начальников территориальных органов Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, начальников обособленных структурных подразделений органов военной контрразведки Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
8. Органы национальной безопасности ведут учет внесенных представлений об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности.
9. Государственные органы, воинские формирования, части и организации, получившие представления, уведомляют органы национальной безопасности о принятых мерах по их исполнению в конкретные сроки, указанные в представлении.
Приложение 1
к Правилам внесения
представлений органами
национальной безопасности
Республики Казахстан об
устранении причин и условий,
способствующих реализации
угроз безопасности Республики
Казахстан, совершению
уголовных правонарушений,
расследование которых отнесено
законодательством Республики
Казахстан к ведению органов
национальной безопасности

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 19.06.2018 № 49/қе (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
___________________________________________________________
ұсынысты енгізетін ұлттық қауіпсіздік органының атауы мен мекенжайы
_______________________________________________________басшысы
заңды тұлғаның атауы ______________________________________________________
заңды тұлға басшысының тегі және аты-жөні
__________________________________________________________________________
заңды тұлғаның мекенжайы, байланыс телефоны
Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін
қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын себептер мен
жағдайларды жою туралы
ұсыныс
20__жылғы "___" __________ №_____ ___________қала
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға
мүмкіндік туғызатын себептер мен жағдайлардың анықталғанына себеп болған
іс-шаралардың қысқаша сипаттамасы
АНЫҚТАЛДЫ:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасы
2012 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 6-бабында қарастырылған Қазақстан
Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік
туғызатын нақты себептер мен жағдайлардың толық баяндалуы
Баяндалғанның негізінде, "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдары
туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының 13-бабына
сәйкес ТАЛАП ЕТЕМІН:
1._____________________________________________________________;
2. __________________________________________________, тағы басқа
себептер мен жағдайларды жою туралы нақты іс-шаралар, орындалу мерзімдері
Осы ұсынысқа Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен
шағым жасауға болады.
Осы ұсынысты орындау туралы жазбаша түрде және жоғарыда көрсетілген
мерзімдерде хабарлауыңызды сұраймыз. Осы ұсынысты орындамау "Әкімшілік құқық
бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы 2014 жылғы 5 шілдедегі Кодексінің
462-бабына сәйкес жауапкершілікке әкеп соқтырады.
_______________________ ________ _________________
ұлттық қауіпсіздік органының қолы тегі және аты-жөні
лауазымды тұлғасы,
атағы
Берді:
20__жыл "__"___________/____________
беру күні лауазымы, атағы
___________________________
тегі және қолы
Алды:
___________/_____________
қолы тегі, аты-жөні
_______________________
алу күні мен уақыты
М. о.
Қазақстан Республикасының
қауіпсіздігіне төнетін
қауіп-қатерлерді іске асыруға
мүмкіндік туғызатын, тергелуі
Қазақстан Республикасының
заңнамасымен ұлттық
қауіпсіздік органдарының
қарауына жатқызылған
қылмыстық құқық
бұзушылықтарды жасауға ықпал
ететін себептер
мен жағдайларды жою туралы
Қазақстан Республикасы ұлттық
қауіпсіздік органдарының
ұсыныстарын енгізу
қағидаларына
2-қосымша
Нысан

Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Председателя Комитета национальной безопасности РК от 19.06.2018 № 49/нс (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
_______________________________________________________________
наименование и адрес органа национальной безопасности, вносящего представление
Руководителю _______________________________________________________
наименование юридического лица
____________________________________________________________________
фамилия и инициалы руководителя юридического лица
____________________________________________________________________
адрес юридического лица, контактный телефон
Представление
об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз
безопасности Республики Казахстан
"___"_________20__года             №____             город_____________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
краткое описание мероприятия, при котором выявлены причины и условия,
способствующие реализации угроз безопасности Республики Казахстан
УСТАНОВЛЕНО:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
подробное изложение конкретных причин и условий, способствующих реализации
угроз безопасности Республики Казахстан, предусмотренных в статье 6 Закона
Республики Казахстан от 6 января 2012 года "О национальной безопасности
Республики Казахстан" На основании изложенного, в соответствии со статьей 13
Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах национальной
безопасности Республики Казахстан", ТРЕБУЮ:
1. ___________________________________________________________;
2. ____________________________________________________, так далее
конкретные мероприятия по устранению причин и условий, сроки исполнения
Настоящее представление может быть обжаловано в порядке,
установленном законодательством Республики Казахстан.
Об исполнении настоящего представления прошу уведомить
в письменном виде и в указанные выше сроки.
Невыполнение настоящего представления влечет ответственность
в соответствии со статьей 462 Кодекса Республики Казахстан
от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях".
______________________             ________             ___________________
должностное лицо органа             подпись             фамилия и инициалы
национальной безопасности,
звание
Выдал:                                           Получил:
"__" _________ 20___ год/_____________             _______/__________________
дата вручения       должность, звание                   подпись фамилия, инициалы
__________________________                         ___________________________
фамилия и подпись                                     дата и время получения
М. п.
Приложение 2
к Правилам внесения
представлений органами
национальной безопасности
Республики Казахстан об
устранении причин и условий,
способствующих реализации
угроз безопасности Республики
Казахстан, совершению
уголовных правонарушений,
расследование которых отнесено
законодательством Республики
Казахстан к ведению органов
национальной безопасности

