Мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 24 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 наурызда № 1900 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 267 қаулысымен
Ескерту. Жамбыл облыстық әкімдігінің 02.11.2015 № 267 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдері туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін:
1) "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру".
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жариялағаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Болат Әлмұханұлы Исақовқа жүктелсін.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2013 жылғы 30 қаңтардағы
№ 24 қаулысымен бекітілген
"Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елдi мекендердегi автомобиль жолдарының жолақ бөлiгiнде сыртқы (көрнекi) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елдi мекендердегi автомобиль жолдарының жолақ бөлiгiнде сыртқы (көрнекi) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті (әрі қарай – мемлекеттік қызмет регламент) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 1315 қаулысымен бекітілген "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес әзірленген.
2. Мемлекеттік қызмет "Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі мен аудан және Тараз қаласы әкімдіктерінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімдерімен, сәулет және қала құрылыс бөлімдерімен, Халыққа қызмет көрсету орталығымен көрсетіледі, олардың мекен-жайлары регламенттің 1 және 2 қосымшаларында көрсетілген.

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление Жамбылского областного акимата от 30 января 2013 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 марта 2013 года № 1900. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 2 ноября 2015 года № 267
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 02.11.2015 № 267.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах" от 27 ноября 2000 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги:
1) "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановление возложить на руководителя аппарата акима области Исакова Болата Альмухановича.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
Постановлением акимата
Жамбылской области
от 30 января 2013 года № 24
Регламент государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах" (далее – регламент государственной услуги) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года за № 1315.
2. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области", отделами жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог, отделами архитектуры и градостроительства акиматов районов и города Тараз, центрами обслуживания населения, адреса и телефоны которых указаны в приложении 1 и 2 к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 10 бабының 1 тармағының 2) тармақшасының, "Жарнама туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 19 желтоқсандағы Заңының 11 бабының 2 тармағының 1-1) тармақшасының, "Жол шаруашылығын құқықтық қамтамасыз етуді жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қыркүйектегі № 845 қаулысымен бекітілген Жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлiгiнде сыртқы (көрнекi) жарнаманы орналастыру тәртібінің 5 тармағы және "Елдi мекендерде сыртқы (көрнекi) жарнама объектілерін орналастыру тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы № 121 Қаулысының негізінде жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы толық ақпарат:
1) Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында www.zhambyl.kz;
2) Халыққа қызмет көрсету орталығының интернет-ресурсында: www.con.gov.kz;
3) мемлекеттік қызметті алушы үшін жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшелері ғимараттарының ең көрнекі жерінде орнатылған стенділерде;
4) Халыққа қызмет көрсету орталығының ғимараттарында орнатылған стенділерде;
5) "электрондық үкімет" 1414 call-орталығында орналастырылған.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі елдi мекендерде сыртқы (көрнекi) жарнаманы орналастыруға рұқсат беру немесе қағаз тасығышта облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекi) жарнаманы орналастыруға паспорт (әрі қарай - паспорт) беру немесе қағаз тасығышта мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі (әрі қарай – мемлекеттік қызметті алушы).
8. Мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімдері:
Жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімдеріне жүгінген кезде:
1) өтініш берген сәттен бастап – бес жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметті алушыға облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлiгiндегі сыртқы (көрнекi) жарнаманы орналастыруға рұқсат немесе паспорт беріледі немесе жазбаша дәлелді бас тарту беріледі;
2) осы регламенттің 12-тармағында көрсетілген, қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезекте тұрудың рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
3) паспортты алу кезінде кезекте тұрудың рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
мына:

3. Форма государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 2) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", подпункта 1-1) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 19 декабря 2003 года "О рекламе", пункта 5 Правил размещения наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845 "О совершенствовании правового обеспечения дорожного хозяйства" и постановления Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 121 "Об утверждении Правил размещения объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах".
5. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается:
1) на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области www.zhambyl.kz;
2) на интернет-ресурсе центра обслуживания населения: www.con.gov.kz;
3) на стендах, расположенных в помещениях структурных подразделений местных исполнительных органов на самом видном для получателя государственной услуги месте;
4) на стендах, расположенных в помещениях центров обслуживания населения;
5) в call-центре "электронного правительства" 1414.
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача разрешения на размещение объекта наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах (далее – разрешение) или паспорта на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения на бумажном носителе (далее – паспорт) либо мотивированный ответ об отказе в выдаче разрешения или паспорта на бумажном носителе.
7. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги)
8. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в структурные подразделения местных исполнительных органов:
1) с момента подачи заявления – в течение пяти рабочих дней получателю государственной услуги выдаются разрешение на размещение наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах или паспорт на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения либо письменный мотивированный отказ;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов, указан в пункте 12 настоящего регламента, не более 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении паспорта – не более 20 минут;
при обращении:

1) Халыққа қызмет көрсету орталығының аудандық бөліміне жүгінген кезде:
паспортты немесе рұқсат беру бес жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттар жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшелеріне жеткізілетін 2 күн және халыққа қызмет көрсету орталығында орындалған құжаттар жеткізілетін 2 күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) Халыққа қызмет көрсету орталығының облыстық бөліміне жүгінген кезде:
паспортты немесе рұқсат беру бес жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттарды қабылдау күні және беру күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді);
3) осы регламенттің 12-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезекте тұрудың рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
4) паспортты алу кезінде кезекте күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызмет:
1) жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшелеріне жүгінген кезде:
жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшелерінің белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі асқа үзіліспен, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден жұма аралығында көрсетіледі.
Қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
2) Халыққа қызмет көрсету орталығына жүгінген кезде:
Халыққа қызмет көрсету орталығының белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес, түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында көрсетіледі.
Қабылдау "электронды" кезек тәртібімен, алдын-ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттiк қызмет қажеттi құжаттардың тiзбесi және оларды толтыру үлгiлерi, нормативтiк құқықтық актiлердiң деректерi (көшiрмелерi) бар стендiлермен жабдықталған, дене мүмкiндiктерi шектеулi адамдарға жағдай жасалған, күту мен құжаттарды толтыруға арналған орындары бар жергiлiктi атқарушы органдардың құрылымдық бөлiмшелерiнiң ғимараттарында осы регламенттың 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайы бойынша көрсетiледi.
Мемлекеттiк қызмет дене мүмкiндiктерi шектеулi адамдарға арналған пандуспен жабдықталған күту залында мемлекеттiк қызметтi алушының тұрғылықты жерi бойынша халыққа қызмет көрсету орталығының ғимаратында көрсетiледi. Залда анықтама бюросы, күту креслолары, толтырылған бланк үлгiлерi бар ақпараттық стендiлер орналасқан.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі.
12. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елдi мекендердегi автомобиль жолдарының жолақ бөлiгiнде сыртқы (көрнекi) жарнама орналастыруға мемлекеттiк қызметтi алушы мынадай құжаттарды:

1) в районный отдел центра обслуживания населения:
выдача паспорта или разрешения осуществляется в течение пяти рабочих дней (2 дня доставки в структурные подразделения местных исполнительных органов и 2 дня исполненных документов в центры обслуживания населения не входят в срок оказания государственной услуги);
2) в областной отдел центра обслуживания населения:
выдача паспорта или разрешения осуществляется в течение пяти рабочих дней (день приема и выдачи документов не входя в срок оказания государственной услуги);
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов, указанных в пункте 12 настоящего регламента, не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении паспорта – не более 20 минут.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно.
10. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в структурные подразделения местных исполнительных органов:
ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы структурного подразделения местного исполнительного органа с перерывом на обед.
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2) при обращении в центры обслуживания населения:
ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы центров обслуживания населения с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва на обед.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях структурных подразделений местного исполнительного органа по адресам указанных в приложении 1 к настоящему регламенту, где имеются условия для людей с ограниченными физическими возможностями, места для ожидания и заполнения документов, которые оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, выдержками (выписками) из нормативных правовых актов.
