Реттелетін нарық субъектісінің өндіру (өткізу) көлемдері, табыстылық деңгейі және өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) босатылу бағалары туралы ай сайынғы ақпараттың нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 187-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 29 шілдеде № 8587 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 36 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрінің 01.02.2017 № 36 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің 12.12.2015 № 767 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы" 1998 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 7-3-бабының 1) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің 12.12.2015 № 767 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Ай сайынғы ақпараттың мынадай:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша, реттелетін нарық субъектісінің темір жол көлігі, азаматтық авиация, порт қызметі саласында өндіру (өткізу) көлемдері, кіріс деңгейі және өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) босатылу бағалары туралы;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша, реттелетін нарық субъектісінің электрмен жабдықтау саласында өндіру (өткізу) көлемдері, кіріс деңгейі және өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) босатылу бағалары туралы;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша, реттелетін нарық субъектісінің мұнай өнімдерін өндіру саласында өндіру (өткізу) көлемдері, кіріс деңгейі және өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) босатылу бағалары туралы;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша, реттелетін нарық субъектісінің газ саласында өндіру (өткізу) көлемдері, кіріс деңгейі және өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) босатылу бағалары туралы нысандары бекітілсін.
2. "Ақпарат нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 138-НҚ бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6280 нөмірімен тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2011 жылғы 31 наурызда № 116-119 (26521) нөмірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении форм ежемесячной информации об объемах производства (реализации), уровне доходности и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг) субъекта регулируемого рынка
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 27 июня 2013 года N 187-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2013 года N 8587. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 февраля 2017 года № 36
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 01.02.2017 № 36 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 7-3 Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года "О естественных монополиях и регулируемых рынках" и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике", ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказ Министра национальной экономики РК от 12.12.2015 № 767 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить следующие формы ежемесячной информации:
1) об объемах производства (реализации), уровне доходности и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг) субъекта регулируемого рынка в сфере железнодорожного транспорта, гражданской авиации, портовой деятельности по форме, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) об объемах производства (реализации), уровне доходности и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг) субъекта регулируемого рынка в сфере электроснабжения по форме, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) об объемах производства (реализации), уровне доходности и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг) субъекта регулируемого рынка в области производства нефтепродуктов по форме, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) об объемах производства (реализации), уровне доходности и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг) субъекта регулируемого рынка в области газа по форме, согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 30 апреля 2010 года № 138-ОД "Об утверждении форм информации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6280, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 14 августа 2010 года № 215-216).

3. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Стратегиялық жоспарлау және жиынтық талдау департаменті (А.В. Мартыненко):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы департаменті (С.П. Базарбаев) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін:
1) оны белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының назарына жеткізсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары А.Ж. Дүйсебаевқа жүктелсін.
6. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға
М. Оспанов
"КЕЛІСІЛДІ:"
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігінің
төрағасы
__________ Ә. Смайылов
2013 жылғы 3 шілде
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу агенттігі төрағасының
2013 жылғы 27 маусымдағы
№ 187-НҚ бұйрығына
1-қосымша
нысан
Реттелетін нарық субъектісінің темір жол көлігі,
азаматтық авиация, порт қызметі саласында
__________________________
(субъект атауы, БСН)
201_ жылғы _______ өндіру (өткізу) көлемдері, кіріс деңгейі
(ай)
және өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың,
қызметтердің) босатылу бағалары туралы ақпарат
ЭҚТЖ бойынша қызмет атауы
Көлемдер
Баға (ҚҚС-сыз)
Кіріс деңгейі
Нақты көріністе көрсетілетін қызметтер (жұмыстар) көлемі
Ақшалай көріністе көрсетілетін қызметтер (жұмыстар) көлемі
Теңгеге шаққанда негізделген баға
Теңгеге шаққанда босату бағалары
Теңгеге шаққанда қызмет (жұмыс) көрсетуден кірістер
Теңгеге шаққанда қызмет (жұмыс) көрсетуден шығыстар
Табыстылық деңгейі, %
1
2
3
4
5
6
7
8
Ескерту * 2-8-бағандар бойынша ақпарат филиалдар, хабарламалар түрлері, жұмыс түрлері бойынша ұсынылады.
Қысқартылған сөздер:
БСН – Бизнес-сәйкестендіру нөмiрi;
ЭҚТЖ – Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші.
Қолы __________________
(ұйым басшысы)
Қолы __________________
(бас бухгалтер)
М. О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу агенттігі төрағасының
2013 жылғы 27 маусымдағы
№ 187-НҚ бұйрығына
2-қосымша

3. Департаменту стратегического планирования и сводного анализа Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Мартыненко А.В.) обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) опубликование настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, после официального опубликования в средствах массовой информации.
4. Департаменту административной работы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Базарбаев С.П.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Дуйсебаева А.Ж.
6. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
М. Оспанов
"СОГЛАСОВАН:"
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по статистике
______________ А. Смаилов
3 июля 2013 год
Приложение 1
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий от 27 июня 2013 года № 187-ОД
Форма
Информация
об объемах производства (реализации), уровне доходности и
отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ,
услуг) субъекта регулируемого рынка в сфере железнодорожного
транспорта, гражданской авиации, портовой деятельности
______________________________________
(наименование, БИН субъекта)
за __________________ 201_ года
(месяц)
Наименование услуг по ОКЭД
Объемы
Цена (без НДС)
Уровень доходности
Объемы, оказываемых услуг
(работ) в натуральном выражении
Объемы, оказываемых услуг (работ) в денежном выражении
Обоснованная цена, в тенге
Отпускная цена, в тенге
Доход от оказания услуг (работ), в тенге
Затраты от оказания услуг (работ), в тенге
Уровень доходности, в %
1
2
3
4
5
6
7
8
Примечание: информация по графам 2-8 представляется с разбивкой по филиалам, видам сообщений, видам работ.
Аббревиатуры:
БИН – Бизнес-идентификационный номер;
ОКЭД – Общий классификатор экономической деятельности.
Подпись ____________________________
(руководитель организации)
Подпись ____________________
(главный бухгалтер)
М. П.
Приложение 2
к приказу Председателя
Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий
от 27 июня 2013 года № 187-ОД

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің 12.12.2015 № 767 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
нысан
Реттелетін нарық субъектісінің электрмен жабдықтау саласында
____________________________
(субъект атауы, БСН)
201_ жылғы _________ өндіру (өткізу) көлемдері, қірістілік деңгейі
(ай)
және өндірілетін (өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін
қызметтердің) босатылу бағалары туралы ақпарат
ЭҚТЖ бойынша көрсетілетін қызмет атауы
Өткізу көлемдері (кв. сағ.)
Өткізу көлемдері (мың теңге)
Барлығы
оның ішінде тұтынушылар топтары бойынша
Барлығы
оның ішінде тұтынушылар топтары бойынша
Заңды тұлғалар
Жеке тұлғалар*
Заңды тұлғалар
Жеке тұлғалар*
сараланбаған босату тарифі бойынша
Тұтыну көлемдері бойынша
Тәулік зоналары бойынша
сараланбаған босату тарифі бойынша
Тұтыну көлемдері бойынша
Тәулік зоналары бойынша
1
2
3
4
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы
Босату бағасы, теңге (ҚҚС-сыз)
Кірістілік деңгейі
Барлығы
оның ішінде тұтынушылар топтары бойынша
Шығыстар, мың. теңге
Реттеліп көрсетілетін қызметтерден кірістер, мың теңге
Кірістілік деңгейі, %
Заңды тұлғалар
Жеке тұлғалар*
сараланбаған босату тарифі бойынша
Тұтыну көлемдері бойынша
Тәулік зоналары бойынша
10
11
12
13
14
15
16
*- өңірлердегі босату тарифіне қабылданған саралауға байланысты
Қысқартылған сөздер:
БСН – Бизнес-сәйкестендіру нөмiрi;
ЭҚЖЖ – Экономикалық қызметтің жалпы жіктеуіші.
Қолы __________________
(ұйым басшысы)
Қолы __________________
(бас бухгалтер)
М.О (болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу агенттігі төрағасының
2013 жылғы 27 маусымдағы
№ 187-НҚ бұйрығына
3-қосымша
нысан
Реттелетін нарық субъектісінің мұнай өнімдерін өндіру саласында
___________________________________________ 201_ жылғы _________
(субъект атауы, БСН) (ай)
өндіру (өткізу) көлемдері, кіріс деңгейі және өндірілетін
(өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) босатылу
бағалары туралы ақпарат
ЭҚТЖ бойынша қызмет атауы
Өндіру көлемдері
1 тонна мұнайды қайта өңдеу құны, теңгемен (ҚҚС-сыз)
Кіріс деңгейі
нақты көріністе
(тонна)
ақшалай көріністе
(теңге)
Қызметтер (жұмыстар) көрсетуден түскен кіріс, теңгемен
Қызметтер, (жұмыстар) көрсетуге
кеткен
шығындар,
теңгемен
Кіріс
деңгейі, %
1
2
3
4
5
6
7
Қысқартылған сөздер:
БСН – Бизнес-сәйкестендіру нөмiрi;
ЭҚТЖ – Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші.