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 19.06.2018 № 49/қе (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
_______________________________________________________________
ұсынысты енгізетін ұлттық қауіпсіздік органының атауы мен мекенжайы
___________________________________________________________басшысы
заңды тұлғаның атауы
____________________________________________________________________
заңды тұлға басшысының тегі және аты-жөні
____________________________________________________________________
заңды тұлғаның мекенжайы, байланыс телефоны
Тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен
ұлттық қауіпсіздік органдарының жүргізуіне жатқызылған
қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен
жағдайларды немесе басқа заң бұзушылықтарды жою туралы ұсыныс
20__жылғы "__"_________ №_____ ________қала
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының
қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер
мен жағдайлардың анықталғанына себеп болған іс-шаралардың қысқаша сипаттамасы
АНЫҚТАЛДЫ:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының
жүргізуіне жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін мән-жайлардың
толық сипаттамасы
Баяндалғанның негізінде, "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік
органдары туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы
21 желтоқсандағы Заңының 13-бабына сәйкес ТАЛАП ЕТЕМІН:
1.___________________________________________________________;
2.___________________________________________________, тағы басқа
себептер мен жағдайларды жою туралы нақты іс-шаралар, орындалу мерзімдері
Осы ұсынысқа Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен шағым
жасауға болады.
Осы ұсынысты орындау туралы жазбаша түрде және жоғарыда көрсетілген мерзімдерде
хабарлауыңызды сұраймыз. Осы ұсынысты орындамау "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы"
Қазақстан Республикасы 2014 жылғы 5 шілдедегі Кодексінің 462-бабына сәйкес
жауапкершілікке әкеп соқтырады.
_____________________ _________ ________________
ұлттық қауіпсіздік органының қолы тегі және аты-жөні
лауазымды тұлғасы,
атағы
Берді:
20__жыл "__"___________/____________
беру күні лауазымы, атағы
___________________________
тегі және қолы
Алды:
___________/_____________
қолы тегі, аты-жөні
_______________________
алу күні мен уақыты
М. о.

Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Председателя Комитета национальной безопасности РК от 19.06.2018 № 49/нс (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
__________________________________________________________________
наименование и адрес органа национальной безопасности, вносящего представление
Руководителю _______________________________________________________
наименование юридического лица
____________________________________________________________________
фамилия и инициалы руководителя юридического лица
____________________________________________________________________
адрес юридического лица, контактный телефон
Представление
об устранении причин и условий, способствующих
совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено
законодательством Республики Казахстан к ведению
органов национальной безопасности
"___" ___________ 20___ года             № _______             город______________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
краткое описание мероприятия, при котором выявлены причины и условия,
способствующие совершению уголовных правонарушений, расследование которых
отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной
безопасности
УСТАНОВЛЕНО:
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
подробное описание причин и условий, способствующих совершению уголовных
правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики
Казахстан к ведению органов национальной безопасности На основании изложенного,
в соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года
"Об органах национальной безопасности Республики Казахстан", ТРЕБУЮ:
1.____________________________________________________________;
2.____________________________________________________, так далее
конкретные мероприятия по устранению причин и условий, сроки исполнения
Настоящее представление может быть обжаловано в порядке, установленном
законодательством Республики Казахстан.
Об исполнении настоящего представления прошу уведомить в письменном виде
и в указанные выше сроки. Невыполнение настоящего представления влечет
ответственность в соответствии со статьей 462 Кодекса Республики Казахстан
от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях".
_______________________                   _________             ___________________
должностное лицо органа                   подпись             фамилия и инициалы
национальной безопасности,
звание
Выдал:                                                 Получил:
"__"___________ 20___ год/________________                   _________/_______________
дата вручения             должность, звание                   подпись фамилия, инициалы
_____________________________                               ________________________
фамилия и подпись                                           дата и время получения
М. п.