Государственная услуга оказывается в зданиях центрами обслуживания населения по месту проживания получателя государственной услуги оборудованных пандусом для людей с ограниченными физическими возможностями, залом ожидания. В зале располагаются: справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения получателем государственной услуги представляются следующие документы:

1) мыналарды көрсете отырып, еркiн нысандағы жазбаша өтiнiштi:
жеке тұлғалар үшiн - өтiнiш берушiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты, пошта мекенжайы (телефоны, факсы – болған жағдайда), жеке сәйкестендiру нөмiрiн;
заңды тұлғалар үшiн – ұйымның атауы, заңды тұлғаны мемлекеттiк тiркеу туралы мәлiметтер, басшының тегi, аты, әкесiнiң аты, пошта мекенжайы (телефоны, факсы – болған жағдайда), бизнес-сәйкестендiру нөмiрiн;
сыртқы (көрнекi) жарнама объектiсiнiң мақсаты мен негiзгi параметрлерiн;
өтiнiш берушiнiң сыртқы (көрнекi) жарнама объектiсiн орналастыру орнын негiздеу арқылы оның болжамды орналасқан жерiнiң мекенжайын;
2) сыртқы (көрнекi) жарнама объектiсiн орналастыру ұсынылатын жер учаскесiне немесе объектiсiне құқық белгiлейтiн құжаттың немесе кондоминиум объектiлерiн басқару органдары немесе өтiнiш берушiнiң өзге де заттық құқықтарға ие адамдардың сыртқы (көрнекi) жарнама объектiсiн орналастыруы ұсынылатын объектiсiнiң меншiк иесiмен (меншiк иелерiмен) бекiтiлген сыртқы (көрнекi) жарнама объектiсiн орналастыру туралы шарттың нотариалдық куәландырылған көшiрмесiн;
3) сыртқы (көрнекi) жарнама объектiсiн орналастыру ұсынылатын объектiнiң сыртқы (көрнекi) жарнама объектiсiнiң күндiзгi және түнгi бейнеленуiн құрайтын эскиз, сыртқы (көрнекi) жарнама объектiсiнiң жұмыс етуiн инженерлiк қамтамасыз ету бойынша шешiмдерiн ұсынады.
13. Мемлекеттiк қызмет көрсетуге өтiнiш жергiлiктi атқарушы органдардың құрылымдық бөлiмшелерiне немесе халыққа қызмет көрсету орталығына еркiн нысанда ұсынылады.
14. Осы регламенттің 12-тармағында көрсетiлген құжаттар осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайлар бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың құрылымдық бөлiмшелерiнiң қызметкерлерiне берiледi.
Халыққа қызмет көрсету орталығында құжаттарды қабылдауды қызметкерлер "кедергiсiз қызмет көрсету" арқылы жүзеге асырады.
15. Осы регламенттің 12-тармағында көрсетiлген құжаттарды тапсырған кезде жергiлiктi атқарушы органдардың құрылымдық бөлiмшелерiне немесе халыққа қызмет көрсету орталығында мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттiк қызметтi алушыға тиiстi құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат берiледi, онда:
1) сұрау салудың нөмiрi және қабылданған күнi;
2) сұрау салынған мемлекеттiк қызмет түрi;
3) қоса берiлген құжаттардың саны және атаулары;
4) құжаттарды беру күнi (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресiмдеуге өтiнiштi қабылдаған жергiлiктi атқарушы органдардың құрылымдық бөлiмшелерiнiң лауазымды адамының немесе халыққа қызмет көрсету орталығының қызметкерiнiң тегi, аты және әкесiнiң аты көрсетiледi.