Қолы __________________
(ұйым басшысы)
Қолы __________________
(бас бухгалтер)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу агенттігі төрағасының
2013 жылғы 27 маусымдағы
№ 187-НҚ бұйрығына
4-қосымша
нысан
Реттелетін нарық субъектісінің газ саласында
___________________________________ 201_ жылғы _________
(субъект атауы, БСН) (ай)
өндіру (өткізу) көлемдері, кіріс деңгейі және өндірілетін
(өткізілетін) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің)
босатылу бағалары туралы ақпарат
ЭҚТЖ бойынша қызмет атауы
Өткізу көлемі
(мың текше м)
Өткізу көлемдері (мың теңге)
Босатылу бағалары теңгемен (ҚҚС-сыз)
Кіріс деңгейі
барлығы
оның ішінде тұтынушылар топтары бойынша
барлығы
оның ішінде тұтынушылар топтары бойынша
барлығы
оның ішінде тұтынушылар топтары бойынша
Қызметтер (жұмыстар) көрсетуден түскен кіріс, теңгемен
Қызметтер, (жұмыстар) көрсетуге
кеткен
шығын, теңгемен
Кіріс деңгейі, %-бен
халық
заңды тұлғалар
халық
заңды тұлғалар
халық
заңды тұлғалар
Ескерту: ақпарат филиалдарға бөле отырып ұсынылады.
Қысқартылған сөздер:
БСН – Бизнес-сәйкестендіру нөмiрi;
ЭҚТЖ – Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші.
Қолы __________________
(ұйым басшысы)
Қолы __________________
(бас бухгалтер)
М.О.

Сноска. Приложение 2 в редакции приказ Министра национальной экономики РК от 12.12.2015 № 767 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Информация
об объемах производства (реализации), уровне доходности
и отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг)
субъекта регулируемого рынка в сфере электроснабжения
________________________________
(наименование, БИН субъекта)
за ______________ 201___ года
(месяц)
Наименования услуг по ОКЭД
Объемы реализации (кв.час)
Объем реализации (тыс. тенге)
Всего
том числе по группам потребителей
Всего
в том числе по группам потребителей
Юр. лица
Физические лица*
Юр. лица
Физические лица*
По отпускному тарифу без дифференциации
По объемам потребления
По зонам суток
По отпускному тарифу без дифференциации
По объемам потребления
По зонам суток
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
Отпускная цена в тенге (без НДС)
Уровень доходности
Всего
в том числе по группам потребителей
Затраты в тыс. тенге
Доходы от регулируемых услуг в тыс. тенге
Уровень доходности в %
Юр. лица
Физические лица*
По отпускному тарифу без дифференциации
По объемам потребления
По зонам суток
10
11
12
13
14
15
16
* - в зависимости от принятой дифференциации отпускного тарифа в регионах
Аббревиатуры:
БИН – Бизнес-идентификационный номер;
ОКЭД – Общий классификатор экономической деятельности.
Подпись __________________________
(руководитель организации)
Подпись ____________________
(главный бухгалтер)
М. П (при наличии)
Приложение 3
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий от 27 июня 2013 года № 187-ОД
Информация
об объемах производства (реализации), уровне доходности и
отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг)
субъекта регулируемого рынка в области производства нефтепродуктов
________________________________________________________________
(наименование, БИН субъекта)
за ____________ 201_ года
(месяц)
Наименование услуг по ОКЭД
Объемы производства
Стоимость переработки нефти за 1 тонну, в тенге (без НДС)
Уровень доходности
в натуральном
выражении (тонна)
в денежном
выражении (тенге)
Доход от
оказания
услуг
(работ), в
тенге
Затраты от
оказания
услуг
(работ), в
тенге
Уровень
доходности,
в %
1
2
3
4
5
6
7
Аббревиатуры:
БИН – Бизнес-идентификационный номер;
ОКЭД – Общий классификатор экономической деятельности.
Подпись _________________________
(руководитель организации)
Подпись _____________________
(главный бухгалтер)
М. П
Приложение 4
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий от 27 июня 2013 года № 187-ОД
Информация
об объемах производства (реализации), уровне доходности и
отпускных ценах производимых (реализуемых) товаров (работ, услуг)
субъекта регулируемого рынка в области газа
________________________________________________________________
(наименование, БИН субъекта)
за ____________ 201_ года
(месяц)
Наименование услуг по ОКЭД
Объемы реализации (тыс. куб.м)
Объемы реализации (тыс. тенге)
Отпускная цена в тенге (без НДС)
Уровень доходности
всего
в том числе по группам потребителей
всего
в том числе по группам потребителей
всего
в том числе по группам потребителей
Доход от
оказания
услуг
(работ), в
тенге
Затраты от
оказания
услуг
(работ), в
тенге
Уровень
доходности,
в %
население
юридические лица
население
юридические лица
население
юридические лица
Примечание: информация представляется с разбивкой по филиалам.
Аббревиатуры:
БИН – Бизнес-идентификационный номер;
ОКЭД – Общий классификатор экономической деятельности.
Подпись _________________________
(руководитель организации)
Подпись _____________________
(главный бухгалтер)
М. П