1) письменное заявление в произвольной форме с указанием:
фамилии, имени, отчества, почтового адреса (при наличии – телефона, факса) заявителя, индивидуального идентификационного номера – для физических лиц;
наименования организации, сведений о государственной регистрации юридического лица, фамилии, имени, отчества руководителя, почтового адреса (при наличии – телефона, факса), бизнес-идентификационного номера – для юридических лиц;
назначения и основные параметры объекта наружной (визуальной) рекламы;
адреса предполагаемого местоположения объекта наружной (визуальной) рекламы с обоснованием выбранного заявителем места его размещения.
2) нотариально засвидетельствованная копия правоустанавливающего документа на земельный участок или объект, на который предлагается разместить объект наружной (визуальной) рекламы либо договора о размещении объекта наружной (визуальной) рекламы, заключенного заявителем с собственником (собственниками) объекта, на который предлагается разместить объект наружной (визуальной) рекламы, органом управления объектом кондоминиума или лицами, обладающими иными вещными правами;
3) эскиз, включающий дневное и ночное изображение объекта наружной (визуальной) рекламы, объекта, на который предлагается разместить объект наружной (визуальной) рекламы, решения по инженерному обеспечению функционирования объекта наружной (визуальной) рекламы.
13. Заявление на оказание государственной услуги представляется в структурное подразделение местного исполнительного органа либо центры обслуживания населения в произвольной форме.
14. Документы, перечисленные в пункте 12 настоящего регламента, представляется сотруднику структурного подразделения, по адресам местного исполнительного органа, которые указаны в приложении 1 к настоящему регламенту.
В центрах обслуживания населения прием документов осуществляется работниками посредством "безбарьерного обслуживания".
15. При сдаче документов, указанных в пункте 12 настоящего регламента, для получения государственной услуги в структурном подразделений местного исполнительного органа либо центрах обслуживания населения получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества должностного лица структурного подразделения либо работника центра обслуживания населения, принявшего заявление на оформление документов.

16. Мемлекеттiк қызметтi алушыға мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң нәтижесiн беру жергiлiктi атқарушы органдардың құрылымдық бөлiмшелерiнде және халыққа қызмет көрсету орталығында қолхат негiзiнде, онда көрсетiлген мерзiмде, өзi келген кезде және жеке басын куәландыратын құжатты немесе сенiмхатты ұсынған кезде жүзеге асырылады.
17. Осы регламенттің 11-тармағында көрсетiлген құжаттардың автомобиль жолдары саласындағы нормативтiк-техникалық құжаттарда бекiтiлген талаптарға сәйкес болмауы мемлекеттiк қызметтi ұсыну кезiнде бас тартудың негiздемесi болып табылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Жергiлiктi атқарушы органдардың құрылымдық бөлiмшелерi және халыққа қызмет көрсету орталығының мемлекеттiк қызметтi алушыларға қатысты қызметi сыпайылық, толық ақпарат ұсыну, оның сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету қағидаттарына және адамның конституциялық құқықтарының, қызметтiк борышын атқару кезiнде заңдылықты сақтау.
4. Шағымдану тәртібі
19. Жергiлiктi атқарушы органдардың құрылымдық бөлiмшелерiнiң лауазымды адамының немесе халыққа қызмет көрсету орталығының қызметкерiнiң әрекетiне (әрекетсiздiгiне) шағымдану тәртiбiн түсiндiру және шағымды дайындауда жәрдем көрсету үшiн мемлекеттiк қызметтi алушы осы регламенттің 1 және 2-қосымшаларында көрсетiлген мекенжайлар мен телефондар бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың құрылымдық бөлiмшелерiнiң немесе халыққа қызмет көрсету орталығының басшылығына жүгiне алады.
Шағымдану тәртiбi туралы ақпаратты "электрондық үкiмет" call-орталығының ақпараттық - анықтама қызметiнiң 1414 телефоны арқылы алуға болады.
20. Көрсетiлген мемлекеттiк қызметтiң нәтижелерiмен келiспеген жағдайда мемлекеттiк қызметтi алушының заңнамада белгiленген тәртiппен сотқа жүгiнуге құқығы бар.
21. Мемлекеттiк қызметтi алушыға оның шағымын шағымды қабылдаған адамның қабылдағанын растайтын нөмiрi, күнi, шағымды қабылдаған адамның тегi, аты-жөнi, байланыс деректерi, сондай-ақ жауап алатын мерзiмi және орны, шағымды қарау барысы туралы сұрап бiлуге болатын лауазымды адамның байланыс деректерi көрсетiлген талон берiледi.
"Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы
пайдаланымдағы,сондай-ақ елдi мекендердегi
автомобиль жолдарының жолақ бөлiгiнде сыртқы
(көрнекi) жарнама орналастыруға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне 1 қосымша
Жамбыл облысының облыстық, аудандық және қалалық атқарушы органдарының тізімі
Бөлімшелердің атауы
Толық заңды мекен-жайы
Байланыс телефоны, электрондық поштаның адресі
1
2
3
4
1.
"Мерке ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мерке ауылы,
Исмаилов көшесі, 210, 1 қабат

16. В структурном подразделении местного исполнительного органа либо в центрах обслуживания населения выдача результата оказания государственной услуги получателю государственных услуг осуществляется на основании расписки в указанный в ней срок, при личном посещении и по предъявлению документа, удостоверяющего личность, или доверенности.
17. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является несоответствие документов, указанных в пункте 12 настоящего регламента, требованиям, установленными нормативно-техническими документами в области автомобильных дорог.
3. Принципы работы
18. Деятельность структурных подразделений местных исполнительных органов и центров обслуживания населения по отношению к получателям государственной услуги основывается на принципах вежливости, представления исчерпывающей информации, обеспечения ее сохранности, защиты и конфиденциальности и соблюдении конституционных прав человека, законности.
4. Порядок обжалования
19. Для разъяснения порядка обжалования действий (бездействии) должностного лица структурного подразделения местного исполнительного органа или работника центров обслуживания населения и оказания содействия в подготовке жалобы получатель государственной услуги обращается к руководству структурного подразделения местного исполнительного органа или центров обслуживания населения, по адресам и телефонам которые указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему регламенту.
Информацию о порядке обжалования можно получить по телефону информационно-справочной службы call-центра "электронного правительства" 1414.
20. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
21. Получателю государственной услуги в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указываются номер, дата, фамилия имя отчество лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных, а также срок и место получения ответа, контактных данных должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы.
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги
"Выдача разрешения на
размещение наружной
(визуальной) рекламы в полосе
отвода автомобильных
дорог общего пользования
областного и районного
значения, а также в населенных
пунктах"
Список областных, районных и городских исполнительных органов Жамбылской области
Наименование подразделения
Полный юридический адрес
Контактный телефон, адрес электронной почты
1.
2
3
4
1.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики акимата Меркенского района"
село Мерке,
улица Исмаилова 210.
1 этаж

8(72632) 2-17-40, 2-19-00 politika2012@mail.ru
2.
"Талас ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Каратау қаласы,
Достык алаңы, 1.
кабинет 120
8(72644) 6-22-05
gkht@mail.ru
3.
"Шу ауданының сәулет, абаттандыру және құрылыс" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Толе би ауылы,
Толе би көшесі, 274.
1 қабат
8(72643) 3-19-81
Shyi-apparat@ mail.ru
4.
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мойынқұм ауылы,
Амангелді көшесі, 147.
2 қабат, 33, 31 кабинеттер
8(72642) 2-46-26, 2-42-98
Dusekeeva-7@mail.ru
5.
"Тараз қаласының ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы,
Толе би көшесі, 48.
1 қабат
8(7262) 45-30-75, 53-54-06
Ovp_taraz@mail.ru
6.
"Жуалы ауданының сәулет, абаттандыру және құрылыс бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бауржан Момышулы ауылы,
Жамбыл көшесі, 12.
1 қабат, 30, 31, 32 кабинеттер
8(72635) 2-00-30, 2-03-40
Stroiotdel_shuali@mail.ru
7.
"Қордай ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Кордай ауылы,
Толе би көшесі, 102.
4 қабат
8(72636) 2-11-09, 2-11-17
Ovp-kordai@ mail.ru
8.
"Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құлан ауылы,
Жібек жолы көшесі, 75.2 қабат, кабинет 209
8(72631) 2-12-66, 2-25-13,
Ovp_kulan@mail.ru
9.
"Сарысу ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жанатас қаласы,
Бейбітшілік көшесі, 1, 1 қабат
8(72634) 6-25-26, 6-23-65
ovp_sarysu@mail.ru
10.
"Жамбыл ауданының сәулет, абаттандыру және құрылыс бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аса ауылы,
Абай көшесі, 123.
3 қабат, кабинет 318
8(72633) 2-22-91, 2-13-35
oagir@mail.ru
11.
"Байзақ ауданының сәулет, абаттандыру және құрылыс бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарыкемер ауылы,
Байзак батыр көшесі, 107, 1 қабат
8(72637) 2-28-58, 2-32-27
mahmudov1989@mail.ru
12.
"Жамбыл облысы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы,
Толе би көшесі, 35а, 1 қабат
8(7262) 43-33-33, 43-69-51, depdoroga@mail.ru
13.
"Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарыкемер ауылы,
Байзак батыр көшесі, 107.
1 қабат
8(72637) 2-10-47, 2-29-72
Baizak_jkx@mail.ru
14.
"Жамбыл ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

8(72632) 2-17-40, 2-19-00 politika2012@mail.ru
2.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Таласского района"
город Каратау,
площадь Достык, 1.
кабинет 120
8(72644) 6-22-05gkht@mail.ru
3.
Коммунальное государственное учреждение "Архитектуры, градостроительства и строительства Шуского района"
село Толе би,
улица Толе би, 274.
1 этаж
8(72643) 3-19-81
Shyi-apparat@ mail.ru
4.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики акимата Мойнкумского района"
село Мойынкум,
улица Амангельды, 147.
2 этаж, кабинеты 33, 31
8(72642) 2-46-26, 2-42-98
Dusekeeva-7@mail.ru
5.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Тараз"
город Тараз,
улица Толе би, 48.
1 этаж
8(7262) 45-30-75, 53-54-06
Ovp_taraz@mail.ru
6.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Жуалинского района"
село Бауржан Момышулы,
улица Жамбыла, 12.1 этаж, кабинеты 30, 31, 32
8(72635) 2-00-30, 2-03-40
Stroiotdel_shuali@mail.ru
7.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики акимата Кордайского района"
село Кордай,
улица Толе би, 102
4 этаж
8(72636) 2-11-09, 2-11-17
Ovp-kordai@ mail.ru
8.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики акимата
Т. Рыскуловского района"
село Кулан,
улица Жибек жолы, 75.
2 этаж, кабинет 209,
8(72631) 2-12-66, 2-25-13,
Ovp_kulan@mail.ru
9.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики Сарысуского района"
город Жанатас,
улица Бейбитшилик, 1. 1 этаж
8(72634) 6-25-26, 6-23-65
ovp_sarysu@mail.ru
10.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Жамбылского района"
село Аса,
улица Абая, 123.
3 этаж, кабинет 318,
8(72633) 2-22-91, 2-13-35
oagir@mail.ru
11.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Байзакского района"
село Сарыкемер,
улица Байзак батыра, 107.
1 этаж
8(72637) 2-28-58, 2-32-27
mahmudov1989@mail.ru
12.
Коммунальное государственное учреждение "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
город Тараз,
улица Толеби, 35а.
1 этаж
8(7262) 43-33-33, 43-69-51, depdoroga@mail.ru
13.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района"
село Сарыкемер,
улица Байзак батыра, 107.
1 этаж
8(72637) 2-10-47, 2-29-72
Baizak_jkx@mail.ru
14.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района"

Аса ауылы, Абай көшесі, 123. кабинет 119
8(72633) 2-12-17, 2-16-35
sarshaevbatyr@rambler.ru
15.
"Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бауыржан Момышулы ауылы, Жамбыл көшесі, 12.
1 қабат
8(72635) 2-03-96, 5-21-50
zhako_1991@mail.ru
16.
"Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қордай ауылы,
Төле би көшесі, 61. 1 қабат
8(72636) 2-11-19
Nurzhanov-maksat@mail.ru
17.
"Мерке ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мерке ауылы, Исмайлов көшесі, 169.
1 қабат
8(72632) 2-25-62, 2-27-80
zhkh_merke@mail.ru
18.
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мойынқүм ауылы,
Амангелді көшесі, 147.
1 қабат
8(72642) 2-13-44
zhkh_m@bk.ru
19.
"Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құлан ауылы,
Жібек жолы көшесі, 75.
207, 211
кабинеттер
8(72631) 2-18-37, 2-23-94
yerjan_007@mail.ru
20.
"Талас ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қаратау қаласы,
Достық алаңы, 1.
кабинет 120
8(72644) 6-22-05
GKHT@mail.ru
21.
"Шу ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шу қаласы,
Қонаев көшесі, 23.
2 қабат
8(72643) 2-36-52, 2-37-57
zhkh-2011@mail.ru
22.
"Сарысу ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жаңатас қаласы, 1/25.
1 қабат
8(72634) 6-32-55
Dauletbek.54@mail.ru
23.
"Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы, "Астана" ықшамауданы, 31 үй. 1 қабат
8(7262) 34-13-94, 34-96-88, askar_080@mail.ru
"Облыстық және аудандық
маңызы бар жалпы
пайдаланымдағы,сондай-ақ елдi
мекендердегi автомобиль
жолдарының жолақ бөлiгiнде
сыртқы (көрнекi) жарнама
орналастыруға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Жамбыл облысы бойынша халықа қызмет көрсету орталықтарының тізімі
Халыққа қызмет көрсету орталығының атауы (филиалдары, бөлімдері, бөлімшелері)
Мекен-жайы
Байланыс мәліметтері
1
2
3
4
1
"Жамбыл облысы бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық Мемлекеттік кәсіпорын филиалы
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232
8 (7262) 56-90-01 8 (7262) 46-00-28
2
Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, Қ.Қойгелді көшесі, 158 "а"

село Аса, улица Абая, 123. кабинет 119
8(72633) 2-12-17, 2-16-35
sarshaevbatyr@rambler.ru
15.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
село Бауыржан Момышулы, улица Жамбыла, 12.
1 этаж
8(72635) 2-03-96, 5-21-50
zhako_1991@mail.ru
16.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района"
село Кордай,
улица Толе би,61. 1 этаж
8(72636) 2-11-19
Nurzhanov-maksat@mail.ru
17.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
село Мерке, улица Исмайлова, 169, 1 этаж
8(72632) 2-25-62, 2-27-80
zhkh_merke@mail.ru
18.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Мойынкумского района"
село Мойынкум,
улица Амангельды, 147.
1 этаж
8(72642) 2-13-44
zhkh_m@bk.ru
19.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района
им. Т. Рыскулова"
село Кулан,
улица Жибек жолы, 75.
кабинеты 207, 211
8(72631) 2-18-37, 2-23-94
yerjan_007@mail.ru
20.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Таласского района"
город Каратау,
площадь Достык, 1.
кабинет 120
8(72644) 6-22-05
GKHT@mail.ru
21.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Шуского района"
город Шу,
улица Конаева, 23.
2 этаж
8(72643) 2-36-52, 2-37-57
zhkh-2011@mail.ru
22.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
город Жанатас, 1/25.
1 этаж
8(72634) 6-32-55
Dauletbek.54@mail.ru
23.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз"
город Тараз, микрорайон "Астана", 31 дом. 1 этаж.
8(7262) 34-13-94, 34-96-88, askar_080@mail.ru
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги
"Выдача разрешения на размещение
наружной (визуальной) рекламы
в полосе отвода автомобильных
дорог общего пользования областного и
районного значения, а также
в населенных пунктах"
Список центров обслуживания населения по Жамбылской области
Наименование центра обслуживания населения (филиалы, отделы, отделении)
Адрес
Контактные данные
1
2
3
4
1
Филиал Республиканского Государственного Предприятия "центр обслуживания населения по Жамбылской области"
город Тараз, проспект Абая, 232
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
2
Таразский городской отдел
город Тараз, улица К.Койгелды, 158 "а"

8 (7262) 43-84-21
3
№ 1 бөлім
Тараз қаласы, Сәтпаев көшесі, 1 "б"
8 (7262) 56-90-27
4
№ 2 бөлім
Тараз қаласы, Талас ықшамауданы, 2
8 (72622) 6-17-78
5
№ 3 бөлім
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232
8 (7262) 56-90-04
6
Байзақ аудандық бөлімі
Сарыкемер ауылы, Медеуов көшесі, 33
8 (72637) 2-28-04
7
Жамбыл аудандық бөлімі
Аса ауылы, Абай көшесі, 127
8 (72633) 2-11-99
8
Жуалы аудандық бөлімі
Б.Момышұлы ауылы, Сауранбекулы көшесі, 49
8 (72635) 5-02-46
9
Қордай аудандық бөлімі
Қордай ауылы, Домалақ ана көшесі, 215
8 (72636) 2-13-52
10
Мерке аудандық бөлімі
Мерке ауылы, Исмаилов көшесі, 232
8 (72632) 4-42-54
11
Мойынқұм аудандық бөлімі
Мойынқұм ауылы, Рысқұлбеков көшесі, 215
8 (72642) 2-47-93
12
Сарысу аудандық бөлімі
Жаңатас қаласы, Жібек жолы көшесі, 1
8 (72634) 6-33-00
13
Талас аудандық бөлімі
Қаратау қаласы, Молдағұлова көшесі, 51
8 (72644) 6-33-93
14
Т.Рысқұлов аудандық бөлімі
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 71
8 (72631) 2-18-10
15
Шу аудандық бөлімі
Шу қаласы, Автобаза көшесі, 1
8 (72643) 2-17-97
16
Гродеково ауылдық бөлімі
Гродеково ауылы, Мир көшесі, 88
8 (72633) 3-16-76 8 (7262) 51-23-24

8 (7262) 43-84-21
3
Отдел № 1
город Тараз, улица Сатпаева, 1 "б"
8 (7262) 56-90-27
4
Отдел № 2
город Тараз, микрорайон Талас, 2
8 (72622) 6-17-78
5
Отдел № 3
город Тараз, проспект Абая, 232
8 (7262) 56-90-04
6
Байзакский районный отдел
село Сарыкемер, улица Медеуова, 33
8 (72637) 2-28-04
7
Жамбылский районный отдел
село Аса, улица Абая, 127
8 (72633) 2-11-99
8
Жуалынский районный отдел
село Б.Момышулы, улица Сауранбекулы, 49
8 (72635) 5-02-46
9
Кордайский районный отдел
село Кордай, улица Домалак ана, 215
8 (72636) 2-13-52
10
Меркенский районный отдел
село Мерке, улица Исмаилова, 232
8 (72632) 4-42-54
11
Мойынкумский районный отдел
село Мойынкум, улица Рыскулбекова, 215
8 (72642) 2-47-93
12
Сарысуский районный отдел
город Жанатас, улица Жибек жолы, 1
8 (72634) 6-33-00
13
Таласский районный отдел
город Каратау, улица Молдагулова, 51
8 (72644) 6-33-93
14
Отдел Т.Рыскуловского района
село Кулан, улица Жибек жолы, 71
8 (72631) 2-18-10
15
Шуский районный отдел
город Шу, улица Автобазовская, 1
8 (72643) 2-17-97
16
Отдел в селе Гродеково
село Гродеково, улица Мира, 88
8 (72633) 3-16-76
8 (7262) 51-23-24